Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad
اول فکر کنم باید بشینم یکبار دیگه از اول ببینم این 8 قسمتو...عالی بود این قسمت بنظرم خیلی خوب تونستن تمومش کنن.
اون پیرمرده که روی تخت بسته بودنش کی بود؟
قبلا راست کی بوی آلو مینیوم و خاکستر رو شنیده بود؟

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
اول فکر کنم باید بشینم یکبار دیگه از اول ببینم این 8 قسمتو...عالی بود این قسمت بنظرم خیلی خوب تونستن تمومش کنن.
اون پیرمرده که روی تخت بسته بودنش کی بود؟
قبلا راست کی بوی آلو مینیوم و خاکستر رو شنیده بود؟
نوی اپیزود 1 وقتی داشت دیدگاهش رو تو ماشین دیدگاهش رو از زندگی واسه مارتی توضیح میداد .
سریال عالی تموم شد براحتی رفت تو صدر بهترین سریالهیی که دیدم همه چیز عالی بود .
البته انتظار happy ending از فیلم نداشتم . فکر میکردم راست بمیره . ولی وقتی با خودم فکر می کردم می دیدم نمیخوام هیچکدومشون بمیرن .

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
پایان سریال کاملا happy ending هم نبود....... :|
همونطور که راست گفت همه ی مجرم ها و افرادی که پشت این قضیه بودن رو نگرفتن،ممکنه این طرفی که کشتنش یه عضو ساده گروهشون باشه.....

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خوب True Detective هم تموم شد و همگی شاهد بالاترین نقطه ای بودیم که TV میتونه بهش برسه . فککنم دیگه بالاتری وجود نداشته باشه .

در یک کلام Masterpiece . اندینگش هم ساعتها جای فکر کردن داره .

آخرین ویرایش:

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
پایان خوبی بود برای سریال. اما این که قضیه با رنگ زدن یه خونه و پیر زن حل شد یکمی غیر عادی بود. راضیم به هر حال. :D

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
این چیزایی که مومن داره می گه بازم ریخته تو اینترنت، سرچ کنین واقعا به عمقِ داستان پی می برین :D
پایان سریال هم که عالی بود. من به جای Rust می دوست داشتم مارتی بمیره :D بعد ازین که توی بیمارستان بیدار شد و گفتش حالش خوبه و ناراحت شد خیلی خوب بود.
Speech آخر راست هم که از همه بهتر بود.

پایان خوبی بود برای سریال. اما این که قضیه با رنگ زدن یه خونه و پیر زن حل شد یکمی غیر عادی بود. راضیم به هر حال. :biggrin1:

خوده Rust هم جوابشو داد :D

Phuck you man.

عالی بود اون صحنه. :D

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
Cary Fukunaga کارگردان True Detective یک مصاحبه در مورد قسمت آخر داره که توصیه می کنم حتما بخونید. سوال هایی که در طول این سریال براتون پیش اومده را تا حد زیادی جواب می ده.

یکی یه خلاصه از قسمت های مهم متن میگه ؟ :D

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
time-is-a-flat-circle.jpg

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
من به ندرت میام از یه سریالی که خوب هست تعریف کنم یه چیزی که واقعا خوبه نیازی نیست ازش تعریف بشه مثل خیلی از سریال ها
اما بعضی سریال ها واقعا به دلایل مسخره ای ازشو تعریف میشه , مثل سریال homeland و باید ازش نقد بشه
cia تلفن شخصی صدراعظم آلمان رو شنود میکرد دیگه از این بالاتر که نمیشه تووی دنیای واقعی هست
توو سریال cia تشکیل شده از
یک روانی که بحران دو شخصیتی داره هیچ همش درگیر مسایل عاشقانه با تروریست ها هست
یه پیرمرد که در کارهای اجرایی ازش استفاده میشه و عملا هیچ کاری جز دوربین کار گذاشتن ازش برنمیاد
فامیل پیرمرد که در عملیات خوابش میبره
یکی از ماموران ارشد که کلا روانپریشه و همش در طول تست های دروغ سنجی کنترلشو از دست میده هیچ اصلن معلوم نیست مذهبش چیه ,در واقعیت کلا 4 نفر از خاورمیانه تووی ماموران ارشد fbi بودن یکیشونم پارسال اخراج شد یعنی کاماااااان
کشته اون سیاپوستم که رئیس کل هستش !!

همچین افرادی شدن مسئول سیستم اطلاعات خارجی امریکا
جالبش اینجاست اینا در کل یه ون دارن که باهاش میوفتدن دنبال تروریست ها بعد تروریست ها توو خاک امریکا هلیکوپتر دارن هیچ اصن اسکواد جنگی تشکیل دادن !! کلا وضعیتی هست که آدم نمیدونه چی بگه حالا از بقیش بگذریم

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,561
نام
حسین
True Detective S01E08
این سریال اومد جای برکینگ بد رو در لیست بهترین سریالهای من گرفت
داغی فعلا :D
لیست من فعلا:
بریکنیگ بد
TD
باقی هم که تا حالا دیدم لیاقت در کنار این شاهکارا بودن رو ندارن منتظر میامنیم برای شاهکار های دیگه:D

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
داغی فعلا :D
لیست من فعلا:
بریکنیگ بد
TD
باقی هم که تا حالا دیدم لیاقت در کنار این شاهکارا بودن رو ندارن منتظر میامنیم برای شاهکار های دیگه:D
نه جان تو اینو صبح دیدم فرصت نشد کامنت بذارم.
اومد جای برکینگ بد رو گرفت تموش شد رفت پی کارش:d

hitman99

کاربر سایت
Jan 14, 2014
67
نام
ali
ببخشید اینو میگم. اما واقعا نمی دونم این برکینگ بد چی داره این همه طرفدار داره؟
شاید بخاطر نمره زیادش باشه یا شایدم به خاطر والتر وایت. !!
کلی سریال سر تر هست که نمره کم گرفتن. بد میگم بگید بد میگم.
حالا این فصل پنجم که اومده پایان سریال بود یا هنوز ادامه داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر