Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
راستش بستگی داره چجوری به قضیه نگاه کنیم اگه قضیه جذابیت راست رو درنظر بگیریم من هم میگم فقط راست ولی اگه بازی رو در نظر بگیریم معتقدم وودی هارلسون چیزی از مک کانهی کم نداره یعنی من از قسمت اول همینقدر که از خود شخصیت عجیب و غریب راست در داستان خوشم اومده همونقدر شیفته بازی هارلسون در نقش نسبتا ابلهانه اش ( نسبت به راست )شدم یعنی انگار واقعا بازی نمیکنه و خودشه.
وودی واقعا عالیه ولی این لا مصب مک کاناهی کلا همه چیزو تحت تاثیر قرار میده با بازیش .

دقیقا زدی به هدف یعنی فقط فصل اول رو دیدم و دیگه هرکاری کردم نتونستم خودم رو راضی به دیدنش کنم. واقعا اینجا روزی نیست که بحث سریال بشه و برادرم گیر نده که BB رو کامل ببین ولی فصل اولش چنان حوصله ام رو سر برد که دیگه نمیتونم. شاید وقتی دیگر :d
فصل 2 و 3 خیلی علاقه مندت میکنه و فصل 4 و 5 باعث میشه روابط پیچیده تری با سریال برقرار کنی :D حتما وقت بزار و BB رو ادامه بده . That's an Order :D

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
راستش بستگی داره چجوری به قضیه نگاه کنیم اگه قضیه جذابیت راست رو درنظر بگیریم من هم میگم فقط راست ولی اگه بازی رو در نظر بگیریم معتقدم وودی هارلسون چیزی از مک کانهی کم نداره یعنی من از قسمت اول همینقدر که از خود شخصیت عجیب و غریب راست در داستان خوشم اومده همونقدر شیفته بازی هارلسون در نقش نسبتا ابلهانه اش ( نسبت به راست )شدم یعنی انگار واقعا بازی نمیکنه و خودشه.
بازی هارلسون هم خیلی عالیه ، منم خیلی بازیش رو دوست دارم کلا کست کار خیلی خارق العاده دراومده ، ولی خب جذابیت نقش مک کناهی خیلی زیاده ، لعنتی دیالوگاش خیلی به جا و عالی در میاد :D
دقیقا زدی به هدف یعنی فقط فصل اول رو دیدم و دیگه هرکاری کردم نتونستم خودم رو راضی به دیدنش کنم. واقعا اینجا روزی نیست که بحث سریال بشه و برادرم گیر نده که BB رو کامل ببین ولی فصل اولش چنان حوصله ام رو سر برد که دیگه نمیتونم. شاید وقتی دیگر :d

دقیقا منم فصل اول BB رو دیدم و ازش دست کشیدم ! خیلی ها بهم میگن برو کلش رو ببین بعد نظر بده ولی من چون خیلی برام کسل کننده شده حوصله ندارم برم بقیه اش رو ببینم !
اون جوری که با friends زندگی کردم با Breaking Bad زندگی نکردم:(

28483714600422139068.jpg

sad-i-know-that-feel-bro_3969556.jpg

:((:((:((

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
روند سعودی سریال اینقدر بالاست که فصل اول رو که در درجه خوب بگیری در مقابل فصل 4-5 بول شتم محسوب نمیشه :D

Kael

کاربر سایت
Oct 31, 2012
425
نام
مجید
کاری به لیست ندارم ولی با توجه به این جو تاپیک فکر میکنم تنها کسی هستم که از BB خوشم نیومد :d برای من بشدت خواب اور و یکنواخت بود. البته فقط سلیقه است و من این سریال رو زیر سوال نمیبرم فقط من خوشم نیومد.
البته لیست چیزهایی که ملت دوست داشتن و من خوشم نیومد زیاده از تمامی سیتکامها گرفته تا مثلا سریالی مثل دکستر :d

فعلا true detective تنها سریالیه که برای اومدن قسمت بعدش لحظه شماری میکنم. واقعا حیفه که تو 8 قسمت تموم بشه.

والا منم همین طورم اما اصلا جرات نداشتم نظرم رو تو این تاپیک بگم.
عوضش True Detective .... دیوانم کرده . به راحتی رفت تو Top 5م...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
این قسمت باز از قسمت قبلی جذاب تر بود! از نیم فصل اول هم بهتر بود ولی بازم یک جورایی بی هدف داره پیش میره :D الان فقط هدفشون اینه که همدیگه رو پیدا کنن!
یک سری دیالوگای تکراری هم خیلی توش تکرار میشه که اعصاب آدمو داغون میکنه! مثلا تک تک گروه هایی که با هم افتادن رو نشون میده باز یکی به اون یکی میگه شاید اونا مرده باشن! بعد باز جواب میده شاید زنده باشن ما باید پیداشون کنیم :| این دیالوگ 3-4 بار فقط توی همین قسمت تکرار شد :D

فقط تنها چیزی که برام سواله اینه که چرا اینا با روش میشون زندگی نمیکنن؟؟؟ دو تا زامبی بگیرن فک و دستشونو ببرن مثل یک حصار ببندن به دور همون منطقه با خیال آسوده زندگیشونو بکنن :|
برای فرار از دست زامبی ها هم اینقدر زور میزنن بجاش میتونن دوتا زامبی بگیرن دنبال خودشون بکشن راحت فرار کنن :D

این سیزن داره به سیزن اول نزدیک میشه ولی من با کلیت سیزن 3 بیشتر حال کردم چون از نظر داستانی از بقیه سیزنا جلوتر بود و درگیری ریک با گاورنر خیلی جالب بود! امیدوارم در آینده داستانش تکمیل تر بشه!

دقت کردین زامبی ها هر فصل ضعیف تر میشن؟
فصل اول آدم یک یا دو زامبی میدید خوف میکرد میگفت دیگه طرف مرده الان زامبی میپره تو بقل یارو اونم یکم هلش میده کلش میخوره به دیوار کنده میشه درست مثل پفک :D

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
یعنی هیچکس احتمال نمیده این قتل ها زیر سر مارتی باشه؟!
بنظرم میتونه توییست خیلی خوبی باشه.
یعنی بنظرم 1% هم احتمال چنین چیزیو نمیدم!آخر این قسمت که میره تو اون مدرسه و اسباب بازیارو پیدا میکنه یجورایی نشون میده دنبال سرنخی چیزی هست.
پ.ن: عقاید راست رو چندین بار گوش میدم.بشدت برام جذابن و خیلی نزدیک به اون چیزیه که خودم فکر میکنم!شدیدا البته این موضوع ناراحتم میکنه!

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,657
نام
امین
این قسمت باز از قسمت قبلی جذاب تر بود! از نیم فصل اول هم بهتر بود ولی بازم یک جورایی بی هدف داره پیش میره :D الان فقط هدفشون اینه که همدیگه رو پیدا کنن!
یک سری دیالوگای تکراری هم خیلی توش تکرار میشه که اعصاب آدمو داغون میکنه! مثلا تک تک گروه هایی که با هم افتادن رو نشون میده باز یکی به اون یکی میگه شاید اونا مرده باشن! بعد باز جواب میده شاید زنده باشن ما باید پیداشون کنیم :| این دیالوگ 3-4 بار فقط توی همین قسمت تکرار شد :D

فقط تنها چیزی که برام سواله اینه که چرا اینا با روش میشون زندگی نمیکنن؟؟؟ دو تا زامبی بگیرن فک و دستشونو ببرن مثل یک حصار ببندن به دور همون منطقه با خیال آسوده زندگیشونو بکنن :|
برای فرار از دست زامبی ها هم اینقدر زور میزنن بجاش میتونن دوتا زامبی بگیرن دنبال خودشون بکشن راحت فرار کنن :D

این سیزن داره به سیزن اول نزدیک میشه ولی من با کلیت سیزن 3 بیشتر حال کردم چون از نظر داستانی از بقیه سیزنا جلوتر بود و درگیری ریک با گاورنر خیلی جالب بود! امیدوارم در آینده داستانش تکمیل تر بشه!

دقت کردین زامبی ها هر فصل ضعیف تر میشن؟
فصل اول آدم یک یا دو زامبی میدید خوف میکرد میگفت دیگه طرف مرده الان زامبی میپره تو بقل یارو اونم یکم هلش میده کلش میخوره به دیوار کنده میشه درست مثل پفک :D

زامبیا کم کم پوسیده شدن.جدی میگم:D

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
یعنی هیچکس احتمال نمیده این قتل ها زیر سر مارتی باشه؟!
بنظرم میتونه توییست خیلی خوبی باشه.

اتفاقا من این احتمال رو میدم چون اولا کسی بهش شک نداره ثانیا مشکلات زیادی تو زندگی شخصیش داره که میتونه باعث این قضایا بشه ثالثا داستان شدیدا روی زندگی شخصیش زوم کرده حتی اطلاعاتی بیش از چیزی که برای پیگیری پرونده یک سری قتل تماشاگر نیاز داره بدونه بهش از زندگی خصوصی مارتی داده میشه و ضمنا برخلاف راست که بنوعی پوچگرا بنظر میرسه مارتی ادم معتقیده و این قتلها هم ریشه اعتقادی داره.
ولی نکته ای که وجود داره اون دو نفری که در حین عملیات کشته شدن با وجود اینکه بدون شک دستشون تو کار بود ولی مارتی رو شناسایی نکردن و با توجه به اینکه اون اتفاق در داستان واقعا افتاد و از زبان کسی گفته نشد بعدا نمیتونن بگن مارتی یا راست دروغ میگفتن چون دروغشون رو همون اول گفتن و چیزی که ما میشنیدیم دروغشون بود ( که درگیری شد و اونها به ما تیراندازی کردن ) و چیزی که میدیدم حقیقت بود بنابر این مارتی بدون شک ربطی به اون دونفر نداشته و اگه بخواد قاتل باشه یا باید رئیس اون فرقه باشه( یا حداقل بالا دستیشون باشه) و داستان به ما بگه اینها فقط دستورات رئیس فرقه رو اجرا میکردن و قیافه اش رو ندیدن یا قتلهای اولیه کار مارتی نبوده و بعد از اون عملیات اتفاقی میافته که مارتی راه اونها رو ادامه میده.
البته همش فرض و حدسه.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
Inside the Obsessive, Strange Mind of True Detective’s Nic Pizzolatto - The Daily Beast

این Clarke Peters که تو قسمت اول چند دیقه بود خیلی مشکوکه. بعید نیست قتل ها زیره سرش باشه. بازیگر بزرگیه و بعیده یه نقش دو دیقه ای در حد سیاهی لشکر بهش بدن.

یه تئوری دیگه هم برمیگرده به Shea Whigham که اونم خیلی مشکوک بود. تو صحبت هاش تو اون قسمت یه سری اشاراتی به The Mask میکرد که مستقیما برمیگرده به yellow king .
درکل این قتل های نمیتونه بی ارتباط با این دو تا کشیش و کلا کشیش ها باشه. چون تو پریویو قسمت قبل رجی لدو یه دیالوگ کوچیکی داره ( که بلد شده ) که تو ورژن اصلی حذفش کردن.. شاید چون اطلاعات زیادی رو لو میداد :

I saw you in my dreams. You’re a priest, too. I know what happens next. You’re in Carcosa now

و یه hint نه چندان عقلانی دیگه ! که میتونه به یلو کینگ مربوطش کنه : لباس تقریبا زرد + Elvis — The King — sideburns

آخرین ویرایش:

.SESER.

کاربر سایت
Jan 23, 2014
93
نام
محمدحسین
بی شوخی این True Detective عجب سریال شاخیه ! 2 قسمت اول رو الان دیدم استثنایی بود :-o
واقعا نمره 9.5 iMDb حقشه ! الان این سریال بعد Breaking bad که نمره ی 9.6 داره قرار گرفته

پیشنهاد میکنم از همین اول شروع کنید به دیدنش ! از دست ندید :bighug:

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
اتفاقا من این احتمال رو میدم چون اولا کسی بهش شک نداره ثانیا مشکلات زیادی تو زندگی شخصیش داره که میتونه باعث این قضایا بشه ثالثا داستان شدیدا روی زندگی شخصیش زوم کرده حتی اطلاعاتی بیش از چیزی که برای پیگیری پرونده یک سری قتل تماشاگر نیاز داره بدونه بهش از زندگی خصوصی مارتی داده میشه و ضمنا برخلاف راست که بنوعی پوچگرا بنظر میرسه مارتی ادم معتقیده و این قتلها هم ریشه اعتقادی داره.
ولی نکته ای که وجود داره اون دو نفری که در حین عملیات کشته شدن با وجود اینکه بدون شک دستشون تو کار بود ولی مارتی رو شناسایی نکردن و با توجه به اینکه اون اتفاق در داستان واقعا افتاد و از زبان کسی گفته نشد بعدا نمیتونن بگن مارتی یا راست دروغ میگفتن چون دروغشون رو همون اول گفتن و چیزی که ما میشنیدیم دروغشون بود ( که درگیری شد و اونها به ما تیراندازی کردن ) و چیزی که میدیدم حقیقت بود بنابر این مارتی بدون شک ربطی به اون دونفر نداشته و اگه بخواد قاتل باشه یا باید رئیس اون فرقه باشه( یا حداقل بالا دستیشون باشه) و داستان به ما بگه اینها فقط دستورات رئیس فرقه رو اجرا میکردن و قیافه اش رو ندیدن یا قتلهای اولیه کار مارتی نبوده و بعد از اون عملیات اتفاقی میافته که مارتی راه اونها رو ادامه میده.
البته همش فرض و حدسه.

شکم از اونجایی به مارتی شروع شد که خیلی راحت با نظریه این دو تا کارآگاه جدید موافقت کرد و یجورایی از اینکه به راست شک کرده بودن خوشحال شد بنظرم.ضمن اینکه مارتی 2012 یه جهش چشمگیر نسبت مارتی 1995 داشته بنظرم و کلا دیدش نسبت به همه چیزش عوض شده.
و تقریبا مطمئنم که قتلها کار راست نیست.اون انباری هم که داری مخفیش میکنه فک کنم تحقیقات شخصیش باشه که بعد از بازنشست شدن ادامه داده.نظریه جدیدی هم که پویا مطرح کرد خیلی جالبه.اینکه نهایتا یه کشیش تو ماجرا(حالا به هر صورتی)شرکت داشته باشه زیاده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر