Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,531
نام
کورش
نصفش برمیگرده به اینکه BB تازه تموم شده و اکثرا هنوز تحت تاثیرش قرار دارن:D نصف دیگه اش هم برمیگرده به اینکه بقیه سریالای این لیست رو ندیدن:D
خود من فقط 4 تا از این سریالا رو دیدم:D

کاری به لیست ندارم ولی با توجه به این جو تاپیک فکر میکنم تنها کسی هستم که از BB خوشم نیومد :d برای من بشدت خواب اور و یکنواخت بود. البته فقط سلیقه است و من این سریال رو زیر سوال نمیبرم فقط من خوشم نیومد.
البته لیست چیزهایی که ملت دوست داشتن و من خوشم نیومد زیاده از تمامی سیتکامها گرفته تا مثلا سریالی مثل دکستر :d

فعلا true detective تنها سریالیه که برای اومدن قسمت بعدش لحظه شماری میکنم. واقعا حیفه که تو 8 قسمت تموم بشه.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
فعلا true detective تنها سریالیه که برای اومدن قسمت بعدش لحظه شماری میکنم. واقعا حیفه که تو 8 قسمت تموم بشه.

فقط مک کوناهی :D

03390873563648434047.jpg

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
یه سری فینالی های خوب دیگه هم بودن که دیگه جا نشدن یا انقدر کم شناخته شده بودن که معلوم بود زیاد رای نمیارن.
Star Trek , cheers , Seinfeld ,Friday Night Lights, alias, St. Elsewhere , life on mars , Angel , M*A*S*H , Buffy the Vampire Slayer

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
کاری به لیست ندارم ولی با توجه به این جو تاپیک فکر میکنم تنها کسی هستم که از BB خوشم نیومد :d برای من بشدت خواب اور و یکنواخت بود. البته فقط سلیقه است و من این سریال رو زیر سوال نمیبرم فقط من خوشم نیومد.
البته لیست چیزهایی که ملت دوست داشتن و من خوشم نیومد زیاده از تمامی سیتکامها گرفته تا مثلا سریالی مثل دکستر :d

برا منم فصل یکش خواب آور بود:D حالا نمیدونم تو کُلش رو دیدی و خواب آور بود یا فقط فصل یک:D
به هر حال سلیقه است دیگه، کاریش نمیشه کرد:D
یه سری فینالی های خوب دیگه هم بودن که دیگه جا نشدن یا انقدر کم شناخته شده بودن که معلوم بود زیاد رای نمیارن.
Star Trek , cheers , Seinfeld ,Friday Night Lights, alias, St. Elsewhere , life on mars , Angel , M*A*S*H , Buffy the Vampire Slayer
:crying1:
خواستم به لیست اضافه کنم ولی اخرین لحظه پشیمون شدم!:D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
کلا BB از فصل 2 خیلی سریع تر میشه و از فصل 4 هم یه جهش بزرگ داشت که نصف بیشتر محبوبیتش به خاطر فصل 4 و 5 هست به نظرم . و فینالش هم به نظرم تو این لیست از بین اونایی که دیدم یخورده بهتر بود .

دکسترو منم نمیدونم چرا خوشم نیومد اصلا .

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,531
نام
کورش
فقط مک کوناهی :D

03390873563648434047.jpg

راستش بستگی داره چجوری به قضیه نگاه کنیم اگه قضیه جذابیت راست رو درنظر بگیریم من هم میگم فقط راست ولی اگه بازی رو در نظر بگیریم معتقدم وودی هارلسون چیزی از مک کانهی کم نداره یعنی من از قسمت اول همینقدر که از خود شخصیت عجیب و غریب راست در داستان خوشم اومده همونقدر شیفته بازی هارلسون در نقش نسبتا ابلهانه اش ( نسبت به راست )شدم یعنی انگار واقعا بازی نمیکنه و خودشه.

برا منم فصل یکش خواب آور بود:D حالا نمیدونم تو کُلش رو دیدی و خواب آور بود یا فقط فصل یک:D
به هر حال سلیقه است دیگه، کاریش نمیشه کرد:D

دقیقا زدی به هدف یعنی فقط فصل اول رو دیدم و دیگه هرکاری کردم نتونستم خودم رو راضی به دیدنش کنم. واقعا اینجا روزی نیست که بحث سریال بشه و برادرم گیر نده که BB رو کامل ببین ولی فصل اولش چنان حوصله ام رو سر برد که دیگه نمیتونم. شاید وقتی دیگر :d

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,331
نام
arash
هیچ با معرفتی نیست جواب مارو بده و نیاز مارو برطرف کنه ؟ :D
دمتون پیش پیش گرم
Boardwalk empire
Black sails
Californication
Game of thrones
اما برادر دیدن سریال برا صحنش مثل استفاده از v. P.nبرا کند شدن سرعت اینترنته :d

آخرین ویرایش:

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
Alias اصلا خوب نبود پایانش، اصلا خوشم نمی آد وقتی همه چی به خوبی و خوشی تموم می شه.:D

Twin Peaks از اینایی که من دیدم و تو لیست بودن بهتر بود :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
دقیقا زدی به هدف یعنی فقط فصل اول رو دیدم و دیگه هرکاری کردم نتونستم خودم رو راضی به دیدنش کنم. واقعا اینجا روزی نیست که بحث سریال بشه و برادرم گیر نده که BB رو کامل ببین ولی فصل اولش چنان حوصله ام رو سر برد که دیگه نمیتونم. شاید وقتی دیگر :d
فصل یکش کلا خیلی کند پیش میره و واقعا خواب آوره. ضمن اینکه فضاش هم به نسبت فصلای بعدی دپرس کننده تره. ولی دقیقا از ابتدای فصل 2 سریال اوج میگیره و ریتمش تند تر میشه و اتفاقات عجیب و غریب زیادی توش میافته و میشه گفت دیگه خواب آور نیست:D حالا اگه 2 قسمت یا 3 قسمت از فصل 1 رو دیده بودی و کنار گذاشتی یه چیزی! ولی واقعا حیفه 7 قسمت (کل فصل 1) رو ببینی، دقیقا از جایی که قراره ریتم سریال عوض بشه و بشه اون چیزی که خوشت میاد، یهو ولش کنی:D
حالا 40 دقیقه وقت بذار، 1 قسمت هم از فصل 2 ببین شاید تصمیم گرفتی ادامه بدی:D
Alias اصلا خوب نبود پایانش، اصلا خوشم نمی آد وقتی همه چی به خوبی و خوشی تموم می شه.:D
منم با اینکه عشق Aliasـم، با پایانش زیاد حال نکردم:D نه تنها پایانش، کلا با فصل 4ـش هم خیلی نتونستم ارتباط برقرار کنم. ولی خب به هر حال، من باب فن بوی بازی (:D) خواستم واردش کنم که پشیمون شدم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر