™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
جداً؟ :D
ازش خیلی تعریف می کنند انگلیسی ها!

حالا اون که محصول اینگلیسی ها هست و اگه خودشون تعریف نکنند ما بکنیم ؟ :d

ولی خب من خودم پیگیر نبودم ولی چند قسمت که از منوتو دیدم بسیار شباهت ها وجود داره :d

:.MoonLight.:

کاربر سایت
Oct 28, 2013
31
ARROW به نظرم تو سریالها خیلی پیشرفت خوبی داشته
TVD دیگه واقعا چرت و پرت شده همه ی شخصیتای جدید نچسبن. این دکتره اون جسی و ...
خیلی بی روح شده سریال. کاشکی میشد مجددا به اون روند خفن فصل 2 برگرده . من که منتظر بودم سریال پخش شه یه جا ببینم این 9 تا رو پشت هم دیدم 80 درصدش هم که چیت چت های بانی و جرمی - کاترین - ناله کردن های کارولاین در مورده تایلر و ... بود.
یه توضیحی راجع به The Americans و Blacklist میشه بدید که یکیشو شروع کنیم.

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,757
نام
محمد امین
درود.
دوستان کسی سریال Downton Abbey رو دیده؟
چه جوریاست؟

خوبه داداشه منم زیرنویس میکنه سریالو :>:d

-----------------------

اقا این mob city میگن قراره 2 قسمت بیاد هر دفعه درسته ؟؟

بعد یه سریال میخواستم مافیایی باشه فصلاشم حداقل امکان کم باشه زود برسم به پخش هفتگی

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,582
نام
شیخ صدرا
خوبه داداشه منم زیرنویس میکنه سریالو :>:d

-----------------------

اقا این mob city میگن قراره 2 قسمت بیاد هر دفعه درسته ؟؟

بعد یه سریال میخواستم مافیایی باشه فصلاشم حداقل امکان کم باشه زود برسم به پخش هفتگی

سريال مافيايى با اين شرايط نيست.

Mob city تازه شروع شده.
Sopranos كه بهترينه تو اين سبك تموم شده.
Boardwalk empire هم فصل چهترمش تازه تموم شد.
يه مينى سريال هم به اسم bonnie and clyde هست.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
ARROW به نظرم تو سریالها خیلی پیشرفت خوبی داشته
TVD دیگه واقعا چرت و پرت شده همه ی شخصیتای جدید نچسبن. این دکتره اون جسی و ...
خیلی بی روح شده سریال. کاشکی میشد مجددا به اون روند خفن فصل 2 برگرده . من که منتظر بودم سریال پخش شه یه جا ببینم این 9 تا رو پشت هم دیدم 80 درصدش هم که چیت چت های بانی و جرمی - کاترین - ناله کردن های کارولاین در مورده تایلر و ... بود.
یه توضیحی راجع به The Americans و Blacklist میشه بدید که یکیشو شروع کنیم.

من آمریکایی ها رو ندیدم ولی بلکلیست به نظرم سریال باحالیه . تو هر قسمت نیروها با یک خلافکار حرفه ای کار می کنند تا یک خلافکار دیگه رو بگیرن . همیشه هم اون خلافکار همکارشون ازشون جلوتره و رنگی اشون می کنه تا 7 قسمت همش باهم همکاری میکنند ولی قسمت هشتم به بعد یکم قضیه جلب میشه . بد نیست با توجه به وقفه ی چند هفته ای که افتاده توش وقت می کنی با خیال راحت ببینی اش

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
SPECIAL ANNOUNCEMENT:

Facebook Fans – we want to let you know that the upcoming season of ‪#‎Californication‬ will be the final season. Thank you for your love and support over the last six years! Hank's final fling will begin this April.
:(
هنک مودی هم رفتنی شد:(

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
SPECIAL ANNOUNCEMENT:

Facebook Fans – we want to let you know that the upcoming season of ‪#‎Californication‬ will be the final season. Thank you for your love and support over the last six years! Hank's final fling will begin this April

هنک مودی هم رفتنی شد:(

How I Met Your Mother باید تموم بشه که هر باز یکی دو سیزن تمدیدش میکنن ! Californication دیگه چرا ! :( ولی مشخص بود هنک به آخر کارش رسیده پیر و داغون شده ! سریال توی اوج تموم بشه خیلی بهتر از اینه که بیمزه و کسل کننده بشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر