A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,334
نام
arash
Twd
خوب همونطور که گفتم هرشل مرد :d احتمال زیاد بچه هم‌مرده ! زیاد هم دلتونو خوش نکنید اینا برن‌دنبال قضیه ویروس و اینا!! هنوز خیلی داستانا مونده! خوشحالم‌تو این‌قضیه گاورنر دست ریک‌قطع نشد!! هی میگفتم حالا با این شمشیره میزنه دست ریکو قطع میکنه! اما خب عقلشون‌میرسید نباید دست ریکو‌قطع کنن :d

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
اقا این mob city عالیه خیلی خوفه این شین خدای تی بگم یه دونه باشه

من نمیدونم چرا هنوز دارم tvd میبینم

اولندش تو قرار بود سه هفته دیگه ببینی:D
دومندش برادر من تو هر هفته میای میگی من نمیدونک چرا هنوز دارم میبینم...!!!خو عین بچه‌ی ادم بزارش کنار دیگه...:D

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
Low Winter Sun کنسل شد.

tumblr_mamp8mXVvr1r76lino1_500_21826138643991517042.gif

قسمت یک رو که دیدم حالم از جو و داستان و همه چی به هم خورد :D

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,761
نام
محمد امین
اولندش تو قرار بود سه هفته دیگه ببینی:D
دومندش برادر من تو هر هفته میای میگی من نمیدونک چرا هنوز دارم میبینم...!!!خو عین بچه‌ی ادم بزارش کنار دیگه...[/:DQUOTE]

حاجی به قران نمیدونم حیفم میاد این همه مدت که دیدم بذارم کنار :d

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
Low Winter Sun کنسل شد.
خیلی زد حال خوردم :(

به سلامتی، من سر اپیزود 3 ولش کردم، چقدرم هایپ شده بود! next breaking bad... :))
قسمت یک رو که دیدم حالم از جو و داستان و همه چی به هم خورد :biggrin1:​

96610560923392717254.jpg

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,349
نام
Matthew
خب سه هفته امتحانات و ... نه گذاشت درست و حسابی بازی کنیم و نه گذاشت این دو سریالمون رو ببینیم :| :d
خلاصه که همین پنج شنبه دیدم و امروز هم AHS قسمت دوم از فصل سوم :x

TWD S04 Episodes 6-8
قسمت 6 مقدمه ی نسبتا خوبی بود. تغییر گارونر توی قسمت 7 خیلی خوب بود و برای اولین بار از این آدم خوشم اومد :d بعدش دوباره تنفر :d
قسمت 8 هم که از همشون بهتر بود و هیجان بالایی داشت . از نظر احساسی بودن هم خوب بود :d
تعطیل بین میان فصل هم خیلی به موقع بود :d

------------------------------------------------------------------------------
AHS:S3(Coven)E02
سریالش فوق العادست :x یعنی ذهن خلاق سازنده و تهیه کننده و هر کی نقش داره تو سریاله واقعا خلاقه.
دو قسمت دیدم ولی تا همینجا هم داستانش خیلی آدمو مجذوب خودش می کنه :x

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
اقا این mob city عالیه خیلی خوفه این شین خدای تی بگم یه دونه باشه

من نمیدونم چرا هنوز دارم tvd میبینم
TVD خیلی افت کرده ولی داره دوباره یکم داستانش اوج میگیره تا ببینیم چجوری خواهد شد در آینده!
ولی دیگه فکر نکنم هیچ وقت دیگه چیزی مثل فصل 2-3 ـش ببینیم :( :((

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
TVD خیلی افت کرده ولی داره دوباره یکم داستانش اوج میگیره تا ببینیم چجوری خواهد شد در آینده!
ولی دیگه فکر نکنم هیچ وقت دیگه چیزی مثل فصل 2-3 ـش ببینیم :( :((
به فصل دوم امکان نداره برگرده مگر اینکه کوین ویلیامسون برگرده...ولی به حد فصل 3 شاید برسه...
در هر حال الان هرچی هست از اون nonsense ی که تحت عنوان the cure و doppleganger myth تحویل ما دادن بهتره...
من راستش یه مقدار زیادی از اپیزود نهم این سیزن خوشم اومد...هنوز در حد سیزن 3 نیست ولی خیلی از اوایل سیزن 1 و کل سیزن 4 بهتره به نظرم.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
به فصل دوم امکان نداره برگرده مگر اینکه کوین ویلیامسون برگرده...ولی به حد فصل 3 شاید برسه...
در هر حال الان هرچی هست از اون nonsense ی که تحت عنوان the cure و doppleganger myth تحویل ما دادن بهتره...
من راستش یه مقدار زیادی از اپیزود نهم این سیزن خوشم اومد...هنوز در حد سیزن 3 نیست ولی خیلی از اوایل سیزن 1 و کل سیزن 4 بهتره به نظرم.
آره همین الان داشتم میدیدم!
قطعا بهترین اپیزود کل سیزن 5 بود! داره به سمت پیشرفت حرکت میکنه! خداکنه همینطوری ادامش بدن! و مثل سیزن 4 کلش غیر از اپیزودای آخرش مسخره نشه!
اتمسفر این اپیزود خیلی خوب بود و در کل داستانشم خیلی خوب بود!

خیلی وقت بود که اینطوری پای TVD ننشسته بودم و با اشتیاق بشینم نگاه کنم :D آخرین بار قسمت 21-22 فصل قبل بود که خیلی زیبا بود ولی در کل سیزن 4 ـش افتضاح بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر