Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
TWD S04E08
این قسمت پایین فصل 4 هست که با اتفاقات بسیار ناخوشایندی به پایان میرسه :|این قسمت همGovernor به درک واصل شد و هم هرشل هم به رحمت خدا رفت :|با اینکه این قسمت شاهکار فصل 4 هست ولی اصلان فکر نمیکردم بخواد اخر فصل 4 اینجوری بشه :|دیگه زیاد تعریف نکنم کسانی که دنبال میکنن حتما هر چه سریعتر این قسمت را ببین خیلی چیزها برایشان دستگیر میشه

این اپیزود پایان نیمه اول فصل 4 بود.نه پایان فصل 4.نیمه دوم فبریه میاد.

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
خوب این قسمت عالی بود من گفتم الان تا اخر این فصل جنگ این دو تا هست که اینجور نشد و دخل خیلی هارو تو این قسمت اوردند ...هرشل بدبخت .. بازم بدبختی شروع شد گشتن دنبال یک جای امن هرکی یه جا رفت مثل قسمت اخر فصل 2 شد همه ویلون شدند

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
خوب این قسمت عالی بود من گفتم الان تا اخر این فصل جنگ این دو تا هست که اینجور نشد و دخل خیلی هارو تو این قسمت اوردند ...هرشل بدبخت .. بازم بدبختی شروع شد گشتن دنبال یک جای امن هرکی یه جا رفت مثل قسمت اخر فصل 2 شد همه ویلون شدند

اره منم دقیقا یاد سکانس فصل 2 افتادم.
ولی خدا رو شکر از دست این زندان راحت شدیم یه مقدار تنوع تو سریال به وجود اومد:|

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
واقعا فوق العاده بود . خیلی ـم غمناک بود !
فقط یک نکته که خیلی باهاش حال کردم دریل بود ! یک تنه زد تانکو نابود کرد ! اگه نمیبود کلا همه ـشون میمردن ! خدا حفظ ـش کنه .
--->
54c32eb39c6d.jpg

===

81e516d45f71.jpg

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
TWD S03 E08
فوق العاده بود ! قشنگ وقتی هرشل رو گردن زد از رو مبل پاشدم داد زدم ! :D ولی عالی بود خیلی خوب تمومش کردن ! احتمالا لیلی ریک و اینا رو پیدا کنه بهشون بپیونده ! ولی خیلی خوب تموم کردنش ! عالی بود ! جودیث رو مگه با اتوبوس نبردن ؟ یه حدس میزنم اونم اینه که دوباره کارول رو ببینیم :D
دوستان جریان چیه ؟ تا بهار پخش نمیشه ؟
ویرایش :
23 اسفند ( مصادف با جمعه اگه اشتباه نکنم :D ) شروع میشه دوباره.
خوبه 7 روز بعدشم عیده :D باید تو راه تماشا کنمش :D اینجوری حس بهتری به آدم دست میده :D

آخرین ویرایش:

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
آقا من الان تو یه شوک بزرگم
وقتی که اپیزود 8 فصل 4 TWD رو دیدم همچین صحنه ای رو تو کل زندگیم ندیده بودم
اپیزود کامل کامل بود از همه لحاظ؛ درام بود، اکشن بود، نفس گیر بود یعنی زبان عاجز در وصف این سریال
فقط حیف که باید تا 10 بهمن صبر کنیم :(
من واقعا ممنونم از نویسنده و کاگردان این سریال که همچین لحظه هایی رو تو زندگی من بوجود آوردن

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
قسمت اول انیمیشن دن هارمون Rick and Morty هم پخش شده که خوب بود. میتونه جانشین یه سری انیمیشن هایی که تموم شدن یا چرت و پرت شدن باشه.

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اولا از اینکه از اون زندان لعنتی رفتن خیلی خوشحالم :D

این قسمتن خیلی عالی بود ینی Blood Freezing در حد المپیک بود . خوب شد زیاد طولش ندادن و نیگهش نداشتن واسه چند ماه بعد و قضیه رو تموم کردن . از این به بعدش به نظرم خوب میشه :D در کل اپیزود فوق العاده ای بود .

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
این قسمت فوق العاده بودش . با تک تک ثانیه های این قسمت حال کردم هی پیش خودم میگفتم تموم نشه !! خدا کنه سریال تا اخر همین روند و پیش بگیره . حالا چجوری 3 ماه صبر کنم ؟ :( تو این 3 ماهی هم که پخش نمیشه خودمون رو با بازیش سرگرم میکنیم که این ماه میاد

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
The Walking Dead S04 E08
قشنگ ترین قسمت از آغاز فصل دوم تا به حال!
فوق العاده زیبا و هیجانی شد جوری که دعا می‌کردم هیچ وقت تموم نشه.
عالی هم تموم شد.
هرشل :((
جودیت فکر می‌کنم زنده باشه و تایریس و اون دو تا بچه ها برده باشنش!
گاورنر هم بالاخره مرد :D
نیمه دوم سریال که از دو ماه دیگه شروع می‌شه می‌تونه فوق العاده عالی و یاد آور فصل اول (:crying1:) باشه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
اینقدر توی این تاپیک به TWD گیر دادین که اشتیاقم بهش کم شده :D الان قسمت آخرشو هنوز ندیدم سه ماهم که تاخیر خورد اصلا خم به ابروم نیومد :D این درصورتیه اگه فصلای قبلش تاخیر میخورد من خودکشی میکردم :D
جالبه Breaking Bad ـم که مال AMC ـه توی قسمت 8 تاخیر خورد!:|

Or.St

کاربر سایت
Dec 5, 2011
88
بابا گاونر مرد دیگه سریالو چرا ادامه میدن باید کلاً فصل 4 رو تموم می کردن با همین قسمت :| مثلاً چی میخوان نشون بدن تو نیمه دوم فصل 4 ؟
اون صحنه که بچه ها اون افراد گاونر رو هد شات کردن یاد طالبان افتادم :)) خیلی باحال بود
ولی اصلاً انتطار نداشتم اینا با هم درگیر بشن کلا :| اونم اینقدر یه دفعه ای گاورنر سر هرشل رو قطع کنه :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر