Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
من قبلا هم این سوالو پرسیدم ولی خیلی جدی نبوده :D حالا چون شرایط فراهم شده جدیه :D

میگم این AHS خون و خونریزی و حال بهم زنی داره آیا ؟ چون اگه اینجوریه خوشم نمیاد :D یا نه ترسش ترس روح و جن و پریه :D این بهتره >:)

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من قبلا هم این سوالو پرسیدم ولی خیلی جدی نبوده :D حالا چون شرایط فراهم شده جدیه :D

میگم این AHS خون و خونریزی و حال بهم زنی داره آیا ؟ چون اگه اینجوریه خوشم نمیاد :D یا نه ترسش ترس روح و جن و پریه :D این بهتره >:)

هر فصل یه چیزی داره و همه چیزی هایی که گفتی هم توش هست :D
فصل سه اوایلش خون و خون ریزی داره فصل اول آواخرش فصل دوم هم نداره کلا :D
ببین ولی عالی ـه :x

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک

با اینکه اسمش american horror story هست ولی چیز زیاد ترسناکی نداره:d
اصولا هدف سریالش ترسوندن مخاطب نیست.

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
بالاخره بعد از کلی تاخیر این قسمت رو دیدم . یعنی فقط میتونم بگم عااالی . عاشق گاورنر هستم یعنی یه ذره رحم نداره این مرد :x تاخیر هم 3 ماه میخوره نه 6 ماه

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
سریال Sons Of Anarchy یا Reign یا Hostages یا Sleepy Hollow رو :d کسی تماشا می کنه ؟
SOA رو من دیدم چند قسمت اولشو. خیلی هم خوشم اومده ازش! کلوبشو هم زدیم، خواستی بیا عضو شو از طریق امضام. :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
عالی بود لامصب :D
قسمت آخر فصل اول رو که نیگا میکردم که الیور زد خیر سرش مالکوم مرلین رو کشت منم پیشبینی کردم نمیره و توی همین بخش هم گفتم به احتمال قوی زندس! و توی این قسمت مشخص میشه که زندس!
عالی بود این قسمتش!
خیلی خوب داره پیش میره! بدون نقص! سوپر هیرو ها عالی هستن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر