Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
من قبلا هم این سوالو پرسیدم ولی خیلی جدی نبوده :D حالا چون شرایط فراهم شده جدیه :D

میگم این AHS خون و خونریزی و حال بهم زنی داره آیا ؟ چون اگه اینجوریه خوشم نمیاد :D یا نه ترسش ترس روح و جن و پریه :D این بهتره >:)

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من قبلا هم این سوالو پرسیدم ولی خیلی جدی نبوده :D حالا چون شرایط فراهم شده جدیه :D

میگم این AHS خون و خونریزی و حال بهم زنی داره آیا ؟ چون اگه اینجوریه خوشم نمیاد :D یا نه ترسش ترس روح و جن و پریه :D این بهتره >:)

هر فصل یه چیزی داره و همه چیزی هایی که گفتی هم توش هست :D
فصل سه اوایلش خون و خون ریزی داره فصل اول آواخرش فصل دوم هم نداره کلا :D
ببین ولی عالی ـه :x

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک

با اینکه اسمش american horror story هست ولی چیز زیاد ترسناکی نداره:d
اصولا هدف سریالش ترسوندن مخاطب نیست.

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
بالاخره بعد از کلی تاخیر این قسمت رو دیدم . یعنی فقط میتونم بگم عااالی . عاشق گاورنر هستم یعنی یه ذره رحم نداره این مرد :x تاخیر هم 3 ماه میخوره نه 6 ماه

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
سریال Sons Of Anarchy یا Reign یا Hostages یا Sleepy Hollow رو :d کسی تماشا می کنه ؟
SOA رو من دیدم چند قسمت اولشو. خیلی هم خوشم اومده ازش! کلوبشو هم زدیم، خواستی بیا عضو شو از طریق امضام. :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
عالی بود لامصب :D
قسمت آخر فصل اول رو که نیگا میکردم که الیور زد خیر سرش مالکوم مرلین رو کشت منم پیشبینی کردم نمیره و توی همین بخش هم گفتم به احتمال قوی زندس! و توی این قسمت مشخص میشه که زندس!
عالی بود این قسمتش!
خیلی خوب داره پیش میره! بدون نقص! سوپر هیرو ها عالی هستن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• M4JiD
  • 779
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر