mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
کلا عاشق این تیپه دورگشم

اعصابم بهم خورد وقتی اینو دیدم .دورگه اصیل 1000 ساله داره اشک میریزه

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
بالاخره داره داستان قشنگ می‌شه :D
گرچه من هنوز هم نمی‌فهمم چرا گاورنر داره به اون 2 تا زن و اون دختر بچه کمک می‌کنه ولی قسمت های بعدی به نظرم خیلی بهتر از Piece of S هایی هستن که تا الان دیدیم تو این 3 تا فصل اخیر :D
تهش هم نوشت که قسمت بعدی آخرین قسمت از نیمه اول فصل چهارم هست که یعنی یه وقفه ای قراره بین قسمت هشت تا بقیه سریال باشه که با توجه به این که تازه داره جون می‌گیره داستان، امیدوارم زیاد نباشه.
چون که زنه، زنش رو به یادش میاره دختره هم دخترش رو :D

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
این The Originals چه جور فیلمیه منم شروع کنم به دیدنش؟
imdb چه نمره ای بهش داده؟

یه Spin-off از سریال The Vampire Diaries است ولی بیشتر به خانواده‌ی "مایکلسون" که اصیل هستند می‌پردازه. IMDB تا الآن نمرش 8.4ـه.

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
تنها چیزی که در حین دیدن و بعد از دیدن این قسمت The Originals داشتم به خودم میگفتم این بود...
اووووف...اوووووف...اوووف...
:D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
خیلی حال کردم با این قسمتش! لامصب کلا با سوپر هیرو ها خیلی حال میکنم! این الیورم که هر کسی رو گیر میاره دو دقیقه بعد ... :| :| :| بدبخت 5 سال تو جزیره گیر افتاده! کمبود پیدا کرده! حالا هرکی رو میبینه ... :D
اینو کلا دیگه حوصله نداشتم نگاه کنم بچه ها مارو وسوسه کردن! که البته داره رو به بهبودی میره سریال! امیدوارم بتونه به سیزنای 2-3 برسه:
این قسمتش نسبت به قسمتای قبلی بهتر بود! با این که هنوز توی افت هست ولی باز نکات خوبی توش بود!مخصوصا یک قسمتش کامل منو یاد سیزن 2-3 انداخت! اون تیکه ای که الینا توی خونه طلسم شده گیر افتاد کنار استفن و تسا! که تسا زنگ زد به دیمن و گفت اگه کلاوسو تا غروب نکشی منم الینا رو میکشم :x عالی بود صحنش! این صحنه ها توی سیزن 2-3 فراوان بود که این اولین تیکه ای بود که توی سیزن 5 اتفاق افتاد!حالا کلا قضیه جالب شد! تا الان از الینا 3 مدل تولید شده :D تا آخر سریال اینا 200-300 تا نشن صلوات :D
کلاوس توی این قسمت عالی بود :D مخصوصا چهره ای از خودش نشون داد که تا حالا توی هیچ یک از قسمتای این سریال و همینطور توی هیچ کدوم از قسمتای ومپایر دایریز از خودش نشون نداده بود! بشدت لذت بردم! این قسمتش هم عالی بود! کلا سریال داره خیلی خوب پیش میره! گرچه هنوزم نظرم اینه نتونسته به سیزن 2 ـه ومپایر دایریز نزدیک بشه ولی درکل جذاب هست!:Dفقط اینجا یک سوال واسم بوجود اومد! الان کلاوس الایژا رو زخمی کرد!الایژا چرا یک دفعه زخمش خوب شد؟؟؟ یا خود به خود خوب میشه؟؟
این قسمتش بد نبود!دوباره گاورنر داره به اوج شخصیت پردازی خودش نزدیک میشه! فقط این یعنی دوباره میخواد به ریک و زندان حمله کنه؟؟؟ :| یکم مسخره نیست؟ یک بار دیگه هم این اتفاق افتاد که :|در کل توی این سیزن کلا سریال افت داشته! بنظر من سیزنای قبلی جذاب تر بودن! و کاملا با نظر دوستانی که میگن سیزن 3 بول شت بود مخالفم :D البته سیزن دوم رو کاملا قبول دارم! ولی سیزن سوم رو خیلی دوست داشتم و خیلی جذاب بود برام!فقط امیدوارم وقتی گاورنر دوباره به زندان حمله میکنه بابی باشه برای فرار ریک و همراهیان از زندان تا دیگه اینقدر داستان خشک و خسته کننده که همش تو زندانه تحویل ما ندن :| توی مزرعه هرشل هم همینطوری بود! هنوز یک جا مستقر میشن و میخوان بمونن سریال رو به افت میره!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Blacklist این قسمتش عالی بود. حیف که دو قسمتیه و باید یه هفته دیگه صبر کنیم:| کلا یکی از بهترین سریالای در حال پخش هست برا من.

Person of Interest هم این دو هفته خیلی خوب بوده و مسوولای سریال بازم نشون دادن که سلیقه بسیار خوبی تو انتخاب موزیک واسه سریال دارن:D 3-4 دقیقه اول قسمت 10 عالی بود با Johnny Cash-Hurt.

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
Blacklist این قسمتش عالی بود. حیف که دو قسمتیه و باید یه هفته دیگه صبر کنیم:| کلا یکی از بهترین سریالای در حال پخش هست برا من.

Person of Interest هم این دو هفته خیلی خوب بوده و مسوولای سریال بازم نشون دادن که سلیقه بسیار خوبی تو انتخاب موزیک واسه سریال دارن:D 3-4 دقیقه اول قسمت 10 عالی بود با Johnny Cash-Hurt.

Blacklist برای منم بهترین سریال در حال پخشه[البته بعد از TO] واقعا...این قسمتش به نظرم قشنگترین قسمت تا اینجا بوده مخصوصا چند دقیقه‌ی آخرش!

آخرین ویرایش:

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
ومپایر دایریز فصل 5 قسمت 9 موند واسه هفته بعد یعنی چی هفته قبل زمان بخش اصیل ها لیدی گا..گا..بود:dالان کودوم بیشعوری داره برنامشو جای ومپایر دایریز میزاره

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
ومپایر دایریز فصل 5 قسمت 9 موند واسه هفته بعد یعنی چی هفته قبل زمان بخش اصیل ها لیدی گا..گا..بود:dالان کودوم بیشعوری داره برنامشو جای ومپایر دایریز میزاره

این هفته به خاطر thanksgiving پخش نشده انگار...

The Originals رو دیدم....عالی تر از همیشه ینی...
صحنه ی جنگ کلاوس با خون آشاما عالی بود....تا ته صحنه ش داشتم با غرور نیشخند میزدمD:
جوزف مورگن واقعا خوب بازی کرد این دفعه...

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
تاریخ پریمیر فصل سوم شرلوک هم مشخص شد:
اول ژانویه سال 2014!
44199315428060641185.jpg
راستی اینجا کسی Sons of Anarchy رو می‌بینه؟ :D

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
blacklist خوبه. همین که از اپیزود 9 دارن stake هارو زیاد میکنن خودش خیلی نکته مثبتیه.
سپیدر هم قبل از این هرجا دیده بودمش خوب بوده ولی هیچ وقت دوسش نداشتم، ولی همین طوری ادامه بده نظرم عوض میشه.
فقط megan boone خیلی جای کار داره، هرچند ظاهرش بازیشو هم قابل تحمل تر میکنه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر