Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
بعد از یک سیزن کامل+ هفت اپیزود BS ی که تحویل ما دادن...
...این همون ومپایر دایریزیه که من دوست داشتم و دلم براش تنگ شده بود.
هنوز در حد سیزن 2 نیست ولی بنده این اپیزودو در حد سیزن 3 حساب میکنم...بسیار هم خوب...
فقط کرولاین به شدت رو اعصابه...به شدت...
خدا کنه این روندو ادامه بدن...
پ.ن:خجالت نمیکشن بعد چنین کلیف هنگری در مورد دیمن دو هفته بریک میزارن؟:d
پ.ن2:استوری لاین دیمن رسما از این اپیزود شروع شد...خدا کنه به اون خوبی که کندیس اکولا قولشو داده بود باشه...

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
Arrow این قسمت اخرش برام جالب بود...ولی نه به اندازه‌ی قبلیا!!!:D
دوستان فلش از کی قراره وارد سریال شه:D من عاشق شخصیت کامیک‌های the flash هستم اگه بتونن مثل اون دربیارند عالی میشه...
به نظر من این رفیق اولیور تو اون جزیره،همون که ماسک مشکی و زرد میزاره:درواقع دث‌ایتروک هستش چون دیگه توی این قسمت یک چشمشم مثل اینکه از دست داد دیگه...
هفته دیگه قسمت 8:dو 9
Barry Allen وارد سریال میشه ولی تو Costume دیده نمیشه.
بله اون هم همون Deathstroke هست.

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
هفته دیگه قسمت 8:dو 9
Barry Allen وارد سریال میشه ولی تو Costume دیده نمیشه.
بله اون هم همون Deathstroke هست.

ای وای چرا...!!!البته میدونستم!استارت سریال IP خودش The Flash توی ۲۰۱۴ میخوره؟؟
........
جالبه که این مرتیکه بعداً چ هیولایی میشه...شباهتم داره یکم به Deathstroke قیافش...
روی کی رسماً میاد توی تیم خوبا؟شنیده بودم که به عنوان دستیار green توی همین فصل با کاستوم red میاد نمیدونی کذوم قسمت؟؟؟

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
ای وای چرا...!!!البته میدونستم!استارت سریال IP خودش The Flash توی ۲۰۱۴ میخوره؟؟
........
جالبه که این مرتیکه بعداً چ هیولایی میشه...شباهتم داره یکم به Deathstroke قیافش...
روی کی رسماً میاد توی تیم خوبا؟شنیده بودم که به عنوان دستیار green توی همین فصل با کاستوم red میاد نمیدونی کذوم قسمت؟؟؟
مدیرهای CW به قدری از بازی Gustin Grant در نقش Barry Allen/The Flash خوششون اومده که حضورش رو در سریال از 3 قسمت به 2 قسمت کاهش دادن و قراره از Footage های قسمت سوم برای Pilot سریال The Flash که سال دیگه پخش میشه استفاده کنن.
فعلا که خبری از Roy نیست. به قولی دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره.
Roy یه Twist خیلی خفن تو کمیک ها داره که اگه اینجا هم استفاده بشه عالی میشه.

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
سلیقت خیلی‌ با من فرق داره :D فرینج برای من رتبه خیلی‌ بالاتری داره.به خصوص فصل آخر که شاهکاری بود برا خودش :D

من نمی دونم چرا انقدر در حق Fringe اجهاف میشه ، واقعاً سریال شاخیه ، شخصاً Fringe رو از Lost و PB خیلی سر تر میدونم .

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
تو قسمت اول سیزن 1 همون سکانس اولش ماسک DeathStroke رو نشون میده به نیزه زده شده رو زمین و ...
داستانش چیه؟:D
هیچی نیست اون ماسک یک یارویی هستش!!!:Dگفتم یک یارویی چون به نظر میاد اول سریالی...

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
هیچی نیست اون ماسک یک یارویی هستش!!!:Dگفتم یک یارویی چون به نظر میاد اول سریالی...
8-|
اشتباه به نظرت میاد:D اتفاقا آخر سریالم!:D
منظورم این بود که با توجه به اینکه در انتهای ماجراهای جزیره، الیور ماسک DeathStroke رو اونجوری اونجا گذاشته این یعنی این دو تا در ادامه با هم دشمن میشن یا نه!:-/ :D

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
8-|
اشتباه به نظرت میاد:D اتفاقا آخر سریالم!:D
منظورم این بود که با توجه به اینکه در انتهای ماجراهای جزیره، الیور ماسک DeathStroke رو اونجوری اونجا گذاشته این یعنی این دو تا در ادامه با هم دشمن میشن یا نه!:-/ :D

:Dخخخخخ
اوکی:D دشمن شدنشون که صد در صده چون این Deathstroke عملاً یه جاهایی توی کمیک‌بوک‌ها مادر این هیرو‌ها رو در میاره:D
و اون قسمتم به شخصه واقعاً هیچ‌جوره تفصیری براش ندارم:D
اینجاست که نشون میده این نویسنده‌ها کلی داستان نگفته واسه‌‌ی این جزیره دارند...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر