sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا

داستانش درباره مردی به اسم دنیل هست که به جرم قتل، بعد از 20 سال از زندان آزاد میشه. اما آزاد شدن دنیل باعث میشه که پرونده اش دوباره زیر ذره بین قرار بگیره.
دوستانی که دیدن نظرشون چیه؟به نظرم ارزش تمدید داره.(فصل اول 6 قسمت هست)

Mentalist S05E20

چرت ترین قسمت این فصل، رابطه گریس و ریگزبی واقعا مسخره شده. با تمدید شدن فصل ششم فکر نکنم بازم شاهد دستگیری ردجان باشیم.
من خوشم اومد
مثل یه فیلم درام Indie می مونه که داستان گسترده تری داره
سه قسمت خیلی خوب رو داشته و هنوز خیلی سرنخ های داستان باقی موندن
می شه به چشم یه تریلر آروم (!) هم بهش نگاه کرد اما چیزی که جذابش می کنه احساسات خام انسانیه
به نظرم Sundance Channel با این سریال و Top of the Lake قدم خوبی رو برای سریال های درام برداشت و هر دو سریال رو حتما باید دید به نظر من

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
Futurama کنسل شد - اپیزودهای باقی مانده قراره به صورت آنلاین پخش شه -
.
این سریال چند بار کنسل میشه آخه؟ :| 4-5 بار، یعنی میشه گفت بعد از هر سیزن یبار کنسل شد باز برگشت!
ایندفعه هم خدا کنه مثه دفعه های قبلی شه!

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
یکی از فانتزی های من همیشه این بوده که یه روز معلوم شه جان اسنو اصلا حروم زاده نیست و ند استارک برای اینکه آسیب نبینه اونو به این شکل معرفی کرده
اگه یادت باشه تو اپیزودهای اولیه سریال هم به جان میگه که وقتی از پایتخت برگرده بهش میگه مادرش کیه که متاسفانه هیچوقت ... !
[LTR]
a Song of Ice and Fire
Book 1: Game of Thrones
Chapter 35: Eddard
That was his curse. Robert would swear undying love and forget them before evenfall, but Ned Stark kept his vows. He thought of the promises he’d made Lyanna as she lay dying, and the price he’d paid to keep them.
[/LTR]

نكته اي كه وجود داره اينه كه تا اون قسمت كتاب چه بهايي رو ادارد پرداخته بوده؟
تار و مار شدن بخشي از خانواده ش بدست تارگِرين ها؟ تصاحب خواهرش توسط ريگار؟ مرگ ليانا؟
نه نه، هيچ كدوم از اينا نيست
بعد از اون ماجرا ها چي بوده كه ند رو آزار داده؟ كه بخواد بهاش رو بپردازه؟
قائدتاً بايد اين بها ربطي به جان اسنو و ماجراي حرامزاده ي ند داشته باشه، چيزي كه هميشه براش مورد اتهام قرار مي گرفته! چيزي كه براش بها پرداخته، شرافتش رو!
البته يك اصل بعيد مي دونم رد بشه، اونم حرامزاده بودن جان اسنو ـه، چرا كه فرضاً اگر جان پسر ليانا هم باشه، بازم نامشروع بوده و حرامزاده ست، چون ليانا همسر قانوني نداشته!

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان به نظرتون اسپارتاکوس جدیده خوب تموم شد . خواهشا تو اسپویل بزارین تا لو نره داستان اگه کسی ندیده . نظرتونو میخام تشکر .

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
دوستان Hemlock Grove رو كسي ديده؟اين چرا اينقد زود زود پخش ميشه هنوز هيچي نشده رسيد به اپيزود 9!!ارزش داره بره برا دانلود؟

Hemlock-Grove-keyart.jpg

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Orphan.Black_.S01E01-533x200.jpg

به پیشنهاد سینا رفتم سراغ Orphan Black . شگفت زده شدم , واقعا عالیه سریال . هر چیزی که من دوست دارم جا دادن توش . اکشن - Sci-fi -جنایی - مرموز - Humor - پیچیده - گیرا - کاملا باورپذیر و... واقعا خیلی خوش ساخت هم هست و رفته رفته هم پیشرفت میکنه تو هر اپیزود تا حالا 5 قسمت پخش شده . این بازیگر نقش اولش (اسمشو دقت نکردم) تو سریال تو 5-6 نقش مختلف و کاملا متفاوت بازی میکنه انصافا کارش حرف نداره این دختره :D
پیشنهاد میکنم حتما برین ببینین .

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
Orphan.Black_.S01E01-533x200.jpg

به پیشنهاد سینا رفتم سراغ Orphan Black . شگفت زده شدم , واقعا عالیه سریال . هر چیزی که من دوست دارم جا دادن توش . اکشن - Sci-fi -جنایی - مرموز - Humor - پیچیده - گیرا - کاملا باورپذیر و... واقعا خیلی خوش ساخت هم هست و رفته رفته هم پیشرفت میکنه تو هر اپیزود تا حالا 5 قسمت پخش شده . این بازیگر نقش اولش (اسمشو دقت نکردم) تو سریال تو 5-6 نقش مختلف و کاملا متفاوت بازی میکنه انصافا کارش حرف نداره این دختره :D
پیشنهاد میکنم حتما برین ببینین .
دوبلور شخصیت Vaas تو فارکرای 3 و کسی که از روی چهره ی اون Vaas رو طراحی کرده بودن هم تو این سریال بازی می کنه! با همون نگاه اول فهمیدم!

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
قسمت جدید GAME of THRONES و Viking اومد

با تشکر از اطلاع رسانیتون ولی این تاپیک فقط برای بحث در مورد سریاله !
نه اینکه بخوایم هر قسمت از هر سریالی اومد بیام بگیم ..اومد ..!

فکر کنم تقریبا تمام دوستانی یک سریال رو میبینن و دنبال میکنن بدونن که هر هفته سریال تو چه روزی پخش میشه

تکرار نشه :D

آخرین ویرایش:

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,474
با تشکر از اطلاع رسانیتون ولی این تاپیک فقط برای بحث در مورد سریاله !
نه اینکه بخوایم هر قسمت از هر سریالی اومد بیام بگیم ..اومد ..!

فکر کنم تقریبا تمام دوستانی یک سریال رو میبینن و دنبال میکنن بدونن که هر هفته سریال تو چه روزی پخش میشه

تکرار نشه :D
چسب.شما خودشو ناراحت نکن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر