Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
اپیزود ۴ GOT رسما منو دیوانه کرد !!! هر هفته سر هر اپیزود دارم پوست میندازم !‌
بعضی سریالا رو واقعا نباید شروع کرد :D آدم ... میشه بخواد یه هفته برای اپیزود بعدی صبر کنه !

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
futurama کنسل شد دوباره!:|یکی بیاد تکذیب کنه .:|یکی منو از شوک در بیاره.:|یکی یک کاری بکنه:|
خب قراره بالاخره تموم شه. اتفاقی که سه بار به دلایل مختلف به تعویق افتاد. اگرم تموم نمیشد من دیگه نگاه نمیکردم.

and nothing of value was lost

hasnt been funny in years

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
خب قراره بالاخره تموم شه. اتفاقی که سه بار به دلایل مختلف به تعویق افتاد. اگرم تموم نمیشد من دیگه نگاه نمیکردم.

and nothing of value was lost

hasnt been funny in years

یعنی چیه ارزش نداره. حداقل از Family Guy که نویسنده اش یک ساعت تو اینترنت می گرده از کامیک ها و میم ها می نویسه و میمونای جدید سیمپسونز که به جای نویسنده اومدن خیلی بهتر بود. بعضی وقتها CC یه کارایی میکنه که...

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
اپیزود ۴ GOT رسما منو دیوانه کرد !!! هر هفته سر هر اپیزود دارم پوست میندازم !‌
بعضی سریالا رو واقعا نباید شروع کرد :D آدم ... میشه بخواد یه هفته برای اپیزود بعدی صبر کنه !

بهترین لحظه برای اینجور سریالا ،زمانیه که فصل کامل شده و قسمتها آپلود شدن ،همه رو دانلود کنی و هرشب ببینی :d
صبر کنید که البته خدا با صبر کنندگان است) :d

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
حداقل از Family Guy که نویسنده اش یک ساعت تو اینترنت می گرده از کامیک ها و میم ها می نویسه و میمونای جدید سیمپسونز که به جای نویسنده اومدن خیلی بهتر بود. بعضی وقتها CC یه کارایی میکنه که...
این، فمیلی گای، سیمپسونز، سوت پارک.... همشون انیمیشن هایی هستن که به مرور زمان تحلیل رفتن و دیگه هیچ وقت به خوبیه اولشون نمی شن.
حالا اون دو تا بیننده شون بیشتره و هنوز کنسل نشدن. ولی همه شون چرتن و شخصا از خبر کنسل شدن همشون خوشحال میشم که حداقل چهارتا انیمشین جدید با ایده ی جدید بیاد جاشون.

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
family guy واقعا 4 فصل اولش عالی بود (مخصوصا فصل 3 ... اپیزود اپیزودش ارزشه دیدن داشت) بعد از فصل 4 یواش یواش شروع به افت کرد. تا اینجا که میشه گفت از فصل 8 به بعد کلا دیگه اپیزوده خنده دار نداشته. ( همین اتفاق ولی روزدتر برای american dad هم افتاد).

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آقا یه سوال می پرسم از یه شایعه نخندید فقط چون فیک می زنه ولی چون خیلی منتظرش بودم می پرسم<این قضیه ی friends reunion تو سال 2014 تا چه حد جدیه؟کلا شایعه هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر