test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
دوستان کسی بیشرمانه رو دنبال میکنه ، پایلوتش رو میدیدم به نظرم بیشتر درام بود تا کمدی ، خیلی هم جای کار نداره از دید من ، ارزش ادامه دادن داره یا خیر ؟

من فصل اول از بازسازی آمریکاییش رو دیدم و خوشم اومد، پیشنهاد میکنم چند قسمت اولش رو حداقل ببینی، همه اش همونطوریه.

کلا حرفاش یکم بزرگونس، یکم باید درد کشیده باشی حرفای اصلیش رو درک کنی.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
دیشب arrow رو چند قسمتشو پشت هم دیدم واقعا جذابیت عجیبی داشت
حتما این سریالو ببینید چون حد اقل با اینکه خیلی خیلی خیلی تکراری درستش کردن ولی داستان خاص خودشو داره که خیلی جذابه

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
Only six days remaining

13575803971.jpg

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
چقدر این صحنه ی Family Guy عجیب غریب بود :d دقیقا کسایی که همش درمورد BrBa حرف میزنن رو هدف گرفته بود :d

[FONT=&amp]While cozied up in his bed, Peter is tuned into [FONT=&amp]Breaking Bad[/FONT] when it begins commanding him to “recommend [FONT=&amp]Breaking Bad[/FONT] to everyone you know.
[FONT=&amp]Breaking Bad[/FONT] is the best show you’ve ever seen, except maybe [FONT=&amp]The Wire[/FONT]. You will never stop talking about [FONT=&amp]Breaking Bad[/FONT] [FONT=&amp]

[/FONT]
[/FONT]

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
بچه ها این سریال چجوریاس ؟؟ ( عکسش میگیره آدمو :d)
هیچ اطلاعاتی ازش ندارم تقریبا . الان فصل چندش قراره شروع بشه ؟
ارزش دیدن داره ؟

همونطور که در عکس مشاهده میکنی این سریال اونقد خوب هست که کار طرفداراش از روز شماری به دقیقه شماری برا قسمت جدیدش افتاده:d

saeedsh7j

کاربر سایت
Apr 8, 2012
296
re: گفتگو درباره سریال ها (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

همونطور که در عکس مشاهده میکنی این سریال اونقد خوب هست که کار طرفداراش از روز شماری به دقیقه شماری برا قسمت جدیدش افتاده:d

سبک سریال چیه؟ یه خورده توضیح میدی؟

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,757
نام
محمد امین
اقا کسی این south park میبینه عالی عالی

نبینید سبکش کارتونی ولی در اصل برای بالای 17 ساله :d

پیشنهاد میکنم حتما ببینید

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
من که تو پوست خودم نمیگنجم از ماه دیگه یعنی فوریه سیزن جدید community بعد از مدتها پخش میشه.کمدیه خیلی قشنگیه.کمدی لوده گری نیست.اونایی که ندیدن زودتری شروعش کنن پیشنهاده منه:D

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
سبک سریال چیه؟ یه خورده توضیح میدی؟
سبکش جناییه اما بر خلاف بقیه سریال های پلیسی و اینا، به شدت کارکتر محوره و منش شخصیت هاش بیشتر از اینکه امروزی باشه بوی فیلمای وسترن رو داره
پر از دیالوگ های بی نظیر و داستان های درگیر کننده
نقش اولش دقیقا خودِ Strong Silent Type هست
فصل چهارمش از دیشب شروع شد و حرفی برای گفتن نذاشت که یکی از بهترین های در حال پخشه (به نظر من بعد از Mad Men دومه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر