wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
Homeland Season final
goodby love .
قسمت اخر دیگه واقعا wtf داشت . یه سوال اینجا پیش میاد saul دستش با تروریستا تو یه کاسه بود ؟ نفهمیدم چی شد اخرش . اخه تو جمع شلوغ سریال رو تماشا کردم بعضی دیالوگ ها رو از دست دادم .
یه جا خوندم که saul برادر abu nazir هست . :d
از کجاش برداشت کردید که سول مشکلی داره ؟؟:d فقط چون تو مراسم شرکت نکرد و رفته بود پیش جنازه ی نظیر ؟
حتی اگه سول تروریست بود میدونست که کری تو مراسم هست و عمرا حاضر میشد جون کری رو به خطر بندازه
به نظر من که سول مشکلی نداره

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
از کجاش برداشت کردید که سول مشکلی داره ؟؟:d فقط چون تو مراسم شرکت نکرد و رفته بود پیش جنازه ی نظیر ؟
حتی اگه سول تروریست بود میدونست که کری تو مراسم هست و عمرا حاضر میشد جون کری رو به خطر بندازه

اگه شیشه خورده نداره پس چرا تو اون تست دروغ اونجوری شد؟ یه ارتباطی میتونه با نظیر داشته باشه مخصوصا اخرا که یکی دو بار اشاره کردن یکی از درون داره جاسوسی می کنه

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251

بعد از انفجار وقتی بهش میگن کری تو جنازه ها نبوده یه جورایی سوال پیچ میکنه میخواد مطمعن بشه که مرده بعد زنش بش زنگ میزنه با اطمینان و خیلی ریلکس میگه کری مرده ولی جنازش هنوز پیدا نشده بود . از اونجا دیگه کاملا میشه فهمید شیشه خورده داره . اون تست دروغ سنج هم بود .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
Game of Thrones و Dexter در صدر دانلودها

طبق گزارش سالیانه سایت TorrentFreak سریال های Dexter و Game of Thrones بیشترین دانلود غیر قانونی در میان سریال های پخش شده در سال 2012 را داشته اند.

با توجه به لیست ارائه شده، قسمت آخر از فصل دوم سریال Game of Thrones بیش از چهار میلیون بار دانلود شده است. این در حالی است که طبق گزارش Nielsen شمار بینندگان این قسمت چیزی حدود 5 میلیون بوده است.

سریال های The Big Bang Theory ، How I Met Your Mother و Breaking Bad نیز به ترتیب در رده های سوم تا پنجم قرار دارند.

لارم به ذکر است که 80 درصد دانلود های غیر قانونی خارج از آمریکا صورت میگیرد.

لیست کامل

87736905703774530967.jpg

پس اروو چرا این وسط نیست . 3 تا از بهترین سریالایی که میبینم تو لیست ولی اروو نیست دپرس شدیم .

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
Game of Thrones که خب واقعا حقشه، به نظرم یکی از بهترین سریال های دهه هستش. پتانسیل داستانی که در حد تیم ملی، افکت این چیزاشم که نمیگم. موسیقشم که دست رامین جوادی عزیز هست. (خدایی موزیکاش 10/10 کمه براشون).

خلاصه مه الان دارم Big Bang Theory رو میبینم، رسیدم به اواخر فصل 5، به زودی همسطح تلویزیون میشم. یه سریال جدید پیشنهاد بدید. Walking Dead چطوره ؟ آخه زیاد از فیلمایی که تو سبک زامبی و اینجور چیزا هستش خوشم نمیاد.

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
بعد از انفجار وقتی بهش میگن کری تو جنازه ها نبوده یه جورایی سوال پیچ میکنه میخواد مطمعن بشه که مرده بعد زنش بش زنگ میزنه با اطمینان و خیلی ریلکس میگه کری مرده ولی جنازش هنوز پیدا نشده بود . از اونجا دیگه کاملا میشه فهمید شیشه خورده داره . اون تست دروغ سنج هم بود .
خوب چون کری رو دوست داشته سوال پیچ میکنه . میخواد مطمئن بشه که مرده یا نه
معلوم بود خیلی از مردن کری داغون شده . آخرشم که کری رو دید خیلی خوشحال شد
تست دروغ سنج دقیقا چیو نشون داد ؟ یادم نمیاد من :-/. تا اونجایی که یادمه اون یارو سیاهه میخواست حاله سول رو بگیره برای همین یه سری سوال درباره مرگ اون دختر تروریسته پرسیدن
حالا نمیدونم . باید صبر کنیم تا تکلیفمون مشخص بشه :d

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
سلام
این سریال mortal kombat: legacy چه جوریه؟ ارزش داره بگردم دنبالش یا نه؟ به درد بخور هست یا نه؟
از نظر اینکه ادامه داره یا نه ، چی؟ یه وقت نصفه کاره وسطش بی خیال نشن، کنسل بشه؟

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
یعنی باید بگم woooooooooow واقعا یکی از بهترین سریال هایی بود که دیدم خیلی قشنگ بود عالی بود
کال دروگو هم حیف بود :(
فصل 2 ـش هم رفت واسه دانلود :|

horror_08

کاربر سایت
Aug 22, 2007
2,414
نام
Ashkan
دوستان کسی بیشرمانه رو دنبال میکنه ، پایلوتش رو میدیدم به نظرم بیشتر درام بود تا کمدی ، خیلی هم جای کار نداره از دید من ، ارزش ادامه دادن داره یا خیر ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر