kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
هیچ شبکه ای نمیاد فقط رو یه ژانر خاص مانور بده چون همچین کاری اصلا با عقل جور در نمیاد و نتیجه اش از دست دادن بینندس.
HBO هم چندین شبکه و زیرشاخه داره. HBO Comedy , HBO Family , HBO1 , HBO Zone که کمدیش ضعیف ترینشه
نمونه اش کمدی بینهایت مزخرف Girls که امسال پخش شد.
comedy centeral:d
پ.ن:شوخی کردم به دل نگیر

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
نمیدونم چرا american humor زیاد باهام سازگار نیست :D . خیلی به ندرت پیش میاد که از یه کمدی آمریکایی خوشم بیاد (شاید 2 تا سریال) واسه همون HBO واسم بهترین کاناله در کنار amc , showtime ..

آخرین ویرایش:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
نمیدونم شاید علاقه که به Charlie Sheen دارم هست اینطوری فکر میکنم ولی در کل برام سریال سرگرم کننده و خوبی هست بعدم Theme سریال منو یکم یاده Two And Half Man میندازه در کل من خوشم اومد از سریاله :D
الان آمار Episode 3 هم دیدم 3.37 آمارش بوده!!
منم از شین خوشم میاد ولی سریالیه که کاملا دارم اینجوری نگاش می کنم :| دریغ از اینکه یه بار لبخند بزنم پاش
این افت بیش از دو میلیون بیننده هم شاید نشون از ناامیدی بیننده ها از سریال داشته
بهرحال تا به یه ثبات مناسبی نرسه فکر نمی کنم FX برش داره و در کل خیلی هم سنخیتی با کل FX نداره
نه نوآورانه س نه فوق العاده کم خرج
==
دیدن سریالایی که خیلی وقته تموم شدن یه بدی داره اینه که وقتی دیدنش رو تموم کردی، دلت میخواد در موردش حرف بزنی و بحث کنی، ولی یا هیچ کس ندیده، یا خیلی وقته دیده یا حوصله بحث کردن در موردش رو نداره.
اتفاقی که دیشب با Battlestar Galactica واسم افتاد. بهترین Sci-Fi و یکی از بهترین سریالایی که دیدم.
عمرا بهترین Sci-Fi که نیست هیچ بهترین Space Opera هم نیست
از لحاظ کیفی فصل آخرش می تونه فصل آخر Lost رقابت کنه
==
نمونه اش کمدی بینهایت مزخرف Girls که امسال پخش شد.
اگه بی نهایت رو بی نهایت بار در خودش ضرب کنی به حدود مضخرف بودن این سریال شاید برسی

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
بهترین Sci-Fi و یکی از بهترین سریالایی که دیدم.
در مورد بهترین Sci-Fi خیلی میشه بحث چون Sci-Fi های تلویزیون خیلی تعدادشون زیاده.
به نظر خودم FireFly یکی از بهترین ها بود. دکترهو و X-files هم خوب بودن.
فکر نکنم اینجا کسی Star Trek و The Twilight Zone رو دیگه دیده باشه ولی اوناهم همیشه تو لیست بهترین Sci-Fi ها هستن

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
عمرا بهترین Sci-Fi که نیست هیچ بهترین Space Opera هم نیست
از لحاظ کیفی فصل آخرش می تونه فصل آخر Lost رقابت کنه
گفتم که، بهترین Si-Fiـی که دیدم و یکی از بهترین سریالایی که دیدم:D (فعلش رو ادغام کردم:D)
مثلا اونایی که پویا نام برد رو هنوز ندیدم، مخصوصا Firefly که اتفاقا چند وقت پیش هم پرسیدم ارزش داره با وجود دیدن Serenity الان بشینم نگاش کنم یا نه.
ولی در کل به نظرم سریال خیلی قشنگ بود، مخصوصا اشاراتی که به مسائل مذهبی داشت، واقعا خوب بود. من که خیلی خوشم اومد.

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
دیدن سریالایی که خیلی وقته تموم شدن یه بدی داره اینه که وقتی دیدنش رو تموم کردی، دلت میخواد در موردش حرف بزنی و بحث کنی، ولی یا هیچ کس ندیده، یا خیلی وقته دیده یا حوصله بحث کردن در موردش رو نداره.
اتفاقی که دیشب با Battlestar Galactica واسم افتاد. بهترین Si-Fi و یکی از بهترین سریالایی که دیدم.
original.jpg

هر کس ندیده پیشنهاد میشه آب دستشه بزاره زمین و شروع کنه...
احسنت !
واقعا سریال خیلی خوبیه. البته ایراد علمی تخیلی خیلی زیاد داره ولی واسه همه ی فن های سای فای های فضایی لذت بخشه.
صرفنظ از اسمای معروفی مثل Star Trek و اینا، سری سای فای فضایی مورد علاقه ی من، بدون شک مینی سری From the Earth to the Moon هست که همه باید ببیننش. کلی چیز آدم یاد میگیره ازش. به غیر از یه سای فای خوب، درام خیلی خوبی هم هست. کار HBO هم هست.

The Right Stuff هم یه فیلم سای فای فضایی فوق العاده س. یکم قدیمیه و از لحاظ جلوه ویژه و اینا کم میاره ولی شک ندارم جزو بهترین تجربه های همه ی طرفدارای سای فای های فضایی میشه. جلوه هاشم بد نیست، خیلی هم مهم نیست کلا. هنوزم خیلی ها رو بهترین 2001: a Space Odyssey سای فای تاریخ میدونن!

Voyage to the Planets هم یه مستنده که دیدنش از هر چیز دیگه ای واجب تره. یعنی نمیدونم چجوری اینو توصیف کنم!

من یه کالکشن خیلی خفن از فیلما و مستندا و سریالای سای فای فضایی دارم. و صد البته تعداد خیلی زیادی انیمه ی سای فای فضایی که به نظر خودم، بهترین مدیوم واسه ش هستن و بعضا کارای بهتری هم دارن.

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
نمیدونم، ولی برای کسی که تینیجریش به گرامیداشت هان سولو گذشته Firefly هم گیک ِ استاروارز پرست درونم رو ارضا کرده، هم هیپستر ارجینال پسند درونم رو :D یعنی با فاصله برای من بهترین سای‌فای دنیاست.

آخرین ویرایش:

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
این GOT داره با هیچی مارو می کشونه دنبال خودش ها:d سیزن 3 کی شروع می شه رفقا؟
===
این واکین دد چرا اینقدر ضایس؟:d قسمت اول،وقتی ریک(پلیسه)تو بیمارستانه،مثلا چندین ماه می گذره از حضور اون واکینگ ها در شهر،و خیلی وقته کسی به ریک سر نزده،بعد ریک صورتش ریش داره،ولی زیر گردنش تیغ تراش شده:))

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
یه سوال داشتم : نظرتون درباره dexter چیه ؟
من سریال زیاد دیدم اما هیچوقت سمت دکستر نرفتم از سریالایی که زیاد خونریزی و حال بهم زن باشن خوشم نمیاد
اگه میشه راهنماییم کنید
بعدشم یکی دو سریال تو سبک پلیسی کاراگاهی (ماورایی نباشه) بهم معرفی کنید
مرسی

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
قیافه ی جدید والتر وایت... ممکنه یه فلش فوروارد باشه. والتر در حال فرار
بعضی ها میگن داره به جسد هنک نگاه میکنه...
یا شاید هم یه فلش بک.
One more week!

i397099_wal-425-x-238-.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر