ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
فصل بعد تایید نشده؟
چرا چند وقت پیش به همراه shameless برا فصل بعد تمدید شد.
===
community اگه تمدید بشه احتمالش هست که بخاطر همین دعوا های اخیر ، Chevy Chase که باحال ترین کاراکتر سریال بود ، دیگه تو فصل بعد نباشه

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
ميگم دوستان موافقيد كه يك تاپيك جداگانه واسه Game Of Throne درست كنيم تا بهتر بشه بحث كرد؟

Spartacus اين آخرين سيزنش بود؟؟

اگه منظورت به پست من بود که همه اون مواردی که گفتم تو فصل اول مشخص شده. کجاش اسپویله؟ اگرهم منظورت به صدراست که اون 200 بار تا الان این حرکت رو زده.

هه هه هه :D فقط همینو میگم که چیزی براتون اسپویل نشه :D

من منظورم شخص خاصي نبود خودت خودتو لو دادي:d

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Game of Thrones تقریبا یه سالی میشه داریم تو کلوبش تو سر و کله هم میزنیم:D قبلا هم پیشنهاد تاسیس تاپیکش رو داده بودیم ولی گفتن همون کلوبش کفایت میکنه. کلوب عمومی هم هست:
Winter is coming...

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
Game of Thrones تقریبا یه سالی میشه داریم تو کلوبش تو سر و کله هم میزنیم:D قبلا هم پیشنهاد تاسیس تاپیکش رو داده بودیم ولی گفتن همون کلوبش کفایت میکنه. کلوب عمومی هم هست:
Winter is coming...

وقتش نشده به درجه تاپيك ارتقا پيدا كنه ؟:d

روزي 600 تا تاپيك براي موضوعات چرت ميزنن تو سايت حالا يك سريال به اين عظمت يك تاپيك نداشته باشه:d

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,784
نام
شیخ صدرا
من نظرم اینه که اسپویل کردن کتاب حتی اگه تو اسپویلر هم باشه غلطه!اینجا تاپیک سریاله فهمیدنش هم خیلی اسونه.اگر اسپویلی هم هست باید مربوط به سبزن 1 باشه.ما بوک سنتر داریم هرکی در باره این کتاب بحثی داره میتونه به اونجا مراجعه کنه...

من هر وقت گفتم سر کی چه بلایی میاد بیا اینجا سینی جر بده.
هر بچه 5 ساله ایی میفهمه سریالی که موضوعش جنگ بین چند تا گروه باشه توش بعضیا به هر نحوی میمیرن.

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304
بچه ها کسی میتونه به من یه سایت یا فروم خوب پیام خصوصی بزنه یا همین جا بزنه ؟
واسه دانلود how i met your mother میخوام با اپدیت هفتگی باشه که عالیه

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
کسایی که GoT رو 720p دانلود کردن شاید فایلشون 3gp در بیاد، کافیه فقط rename اش کنید و 3gp رو به mkv تبدیل کنید. یه جور آپریل فول هستش. البته میدونم اکثرا میدونید این چیزا رو :D ولی گفتم شاید کسی بعده دانلود متوجه میشد و فکر میکرد که باید دوباره از یه جای دیگه دانلودش میکرد.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
GOT رو دیدم . به به >:d< 720P چه حالی میده . زنده باد Stannis Baratheon (البته فعلا :D )

پ.ن : جان مادرتون دیگه هیچی اسپویل نکنین !!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر