s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
اتفاقا منم خیلی سوسماری افتادم تو کار این:D، پایلتش خیلی مزخرفه:D کلا سیزن یک خیلی چرته یعنی کل سیزن یک رو من تو 3 ساعت دیدم:D تنها خوبیش اینه که چنتا کاراکتر خیلی مسخره از سریال خارج میشن:D بعدش قابل تحمل تر میشه، از اواسط سیزن 2 هم mystery داستان شدتش بیشتر میشه کلا بهتر میشه سریال:D

این همه سریال، هویج. نشستی سریال درپیت نگاه میکنی؟

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
زنده ای؟:D نمیای؟:D
خوب وقتی هر هفته تا لینکاش میاد مجبورم دانلود کنم میگم خودمم بشینم ببینم دیگه:D کلا چیز چرتیست ولی خوب عذاب آور نیست مثل gossip girl و بقیه سریالای CW:D نکته جالب تو این VD اینه که کل پلاتش اقتباسی از داستان "گندمو کی میخوره" هستش:D

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
vd سیزن یکش خوب بود.با وجود حالت تین ایجش ولی داستان جذابی داشت و جالب روایت میشد.من از روی بیکاری نشستم پاش ولی در نهایت ازش راضی بودم.البته همه اینها برای سیزن 1 بود چون 2ش خیلی ابکی و مسخره دنبال شد.اینقدر بد که دیگه محاله 3و4و5و6 هرچن تا دیگه که میخواد بیادو ببینم.. :d

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
The Walking Dead الان تنها جذابیتش که واسه من داره Norman Reedus هستش... تنها نقش و بازیگری درست حسابی رو توی سریال داره. اگه یه روز بلایی سرش بیاد در جا این سریال رو میزارم کنار ! این قسمت دومش هم مثل قسمت قبلی فقط تونستن آخرش رو یه نمه با پیشرفت بهتر بسازن.

نمیگم کل سریال زامبی باشه باشه، بحث های چت و در پیت هم باشه ولی کلا انگار زامبی ها رو بیخیال شدن ! مخصوصا معلوم نیست این کارگردان جدیده چه مرگشه صحنه های احساسی این قسمت بیش از حد زیاد بود!

leonk13
سلام
شما southpark رو از کجا دان میکنی؟لینکش رو pm کن plz

من فقط از تورنــت دانلود میکنم ولی یحتمل توی http://www.warez-bb.org/ هم باشه لینکاش.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
قیافه من بعد از دیدن اپیزودهای اخیر سیزن 7 HIMYM:
sb1cpwtzw0elc1q1e96s.gif

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
من چرا فک کردم الان وارد یه سایت احتمالا ژاپنی میشم میشم با تایتل who eats my sh!t ؟:biggrin1:
:))
آقا من بعد از اینکه چند وقت پیش نشستم این Game of thrones رو دیدم نتونستم جلو خودمو بگیرم و رفتم کلی تحقیقات کردم که چی میشه و اینا!
چرا اینجوریه این داستاناش؟:D خیلی بدمزس! یعنی بیشتر از اینکه Epic باشه یه Bleak Drama س:D آدمو یاد یه سری فیلمای پکین پا و آلتمن میندازه:D
این سریالای کمدی که میدیدم همشون بهم ریختن، آفیس که اصلا حس و حال قدیمو نداره، 30rock که تینا فی حاملس فعلا تعطیله، Simpsons که ول معطله، Futurama هم که تموم شد، HIMYM که کلا از اولم خیلی مالی نبود، الانم که هر چی کمتر بگم بهتره، به نظرم اینارو باید با South park و Family Guy و Eastbound&Down و Curb your enthusiasm عوض کنم:D

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
:))
آقا من بعد از اینکه چند وقت پیش نشستم این Game of thrones رو دیدم نتونستم جلو خودمو بگیرم و رفتم کلی تحقیقات کردم که چی میشه و اینا!
چرا اینجوریه این داستاناش؟:D خیلی بدمزس! یعنی بیشتر از اینکه Epic باشه یه Bleak Drama س:D آدمو یاد یه سری فیلمای پکین پا و آلتمن میندازه:D
این سریالای کمدی که میدیدم همشون بهم ریختن، آفیس که اصلا حس و حال قدیمو نداره، 30rock که تینا فی حاملس فعلا تعطیله، Simpsons که ول معطله، Futurama هم که تموم شد، HIMYM که کلا از اولم خیلی مالی نبود، الانم که هر چی کمتر بگم بهتره، به نظرم اینارو باید با South park و Family Guy و Eastbound&Down و Curb your enthusiasm عوض کنم:D

game of thrones اینطوری نبود بی مزه میشد... :D درامش درسته از بقیه رمان ها بیشتره ولی خُب به خاطر هیجان شدیدش هستش :D حتی بعضی از تیکه هاش رو سریال نمیتونه خوب پوشش بده به نظرم ولی لحظه هایی که توی رمان شخصیت مورد علاقم خطایی یا مشکلی واسش پیش میومد میکرد هیجانش واسم 10 برابر بیشتر از سریال بود ! کلا اینکه زیاد فانتزی نیستش و آدم مطمئن نیس چی میشه خیلی هیجانیش میکنه :D

البته به نظرم چون اینطوری جریان یه جورایی اسپویل شد واست مزش پرید، حتی کسایی که بدون خوندن رمان سریال رو دیده بودن شدید شوکه شدن سر یکی 2 تا از صحنه ها ولی تو رمان یه مزه دیگه ای داره.

کمدی هم south park خدای اینا هستش... :D شخصا کلا توی کمدی فقط با سوث پارک و بیگ بنگ (خداییش نمیدونم چرا :D ) حال کردم. البته این Futurama هم شدید باحال میزنه سرم خلوت شد شروعش میکنم یحتمل :D

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
الانم که هر چی کمتر بگم بهتره، به نظرم اینارو باید با South park و Family Guy و Eastbound&Down و Curb your enthusiasm عوض کنم

کمدی خوب که زیاده :d Bored To Death که به شدت فوق العادس. یعنی این فصلش یه جاهایی پاره میشه ادم از خنده :d
It's Always Sunny in Philadelphia هم مثل فصل های قبل خوبه. Archer هم الان بعد از South Park بهترین انیمیشن در حال پخشه.
Louie هم همین چند هفته پیش این فصلش تموم شد که عالی بود.
Garth Marenghi's Darkplace هم اگه ندیدی ببین :d

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
زنده ای؟:biggrin1: نمیای؟:biggrin1:
این اومد ، خبر بدین منم میام :D
کی سلیقه درست حسابی داشت این بشر ؟
-----
بشینی the secret circle نگاه کنین . خوبه :D

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
این سریالای کمدی که میدیدم همشون بهم ریختن، آفیس که اصلا حس و حال قدیمو نداره، 30rock که تینا فی حاملس فعلا تعطیله، Simpsons که ول معطله، Futurama هم که تموم شد، HIMYM که کلا از اولم خیلی مالی نبود، الانم که هر چی کمتر بگم بهتره، به نظرم اینارو باید با South park و Family Guy و Eastbound&Down و Curb your enthusiasm عوض کنم:biggrin1:

بنظر منم با community, archer, bored to death شروع کن! هر 3تاشون فوقالعادن مخصوصا هم که هر سیزن بهتر دارن میشن...
راستی این فیوچراما نظرتون در مورد سیزن اخر چی بود؟ من نمیدونم چرا هم ریت هم نمرهاش اومده بود پایین ولی یکی از بهترین سیزن های سریال بود کلا بنظرم!

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
Futurama خیلی خوبه.:D همه چی توش داره;تیکه های سیاسی و مذهبی,کمدی سیاه,جنگولک بازی همه چی.کلا باهاش خیلی حال میکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر