U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
دیگه کی مونده بخواد انتقام بگیره ؟ همه رو زدن شل و پل کردن که !!! . مگر اینکه جان اسنو یه حرکتی بزنه

اسپویل خفن از فصل 4 Got بد نگی نگفتی
تو فصل چهار بیلیش نقشه میکشه و جافری رو میکشه! این از این حروم*زاده:d تیریون هم پدرش تایوین رو میکشه! کلی اتفاق هم به نفع استارک ها میفته

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
تو فصل چهار بیلیش نقشه میکشه و جافری رو میکشه! این از این حروم*زاده:d تیریون هم پدرش تایوین رو میکشه! کلی اتفاق هم به نفع استارک ها میفته

اگه اینی که شما می گی درست باشه پس خدا جفتشون رو عاقبت به خیر کنه الهی

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
از همون فصل یک که لرد بیلیش به ند استارک خیانت کرد، فهمیدم که همون بلا رو دوباره سر جافری میاره:D باور کن آخر هم همین بیلیش روی تخت آهنین می‌شینه:D

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,334
نام
arash

جافری رو مادربزرگ زن جدیدش میکشه(سریال ممکنه فرق داشته باشه)

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,352
نام
Matthew
درود.
فعلا دو قسمت از True Detective رو دیدم، خیلی خوشم اومد. خیلی منو یاد بازی مورد علاقم L.A. Noire انداخت. و همچنین از این جور فیلما خیلی خوشم میاد.

TWD هم تا قسمت 10 دیدم. هنوز یازده رو ندیدم، ولی سریال بی هیجان هست. دیگه رقبت کافی برای دنبال کردنش نیست.:(

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
آوقا The Originals در یک کلمه فوق العاده بود...واقعا عالی بود. هیجان اپیزود 11 رو نداشت ولی از لحاظ دیگه خصوصا کارگردانی فول العاده بود. بعد از اپیزود 11 به نظرم بهترین اپیزودش بود.
یعنی ته اپیزود قشنگ داد زدم. اصلا انتظارشو نداشتم. یکی از چیزایی که خیلی تو TO نظرمو جلب کرده خاکستری بودن همه ی کاراکتراست. دیگه خوب و بد معنی نداره همه ش هدفه.
امیدوارم بازم از این اپیزودا بسازن که توش element های ژانر horror رو به کار ببرن. خیلی به سریال میخوره.

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
من به حرف این صفحه اول تایپیک اعتماد کردم و رفتم ارچر رو گرفتم به نظرم اصلا جالب نبود چی بود که این همه تحویل گرفته شده!داستانش که ضعیف بود شوخی ها هم جالب نبود افت فریم شدید داشت آدم میدیدش یاد انیمیشن های دهه 40 میفتاد.
به نظرم همین انیمیشن تو امضام به مراتب بهتر از Archer بود.

آخرین ویرایش:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
من به حرف این صفحه اول تایپیک اعتماد کردم و رفتم ارچر رو گرفتم به نظرم اصلا جالب نبود چی بود که این همه تحویل گرفته شده!داستانش که ضعیف بود شوخی ها هم جالب نبود افت فریم شدید داشت آدم میدیدش یاد انیمیشن های دهه 40 میفتاد.
به نظرم همین انیمیشن تو امضام به مراتب بهتر از Archer بود.
کلا سریال کمدی خیلی خیلی بیشتر از بقیه سبک ها سلیقه‌ای هست.
مثلا من عاشق سریال هایی مثل Archer و South Park و نوع شوخی‌هاشون هستم. ولی خب خیلی از دوستان به این سبک شوخی حال نمیکنن
برای مثال همین انیمیشن توی امضای شما رو من خودم رو جر دادم که 4تا قسمت ازش ببینم، اصلا نتونسم... :d

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
از همون فصل یک که لرد بیلیش به ند استارک خیانت کرد، فهمیدم که همون بلا رو دوباره سر جافری میاره:D باور کن آخر هم همین بیلیش روی تخت آهنین می‌شینه:D

دقیقا منم همین فکرو میکنم و بنظرم بدترین آدم تو کل وستروس بیلیش هست:| یعنی بقیه جلوش پشم هستند!:d

- - -ویرایش - - -

جافری رو مادربزرگ زن جدیدش میکشه(سریال ممکنه فرق داشته باشه)

بله درسته جافری توسط اون مادربزرگ مارجری کشته میشه که به اتفاق بیلیش نقشه میکشند تو کتاب هم همینه ولی نقش بیلیش تو کشتنش خیلی بیشتر + تو ویکی خود رمان هم جزئیاتش هست

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
کلا سریال کمدی خیلی خیلی بیشتر از بقیه سبک ها سلیقه‌ای هست.
مثلا من عاشق سریال هایی مثل Archer و South Park و نوع شوخی‌هاشون هستم. ولی خب خیلی از دوستان به این سبک شوخی حال نمیکنن
برای مثال همین انیمیشن توی امضای شما رو من خودم رو جر دادم که 4تا قسمت ازش ببینم، اصلا نتونسم... :d
سیمپسون یه انیمیشن با قدمت 24 سال هست و موقع دیدنش باید کودک درون داشته باشی شوخی هاش معمولا مورد نداره خیلی از مواقع داستان هاش موضوعات ساده ای هستند مثلا یه قسمت که بارت امتحان داشت و باید درس می خوند تا قبول می شد.هر چه کودک درونت قوی تر باشه برات خنده دار تره.ولی با صراحت تمام انیمیشن هایی مثل family guy با ابتذال و به هر قیمتی میخوان مخاطب رو بخندونن که سیمپسون در این مورد خیلی خوبه.من از family guy زیاد ندیدم ولی اون بچه که تو فیلم هست و لحجه اسکاتلندی داره به شدت بد دهن هست و قسمتی که در مورد تولدش بود به شدت مشکل دار بود.
کلا هر کسی از انیمیشن یه توقعی داره برای من خیلی مهمه که انیمیشن پاک باشه و آدم رو به یاد کودکی خودش بندازه نه اینکه فقط بخندونه اونم به هر قیمتی.
البته south park رو هم منم دوست دارم. باب اسفنجی و گربه سگ و لونلی تونز و .... رو دوست دارم اصلا هم برام مهم نیست که بقیه بگن این ها بچگونه هست هر کسی از انیمیشن یه توقعی داره من توقعم با همه فرق میکنه.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
True Detective این قسمتش هم محشر بود . بابا ما اگه بخایم این دوتا تو بقیه فصلا هم باشن کیو باید ببینیم ؟ دوما چرا 8 قسمت ؟! :(( لامصبا خیلی خوبن :(( من True Detective میخاااام :((

:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر