.SESER.

کاربر سایت
Jan 23, 2014
93
نام
محمدحسین
توضیحاتی راجع کارکوسا و شاه زرد پوش در قسمت 5 سریال True Detective
کارکوسا: محلی که در این قسمت و قسمت قبل هم اشاره شد، ارجاعی به داستان کوتاه به همین نام نوشته امبروز بیرس که در سال 1891 منتشر شده، داره. در این داستان زندگی شخصیتی روایت میشه که روزی از خواب بیدار میشه و میبینه که در یک محیط عجیب و جدید هست و حالا باید راه خودش رو بسوی سرزمینی که زندگی میکرده پیدا کنه. این مَرد که قبلاً بیماری داشته میبینه که حالا سالم و سلامت هست. در این سفر بالاخره خودش رو بالای قبری میبینه که اسم خودش روش نوشته شده. در واقع اون مرد مُرده اما خودش نمیدونسته و در نهایت متوجه میشه. این توضیح بسیاری از حرفهایی که راست میزنه رو بهتر متوجه میشید
;)
شاه زرد پوش: هم اشاره به مجموعه داستان کوتاهی داره به همین نام . این نام در واقع تجسمی از نیروی ماورالطبیعه ای بنام مرگ هست که در سریال هم اسمی هست که گفته میشه و احتمالاً به معنای قاتلی هست که اینکارها رو انجام داده.
:(

آخرین ویرایش:

.SESER.

کاربر سایت
Jan 23, 2014
93
نام
محمدحسین
یه نکته پیدا کردم تو True Detective در حد بوندسلیگا !
ب نظرتون ارتباط این ۳ تا عکس چی میتونه باشه ؟
a6y7ytu7.jpg

:|
راست حتما یه چیزایی میدونه

mahdiyg

کاربر سایت
Nov 25, 2011
214
درود
دوستان موسیقی متن فصل یک قسمت پنجم برکینگ بد(گری مترز)، وقتی که جسی با دوستش داره مواد میسازه رو میخوام!
دیوونه ام کرده این آهنگ!
لطف کنید!
ممنون!

آخرین ویرایش:

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
دوستان 2 هفته هستش supernatural و arrow پخش نمیشه علتش چیست !!! شرمنده این imdb نه اینکه بدون هیلترشکن زیادی سایتش واضح هستش نمیتونم به این سایت مراجعه کنم تاریخ دستم بیاد !!!

اگه کسی سایت دیگری و میشناسه مثل این سایت باشه پروفایل پی ام بده !!!:D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
دوستان 2 هفته هستش supernatural و arrow پخش نمیشه علتش چیست !!! شرمنده این imdb نه اینکه بدون هیلترشکن زیادی سایتش واضح هستش نمیتونم به این سایت مراجعه کنم تاریخ دستم بیاد !!!

کلا CW واسه بیشتر سریالاش الان تاخیر زده!
Supernatural و Arrow به کنار The originals و The vampire diaries همونقدر تاخیر خوردن!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
2 هفته تاخیر خوردن،این هفته پخش میشن........

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی

The Winter Olympics

بقیه سریال هایی که پخش نمی شن :

Arrow (CW)
The Originals (CW)
Vampire Diaries (CW)
Tomorrow People (CW)
Grimm (NBC)
Revolution (NBC)
Supernatural (CW)
Agents of S.H.I.E.L.D. (ABC)
Archer (FX)
و .....

که بالاهم گفتن این هفته دوباره پخش می شن.

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
آمار تعداد بیننده هایـه 5 اپیزود اول ـه True Detective

The Long Bright Dark 2.33
Seeing Things 1.67
The Locked Room 1.93
Who Goes There 1.99
The Secret Fate 2.25

شبکه اچ بی او کلا 30 میلیون مشترک داره و این آمـار خارق العاده ست .
با تشکر از گوجیرا :d

آخرین ویرایش:

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
اونی که مارتی بهش شلیک کرد لودو نبود چون یه صحنه که کمرش نشون میده اون تتو پیچ پیچی نداره

جای اون تتو رو سوزونده. قشنگ دقت کنی میبینی.

Matt Ryan, صدا پیشه ادوارد کنوی تو AC IV :BF برا نقش اول سریال Constantine انتخاب شده.

13854147_ori.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر