mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
يه اپيزود از blacklist امشب همينجورى گزاشتم ديدم به قدرى جذب كرد منو كه بقيشم دانلود كردم تا ببينم.
خيلى خوب شروع شد و بهش ميخوره خوش ساخت باشه،تا بعد چه شود :d

کل قسمتاش هیچی...دوقسمت آخری ک اومده خداست:Dیعنی خیلی عععالیه:D

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
يه اپيزود از blacklist امشب همينجورى گزاشتم ديدم به قدرى جذب كرد منو كه بقيشم دانلود كردم تا ببينم.
خيلى خوب شروع شد و بهش ميخوره خوش ساخت باشه،تا بعد چه شود :d
اگر از قسمت اولش خوشت اومده مطمين باش از قسمت هاي ديگشم خوشت مياد
واقعا فوق العادست اين سريال :x

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
به شکل عجیب غریبی دوباره دارم نگاه میکنم و دیگه مثل قبل خسته کننده نیست! البته بازم زیاد خوب نبوده ولی بد هم نبوده!
بازم نصف سیزن 2 نیست ولی بازم اونقدرایی جذاب هست که واسشس یکم وقت بزاری :D
حالا نیم فصل اولش خوب جایی تموم شد! معلوم نیست چی سر کاترین میاد و چی سر دیمن میاد! اوه اوه چه شود :D
ولی به قسمت قبلیش نمیرسید! قسمت قبلیش عالیی بود:D

فقط آخرشو دقیق نگرفتم :| چرا اسلید میخواد الیور و تمام کسایی که دوست داررو نابود کنه؟؟ الیور که دوست اسلید بود!
یعنی سر شادو میخواد این بلا رو سر الیور بیاره یا دلیل دیگه ای داره؟ آخه الیور که تقصیری نداشت!
مثل همیشه عالییی :x
لامصب هی منتظرم افت کنه این سریال ولی همینطور داره عالی پیش میره :x
مخصوصا این قسمتش که عالی بود!

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
فقط آخرشو دقیق نگرفتم :| چرا اسلید میخواد الیور و تمام کسایی که دوست داررو نابود کنه؟؟ الیور که دوست اسلید بود!
یعنی سر شادو میخواد این بلا رو سر الیور بیاره یا دلیل دیگه ای داره؟ آخه الیور که تقصیری نداشت!
مثل همیشه عالییی :x
لامصب هی منتظرم افت کنه این سریال ولی همینطور داره عالی پیش میره :x
مخصوصا این قسمتش که عالی بود!
مسلما توی جزیره اتفاقات خیلی بیشتری افتاده.
تازه سال دوم از پنچ سال جزیره هستیم
چرا منتظری سریال افت کنه؟؟:d:-/:d

آخرین ویرایش:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
Breaking Bad

از مردن والت بسیار خرسند شدیم :D تا موقعی که زیر زیرکی کاراشو میکرد شخصیت جالبی داشت ولی از اواسط فصل 4 دیگه کم‌کم ازش بدم اومد. کلا این کارایی که میکرد به قیافش نمیخورد
از زنده موندن جسی بسیار خوشحال شدم. به همراه گوستاوو و مایک بهترین شخصیت‌ سریال بود به نظرم
از مردن Todd هم خوشحال شدیم :D
سرنوشت بقیه کاراکترها رو اصلا دوست نداشتم.
شدیدا دوست داشتم اسکایلر بمیره. یعنی یک جور عجیبی رو مخ بود! اون پسرش هم همینطور بدم نمیومد یه بلایی سرش بیاد. قسمت 14 سیزن 5 اونجایی که والت اومد خونه و گفت بساطتونو جمع کنین که بریم این راه افتاده بود دنبال باباش هی میگفت با من حرف بزن ~x( یعنی هرکی اونجا جای والت بود با مشت میزد تو صورتش که فقط خفه شه!
از مردن مایک و گوستاوو و هَنک هم بسیار ناراحت شدیم :(

بهترین دیالوگ کل سریالو هم به نظرم مایک گفت:
Keys, scumbag. it's the universal symbol for keys :D

بهترین صحنه‌ی سریال هم کشته شدن Todd به دست جسی بود

در کل سریال بسیار خوبی بود و بعد از Sopranos که با اختلاف در صدره یکی از بهترین سریالایی بود که دیدم

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
Breaking Bad

از مردن والت بسیار خرسند شدیم :D تا موقعی که زیر زیرکی کاراشو میکرد شخصیت جالبی داشت ولی از اواسط فصل 4 دیگه کم‌کم ازش بدم اومد. کلا این کارایی که میکرد به قیافش نمیخورد
از زنده موندن جسی بسیار خوشحال شدم. به همراه گوستاوو و مایک بهترین شخصیت‌ سریال بود به نظرم
شدیدا دوست داشتم اسکایلر بمیره. یعنی یک جور عجیبی رو مخ بود! اون پسرش هم همینطور بدم نمیومد یه بلایی سرش بیاد. قسمت 14 سیزن 5 اونجایی که والت اومد خونه و گفت بساطتونو جمع کنین که بریم این راه افتاده بود دنبال باباش هی میگفت با من حرف بزن ~x( یعنی هرکی اونجا جای والت بود با مشت میزد تو صورتش که فقط خفه شه!

در کل سریال بسیار خوبی بود و بعد از Sopranos که با اختلاف در صدره یکی از بهترین سریالایی بود که دیدم

همین الان قسمت آخرشو دیدم, این BB یعنی از شاهکار اونورتره هیچ جوری نمیتونم بگم چقد عالی بود :| خدا لعنتشون کنه کوتاه بود :d این سریالای تجاری و مزخرفی مثل Vampire Diaries که همش دختره دنبال پسرس پسره دنبال دختره و آبروی هرچی ومپایره بردن تا ۱۲ سال دیگه ادامه دار اونوقت سریالای خوبی مثل BB و Fringe زود تموم میشن :((
این Arrow هم توقع بیشتری ازش میره, اولاش خیلی خوب بود ولی الان دیگه خیلی تکراری شده همش تیر کمون بر میداره میره ۴ نفرو میزنه :d خیلی توش وقت تلف میکنن, این الیورم که فرت و فورت عاشق و فارغ میشه :d البته با توجه به قسمت آخرش میشه انتظار روزای بهتر داشت :d اما کلا الان Walking Dead و Big Bang زنده نگهمون داشته بعد BB :d
واقعا این اسکایلر میمون باید میمرد **شی میرفت با یارو میخوابید, تو کار خلاف همکاری میکرد و حسابا رو دست کاری میکرد بعد تا به والتر میرسید زر میزد, باید با همون تبر سرشو میبریدن :|

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
الان دیگه به چه دلیل باید سیزن بعدی هوملند رو دید ؟:d برودی که مرد. سال هم کشید کنار. سیزن بعد لابد ماجرای جذابه بچه ی Carrie رو باید دنبال کنیم
کاش سیزن بعد جک بائر رو بیارن یه جوری :D

بعد این پلات ایران هم با این قضایایی که پیش اومد و ایران و امریکا فعلا باهم کاری ندارن خیلی بیمزه شد. فکر کنم نویسنده هاش حساب کرده بودن تا اخره سیزن سه ایران nuked میشه که نشد .
========

IIIIIIIIIIN THE DEEEEEEEEP DARK HILLS OF EASTERN KENTUCKY

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
Breaking Bad

what about

" No, you clearly don't know who you're talking to, so let me clue you in. I am not in danger, Skyler. I am the danger. A guy opens his door and gets shot and you think that of me? No. I am the one who knocks!

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
مسلما توی جزیره اتفاقات خیلی بیشتری افتاده.
تازه سال دوم از پنچ سال جزیره هستیم
چرا منتظری سزیال افت کنه؟؟:d:-/:d
دیگه خو مرض داره این پسر دیگه:D...ملت همه از خداشونه سریال خوب پیش بره این داره خداخدا میکنه سریال افت کنه...:Dجل‌الخالق!!!!:D
این arrowدیگه خیلی مسخره شده اگه قسمت بعد بیان پدر الیورهم زنده کنن اصلا تعجب نمیکنم:D
1st of all:نظرات همگی مسلماً یکشکل نیستن ولی خب غزیز دل برادر داستان ب این خوبی داره پیش میره خو!!!!!!کجاش ایراد داشته مگه؟؟/:D
======================
دوستان این جزیره اینطور ک من فهمیدم کلاً همه‌جور چیزی توش اولیور دیده،همه حور دردی رو چشیده و کلیم بدبختی دیده[کامنت مُسَجَّع:D]…باید دید چی میشه...

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
مرگ برودی واقعا شوکه کننده بود تا آخر فک میکردم یه اتفاقی فیلم هندی ای چیزی میوفته و برودی نمیمیره ولی نشد . این فصلش در کل خوب بود , تهران رو خوب دراورده بودن . بازیگر مجید جوادی هم خیلی باحال بود . جدا از اینا میمونه داستان که نمیخام وارد این مسائل سی یاسی بشم :D
فک کنم سازندگان سریال واقعا زیر نظر سازمان سیا و دولت آمریکا و ... کار میکنن چون حدسشون درست در اومد در مورد مذاکره این دو دولت بعد از سی و چند سال :D

و مهمترین اتفاق این فصل این بود که دیگه دختر برودی رو نخواهیم دید , واسه من Homeland از الان به بعد شروع میشه :D

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
خب ظاهرا باید منتظر یه سری اتفاقات جدید باشیم، همه ماجراها یه جورایی پروندشون بسته شد و خیلی راحت میتونن یه روایت جدید رو با دست باز کلید بزنن
برودی یکی از unstableترین کرکترایی بود که تا به حال دیده بودم، واقعا لنگ در هوا بود این آدم، خیلی راحت موضع عوض میکرد و خیلی هم غیر قابل پیش بینی بود
homeland season 3 episode 12

بعد بازم دیدگاه اشتباه درباره ایران . همین ایرادو به آرگو گرفته بودن کجا مردوم رو با جرثقیل دار می زنن آخه ؟؟
آقا شما کجا زندگی میکنی یه بار ما رو دعوت کن خدمت برسیم حتما باید خوش بگذره!

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
کسی سریالی سراغ داره که پر از WTF باشه ؟! :d مثلا این AHS خیلی خوب و معتاد کننده بود ولی چون منتظرم این فصل تموم بشه بعد همه رو با هم ببینم , هیچی ندارم نگاه کنم ( بجز انیمه :-":d ) .
پ.ن : غیر Horror هم باشه , NP :D .

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,785
نام
شیخ صدرا
کسی سریالی سراغ داره که پر از WTF باشه ؟! :d مثلا این AHS خیلی خوب و معتاد کننده بود ولی چون منتظرم این فصل تموم بشه بعد همه رو با هم ببینم , هیچی ندارم نگاه کنم ( بجز انیمه :-":d ) .
پ.ن : غیر Horror هم باشه , NP :D .

Harper's island تو سبك ترسناك بد نيست.
حداقل غير قابل پيش بينيه خيلى.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر