volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
دوستان من میخوام south park رو شروع کنم چجوریاس؟ تا چند فصل ازش اومده؟

Sent From my Xperia L using tapatalk 4 pro
17 سیزن اومده مید سیزنش 17 ش هم فردا میاد !
خیلی خیلی خیلی خنده داره ! همه چی رو مسخره میکنن ! جنبه بالا نیاز داره :D ولی در کل ارزشش و داره . ببین حتما .

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
17 سیزن اومده مید سیزنش 17 ش هم فردا میاد !
خیلی خیلی خیلی خنده داره ! همه چی رو مسخره میکنن ! جنبه بالا نیاز داره :D ولی در کل ارزشش و داره . ببین حتما .

دیگه مید سیزنی نیست کلا هر سیزن شده 10 اپیزود پشت هم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
ARROW به نظرم تو سریالها خیلی پیشرفت خوبی داشته
TVD دیگه واقعا چرت و پرت شده همه ی شخصیتای جدید نچسبن. این دکتره اون جسی و ...
خیلی بی روح شده سریال. کاشکی میشد مجددا به اون روند خفن فصل 2 برگرده . من که منتظر بودم سریال پخش شه یه جا ببینم این 9 تا رو پشت هم دیدم 80 درصدش هم که چیت چت های بانی و جرمی - کاترین - ناله کردن های کارولاین در مورده تایلر و ... بود.
یه توضیحی راجع به The Americans و Blacklist میشه بدید که یکیشو شروع کنیم.
TVD که توی این قسمتا بهتر شده باز نسبت به فصل 4 و قسمتای فصل 5 ـش
موضوعی رو که شروع کردن خیلی پتانسیل خوبی برای ادامه داره! احتمال داره توی نیم فصل دوم به جاهای خوب کشیده و دوباره اوج بگیره!
گرچه تا الان که این دو فصل آخر غیر از اپیزودای آخر فصل 4 و همین اپیزود 9 این فصل افتضاح خالص بوده!

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
این mob city عجب سریال توپیه . من عشق فیلم های گانگستری ام و به نظرم این سریال بیشتر به فیلم های گانستری کلاسیک نزدیکه تا بوردوالک . بوردوالک هم سریال عالی ای بود ولی بیشتر به پشت پرده ی روابط مافیای می پرداخت .

جان برنتال انگ نقششه و این جا مثل واکینگ دد زیر سایه یک کاراکتر دیگه نیست

تی بگ هم نقش باحالی داشت

هرشل هم کچل شده بود

برای ما گیمر ها که هم با گانگستر ها تو بازی مافیا هم با پلیس های دهه 40 تو ال ای نویر خاطره داریم دیدنش واجبه

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
TVD که توی این قسمتا بهتر شده باز نسبت به فصل 4 و قسمتای فصل 5 ـش
موضوعی رو که شروع کردن خیلی پتانسیل خوبی برای ادامه داره! احتمال داره توی نیم فصل دوم به جاهای خوب کشیده و دوباره اوج بگیره!
گرچه تا الان که این دو فصل آخر غیر از اپیزودای آخر فصل 4 و همین اپیزود 9 این فصل افتضاح خالص بوده!

دوهفته:D
=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=
میگم من این mobcity رو شروع نکردم هنوز بنظرتون ارزش داره؟؟؟به نظر خودم بشدّت شبیه ایناییه ک کنسل میشن....!!!:D

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
سلام !
سریال تو مایه های Fringe چی خوبه ؟ این Almost Human خوبه ؟ چجوریاس ؟
Breaking Bad | Under The Dome | Dexter | Sherlock | Game Of thrones | Walking Dead | Supernatural |Prison Break | Homeland|Person Of interest رو دیدم :D (ربطی نداشتا ! :D )

CAD

کاربر سایت
May 23, 2013
51
نام
شایان
واقعا این Amber Heard حیف شد تو این سریال!:biggrin1:

اَمبر هرد تا تو برنامه‌های شبکه سینامکس یک جای مخصوص برای خودش پیدا نکنه کلا داره تمام استعداداش از دست می ره.

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
این قسمت از تمام قسمتهای قبلی قشنگ تر بود.اون لحظه ای که تامی به اولی قوت قلب داد دیالوگاش خیلی قشنگ بود:(( یا خدا Deathstroke هم رسما وارد سریال شد:x
تبدیل شدن فلش خعلی باحال بود:-o
خیلی خوب داره پیش میره سریال. هر هفته صبر کردن واسه قسمت بعد سختر میشه:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر