asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
یعنی این قسمت مقدمه ی بازی بود؟ stick of truth هم همین چوبیه که قراره جای کنسول ها رو بگیره! چه جالب! آهنگ گیم آو ترونز خدا بود. :D

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
من جوری هستم که سریالی که هفتگی پیگیری میکنم رو خیلی روشون حساس هستم و تعدادشون خیلی کم هست و ترجیح میدم سریال هایی که تموم شدن یا کیفیتشون تضمینی هست رو نگاه کنم حالا با این اوصاف نظرتون در مورد این دوتا چی هست ؟

Mob City

Blacklist

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من جوری هستم که سریالی که هفتگی پیگیری میکنم رو خیلی روشون حساس هستم و تعدادشون خیلی کم هست و ترجیح میدم سریال هایی که تموم شدن یا کیفیتشون تضمینی هست رو نگاه کنم حالا با این اوصاف نظرتون در مورد این دوتا چی هست ؟

Mob City

Blacklist
Blacklist رو من تضمین میکنم , حتما برو تو کارش حتما !

Mob City رو هنوز ندیدم ولی نمره هاش خوب نیستن زیاد ولی میخام ببینم بلاخره دارابونت و این حرفا :D

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
AHS هر قسمت بهتر و بهتر می‌شه :x
یعنی مثل TWD نیست تا یه قسمت خوب ببینی کف و خون قاطی کنی :D این تو کلا کف و خون قاطی می‌کنی :D
این قسمت هم عالی بود :x

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
سلام دوستان
سریال BREAKING BAD رو رو به اتمام کردم و قصد دارم سریال جدیدی دان کنم...
از نظر داستانی خوب بود ولی برادرم این نوع فیلم هارو Boring میدونه در نهایت نتونستم ترغیبش کنم تا این سریال رو ببینه...!
الان کدوم سریال هست که از نظر داستانی قوی و اکشن...و ترسناک و زامبی و فلان بهمان نباشه؟
اگه میشه یدونه معرفی کنید...
ممنون

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام دوستان
سریال BREAKING BAD رو رو به اتمام کردم و قصد دارم سریال جدیدی دان کنم...
از نظر داستانی خوب بود ولی برادرم این نوع فیلم هارو Boring میدونه در نهایت نتونستم ترغیبش کنم تا این سریال رو ببینه...!
الان کدوم سریال هست که از نظر داستانی قوی و اکشن...و ترسناک و زامبی و فلان بهمان نباشه؟
اگه میشه یدونه معرفی کنید...
ممنون

Game of thronesبه نظرم بهترین پیشنهاد باشه برات...و دکستر...و بعدش فرینج...
کلاً اینا بجز got تموم شدن و همگی عالین...:D

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
Arrow s02e08 :
خب بالاخره یه قسمت خوب تو این فصل دادن بیرون . که البته نسبت به قسمتهای قبلی خوب بود :D فلش رو که همینجوری آوردن تو سریال البته نمیمونه مطمئنا .
فقط میمونه بین ! :D نمیدونم تو کامیکهای Arrow بین جایی داره یا نه یکی از دوستان یه توضیحی بده :D

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
الان این پسر فلش بود :-/
هنوز نه ولی احتمالا تو قسمت 9 به فلش تبدیل میشه

Arrow s02e08 :
خب بالاخره یه قسمت خوب تو این فصل دادن بیرون . که البته نسبت به قسمتهای قبلی خوب بود :D فلش رو که همینجوری آوردن تو سریال البته نمیمونه مطمئنا .
فقط میمونه بین ! :D نمیدونم تو کامیکهای Arrow بین جایی داره یا نه یکی از دوستان یه توضیحی بده :D
اون Bane نبود ، Bane جزو کارکتر های مهم DC هست و طبق گفته تهیه کننده، DC اجازه استفاده از این کارکتر ها رو بهشون نداده، بخاطر همین هم Ra's al ghul هم حظور فیزیکی نداره.:|
------------------------
تو این قسمت چند تا رفرنس عالی بود مثلا موقعی که Barry توی انبار داشت مواد شیمیای رو مرتب میکرد صدای یه صاعقه اومد که به داستان اصلی تبدیل شدنش به فلش اشاره داره.
یه اشاره ای هم به Reverse Flash شد که اگه تو سریال خود Flash حظور داشته باشه عالی میشه.
Reverse Flash دشمن اصلی Flash هست .

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
The Originals مثل همیشه عالی بود...حالا باید 5 هفته صبر کنیم برای قسمت بعدی
مارسل بهترین partner in crime برای کلاوسه...صحنه های این دو تا عالی بودن یعنی....
باید اعتراف کنم کمیل بسیار شخصیت جالب و قوی داره....انسانه ولی مثل الینا بی عرضه تشریف نداره.
TO اشتباه سیزن 4 ومپایرو تکرار نکرد و یه موضوع رو کش نداد...من خودم فکر می کردم شاید ما تا ته سیزن باید بشینیم تلاش های کلاوس برای به چنگ آوردن حکومت رو ببینیم....الان خیلی شیک این قضیه تموم شد و رفتن سر موضوع اجداد کلاوس...لایک میشه این حرکت

باورم نمیشه بالاخره میتونم این حرفو بزنم:«Vampire Diaries هم این اپیزودش عالی بود »
میدونستم این قضیه آگوستین ومپایر جالب میشه...
فلش بک ها خیلی خوب کار شده بودن..خیلی وقت بود تو ومپایر انقدر خون یه جا ندیده بودیم D:
تمام اپیزود به کنار اون ته که انزو اومد من نزدیک بود هورا بکشم:| خیلی این حرکت آهنگ زمزمه کردنش باحال بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر