mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
به به الان دیگه داره جالب تر میشه .ببینیم پدر واقعی کلاوس کبیر کی بود :d
خدا بگم چیکارتون کنه .قسمت بعدی January 14 2014:((

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
به به الان دیگه داره جالب تر میشه .ببینیم پدر واقعی کلاوس کبیر کی بود :d
خدا بگم چیکارتون کنه .قسمت بعدی January 14 2014:((
بابا اینا چه مرگشونه! :|
TWD تاخیر خورد گفتم باز TO هست اینم که اینطور شد :|

واقعا رفت واسه اون موقع؟ :(( لعنت به اینا :((

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
فقط از کل سیزن 5 اینو فهمیدم که سایلس میخواست اونورو نابود کنه و با عشقش در آرامش اونور زندگی کنه که اصلا نفهمیدم یعنی چی این حرکت :|

الان برام سوال بوجود اومده:
آگوستین دقیقا چیه؟؟
این آخر قسمت 8 چی شد؟؟؟ کد چی بود؟ قضیه رو نگرفتم کلا!
کلا قضیه لنگر که میگن چیه! فقط اینو فهمیدم که هر موجود سوپر نچرالی که میمیره باید از لنگر رد بشه!
دنیای اونوری چیه الان؟؟؟ چیه سایلاس میخواست اونورو نابود کنه؟؟
این فصل چپتر اولش خیلی مسخره بود ولی به نظرم چپتر دومش داستان خیلی بهتری داره..انگار بیشتر تمرکزشون روی داستان آگوستین بوده و میخواستم داستان سایلسو سریع تموم کنن...ولی خب شما احتمالا زیرنویست مشکل داشت چون داستان انقدرا هم نامفهوم نبود..عوضش plot hole زیاد داشت
ولی در واقع سایلس میخواست other side و از بین ببره تا توی برزخ موجودات ماورا طبیعه گیر نکنه...از اونجا که آمارا عشق سایلس، انسان بود اگه می مرد به آرامش می رسید ولی سایلس چون جادوگر بود اگه می مرد توی other side گیر میفتاد سایلس میخواست other side رو از بین ببره تا اونم مثل آمارا بدون هیچ دردسری بعد از مرگ به آرامش برسه و به عشقش بپیونده
توی اپیزود 6 یکم راجع به آگوستین توضیح دادن...یه انجمنیه که روی خون آشام ها آزمایش انجام میده و هدفشون تغییر دادن منبع غذایی خون آشام ها از خون انسان به خون خون آشامه تا ومپایرا بزنن همدیگه رو نابود کنن نه اینکه آدما رو از بین ببرن.
توی آگوستین ومپایرا کد گذاری شدن...مثل 11214...وقتی دیمن کد روی کیسه خون رو دید یاد یه کد دیگه افتاد...21051 که در واقع کد خودش بود...دیمن قبلا یکی از خون آشام های آگوستین بود که 60 سال پیش روش یه سری آزمایش انجام دادن
لنگر هم چیزیه که other side بهش پیوند خورده...توضیح دادن راجع به لنگر...هر چیز جادویی جاودانه ای باید به یک آبجکت جاودانه دیگه پیوند داشته باشه تا امکان نابود کردنش وجود داشته باشه...مثل original ها که درخت بلوط سفید از بین میبرتشون other side هم به دلیل وجود لنگره که 2000 ساله که پا برجاست...لنگر نابود بشه other side هم از بین میره...لنگر اول آمارا بوده ولی الان بانی لنگر شده...و هر موجود ماوراطبیعه برای ورود به other side باید از لنگر بگذره...

mokhtar64

کاربر سایت
Oct 2, 2013
1
نام
مختار
من سریال walking dead رو با فرمت mkv دانلود کردم
ریختمش رو فلش و به وسیله ستاپ باکس می خواستم شروع به دیدنش کنم
متاسفانه هر کاری می کنم زیرنویس فعال نمیشه
یا اگه میشه یه سری حروف عجیب و غریب میاد
چکار باید بکنم ؟

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
twd واقعا متعجب کرد منو این هفته.خیلی عالی بود.بهترین قسمت سریال بود.باید بیشتر دنباله رو کمیک باشن.این قسمت قشنگیش به همین بود که بیشتر اتفاقاتش شبیه کمیک شد!البته خون و خونریزیش بازم کمتر بود و سوسولی تر بود ولی بازم خوب بود.

ای کاش این اتفاقات تو همون فصل قبل رخ میداد.بی خودی 7-8 قسمت داستان رو کش دادن.

حالا نوبت آبراهام و دوستانه که اضافه بشن به جمع و برن به سمت dc.

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
این فسمت هم خوب بود. این که الایژا داره به گرگینه‌ها کمک می‌کنه در نوع خودش جالبه و همین رابطه‌ای که بین او و هیلی پیش اومده می‌تونی بسیار زیبا باشه. مورد دیگه در مورد قضیه‌ی کلاوس هستش که حاکم شده و مارسل هم داره به او کمک می‌کنه. تنها شخصیتی که روی اعصابه، ربکا هستش :|

جای مهمی هم تموم شد، رفت تا جند وقت دیگه.

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
اینجا بالاخره در مورد سوپرنچرال حرف بزنیم یا بریم پیِ کارمون ؟ :D
میدسیزن سوپرنچرال هم حسابی ترکوند یعنی انگار کل سیزن از قسمت یک تا حالا تو همین یه قسمت خلاصه میشد :D دوستانی که ندیدن قسمت 9 رو ببینن که نبینن از دستشون رفته
این قضیه که متاترون هی اینو اونو گول می زنه خز نشده به نظرتون ؟ :D اون سری کس حالا این یارو گدریل :D کوین هم که مرد :| عوضش کستیل برگشت خدایی انسان بودنش خیلی رو اعصاب بود :D

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
زبان از بیان زیبایی سریال Sons Of Anarchy قاصره,
چیزی نمیتونم بگم,
فصل دومش رو تموم کردم, خیلی خوشحالم ازینکه این سریال هست و من میبینم....

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
اینجا بالاخره در مورد سوپرنچرال حرف بزنیم یا بریم پیِ کارمون ؟ :D
میدسیزن سوپرنچرال هم حسابی ترکوند یعنی انگار کل سیزن از قسمت یک تا حالا تو همین یه قسمت خلاصه میشد :D دوستانی که ندیدن قسمت 9 رو ببینن که نبینن از دستشون رفته
این قضیه که متاترون هی اینو اونو گول می زنه خز نشده به نظرتون ؟ :D اون سری کس حالا این یارو گدریل :D کوین هم که مرد :| عوضش کستیل برگشت خدایی انسان بودنش خیلی رو اعصاب بود :D

منم دنبال میکنم ولی حس نوشتن ندارم......
از اونور اومدم نقل قول کنم حرفت رو اسپویل باز شد و کل قسمت 9 که ندیده بودم برام لو رفت:d

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
دهنم وا موند. قدرت های ابر انسانی:-o
هر قسمت بهتر از قسمت قبل:x بعد یه هفته تاخیر خیلی عالی بود. خیلی مشتاقم تا فلش وارد سریال بشه.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان AHS قسمت هشت دیشب پخش شد و الان لینک های 480p هم موجود هستند روی نت احتمالا تا یه ساعت دیگه 720 ها هم میان :x
ویرایش
اومد :excited:

آخرین ویرایش:

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
دهنم وا موند. قدرت های ابر انسانی:-o
هر قسمت بهتر از قسمت قبل:x بعد یه هفته تاخیر خیلی عالی بود. خیلی مشتاقم تا فلش وارد سریال بشه.

فقط همین یکی بود...دیگه رفت تا سریال خودش...البته ممکنه حضور داشته باشه ولی ن در کاستوم.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
من سریال walking dead رو با فرمت mkv دانلود کردم
ریختمش رو فلش و به وسیله ستاپ باکس می خواستم شروع به دیدنش کنم
متاسفانه هر کاری می کنم زیرنویس فعال نمیشه
یا اگه میشه یه سری حروف عجیب و غریب میاد
چکار باید بکنم ؟
والا من که همیشه توی تلویزیون نگاه میکنم و فلشو به خود تلویزیون میزنم اون زیر نویسایی که توی کامپیوتر هم خرچنگ غورباقه نشون میده رو توی تلویزیون بدون مشکل میاره!
ست تاپ باکس رو نمیدونم!

با این احتمال زیاد درست میشه:
Download page

این نرم افزارو دانلود کن! اجراش کن و بعد زیرنویسو بکش توی نرم افزار! یک زیر نویس جدید سالم بهت تحویل میده! این نرم افزار برای زیر نویس هایی هست که توی KM Player خرچنگ غورباقه پخش میشن که این فیکسشون میکنه! احتمالا توی ست تاپ باکس هم فیکس میشن با این!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر