ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
بابا گاونر مرد دیگه سریالو چرا ادامه میدن باید کلاً فصل 4 رو تموم می کردن با همین قسمت :| مثلاً چی میخوان نشون بدن تو نیمه دوم فصل 4 ؟
اون صحنه که بچه ها اون افراد گاونر رو هد شات کردن یاد طالبان افتادم :)) خیلی باحال بود
ولی اصلاً انتطار نداشتم اینا با هم درگیر بشن کلا :| اونم اینقدر یه دفعه ای گاورنر سر هرشل رو قطع کنه :|
چی چی رو تموم کنن؟ :| تازه از زندان زدن بیرون که |: الان دیگه وقتشه دنبال راه حل درمان باشن، الان دیگه سریال می تونه اون حس ادونچری فصل اول رو دوباره زنده کنه :x
هرشللل :(( :(( وااااااای چرا آخه؟ :((

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
خود اندرو لینکون گفته بود این قسمت تراژدی های زیادی داره و انرژی زیادی ازمون گرفت موقع فیلم برداریش، حالا می فهمم منظورش چی بود :D
گفتم میدسیزن ها همیشه می ترکونه، نگفتم ؟ :D گاورنر پستِ بیشعور :| حقش نبود با یه تیر تو سرش بمیره باید توسط زامبی ها خورده میشد :| اصن نفهمیدم چی شد وقتی سر هرشلو قطع کرد :| کلا فلت بودم :| خیلی بد بود خیلی می تونست یه جور دیگه بمیره :(( جودیث رو خیلی ناراحت شدم واسش ولی بهتر که مرد :D یه جورایی دست و پاگیر بود :D البته اگه واقعا مرده باشه. میگم ولی خوب شد این اتفاق افتاد حالا دوباره اینا از هم جدا شدن تای و اون سه تا بچه که احتمالا به راه خودشون ادامه میدن و نظر من اینه که اینا تو راه می رسن به کارول و اصن تای هم که واقعیت رو نمی دونه که کارول قاتل بوده رابطه ای بینشون درمی گیره و باهم جور میشن. کارل و ریک هم که باهمن ( میگم خدایی ریک تو این قسمت هیچ نقشی نداشتا :| اون از قانع کردنش اونم از کتک خوردنش :| ) خدایی تنها نقش رو دریل ایفا می کنه با کمترین دیالوگ و بیشترین عمل :D در کل ادامه ی این فصل تو بهمن ماه حسابی میترکونه و همون حالت survivalمیگیره ! به شدت منتظرم!

MRH2LS

کاربر سایت
Dec 14, 2012
49
نام
محمد
به نظرم وقتی که گاورنر گفت "Liar"
اون جا بود که فهمیدیم دیگه نفس خودشو پذیرفته. و هیچ وقت تغییر نمیکنه. اونجا بود که هممون رو به خون خودش تشنه کرد. اونجا بود که ریک برای اولین بار بدون هیچ درنگی برای اولین بار به یه انسان شلیک کرد.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
هرشـــل :((
این نویسنده‌ها هم دیگه خیلی بی‌شعـــورن، چه خبر بود این اپیزود؟! هی چپ و راست همرو نابود کردن که مثلاً هیجان زیاد شه؟!
البته همین که از زندان زدن بیرون خیلی خوبه، من اون آوارگی و دنبال جا و مکان گشتن فصل اول و دوم رو خیلی دوست داشتم :d

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
کسانی که قسمت 8 فصل 4 واکینگ دد رو دیدن :D :
اون تیکه که زامبیه اومد طرف دریل شماها هم گرخیدین:D؟
از یه طرف میترسیدم این کاراکتر هم به فنا بره ، از طرفی پیش خودم گفتم بابا این مرد جنگه با یه دست ده تا زامبی رو حریفه:d
تیکه بعدیش فیلم هندی شد ، زامبی ای که کلش به یه لگد جدا میشه ، آدما دست میندازن دهنشونو جر میدن چطور شده بود سپر دریل تو اون لحظه=))

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
خیلی خوب بود.من تا قبل از این قسمت معتقد بودم دیگه سریال چیزی برای رو کردن نداره و تقریبا همه چیز رو شده.ولی با اتفاقاتی که این قسمت افتاد نظرم کاملا برگشت.راستی رد فک کنم دروغ گفت راجع به اینکه پدر لیز نیست،درسته؟!
امیدوارم این شوهرش هم یه قاتل درست و حسابی باشه.بعد لیز رو گروگان بگیره و بعد هم رد بره دنبالش و ....
کلا خیلی امیدوارم به سریال

راستی The Blacklist برای سیزن دوم هم تمدید شد.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اولین پوستر از فصل پنجم Archer:
48505355870669339785.jpg

استایل آرچر که شبیه Tommy Vercetty تو GTA: Vice Cityـه:D
خود عکس هم که پر از Hintـه:D
کلا هایپ شدیم برای 13 ژانویه و شروع فصل 5:D

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
Mob City ــه فرانک دارابونت هم گویا زیاد راضی کننده نبوده. گفتن در بهترین حالت یه درام معمولی یا نسبتاً خوبه.
گفتن نباید انتظار خیلی بالایی ازش داشت. تا حد زیادی خسته کننده بوده. خیلی خواستن شبیه L.A. Confidential و یه سری فیلم نوآر بشه. ولی گویا نتیجه چندان جالب نبوده.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Mob City ــه فرانک دارابونت هم گویا زیاد راضی کننده نبوده. گفتن در بهترین حالت یه درام معمولی یا نسبتاً خوبه.
گفتن نباید انتظار خیلی بالایی ازش داشت. تا حد زیادی خسته کننده بوده. خیلی خواستن شبیه L.A. Confidential و یه سری فیلم نوآر بشه. ولی گویا نتیجه چندان جالب نبوده.

حیف شد واقعا امید داشتم به این :( حالا باز باید خودم ببینم .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
دوستان تا کجای TVD دیدم میتونم برم TO رو هم ببینم؟
در کل داستان The Originals توی قسمت 20 ومپایر دایریز روایت میشه!
اگه میخوای TO رو شروع کنی باید قسمت 20 سیزن 4 ومپایر دایریز رو ببینی!

در کل TO رو میشه جداگونه دید و زیاد به ومپایر دایریز ربط خاصی نداره!
ولی شخصیتای اصیل ها کامل توی ومپایر دایریز معرفی میشن و ریششون از اون سریال هست و خاطراتشون توی اون سریال روایت میشه! ولی لزومتی نداره ببینی TVD رو!

یک کلام همون قسمت 20 ـه سیزن 4 ـو ببین بعد برو TO حله! :) اگه نبینی هم بازم TO قابل درکه! ولی قسمت 20 حتما توصیه میشه!

-------------------

فوق العاده عالی بود! :D
بهترین اپیزود کل سیزن :D بنظر من این و قسمت 5 ـش بهترین بودن! بقیش اصلا جذابیتی واسم نداشت!
تا قبل از این که قسمت 8 ـو ببینم وقتی خبرشو شنیدم که 3 ماه تاخیر خورد گفتم بهتر تاخیر خورد باز حداقل روش کار کنن یک چیز خوب بدن بیرون هی چرت میدن بیرون! بعد که 8 ـو دیدم فحش میدادم چرا 3 ماه تاخیر دادین :D
توی قسمت 8 به دوران اوج خودش برگشت! واقعا عالی بود! یکی از تاثیر گذار ترین اپیزودای کل سریال بود! گاورنر هم به اوج خودش برگشته بود! در یک کلام محشر :D
امیدوارم فبریه بتونه به همین روند ادامه بده! و همین که از زندان فرار کردن خودش یعنی یک داستان جدید و اتفاقات جدید :x

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
پسر این The Blacklist عجب سریالیه !! 2 قسمتشو دیدم اونقدر خوشم اومد که نشستم 9 قسمتو یه جا دیدم :D الان شنیدم تمدید هم شده و پر بیننده ترین سریال 20 سال اخیر ـه NBC هم شده :bighug: خیلی خوش ساخت و منطقی هست خیلی خوشم اومد . فقط این خنده های James Spader بعضی وقتا تو اعصابه :D

===

این سریال Ripper Street از BBC چجوریه ؟! یه نفر بیاد توضیح بده لطفا :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
آقا یک سوال :|

این TVD توی فصل 5 چرا اینطوری شده؟
نمیدونم چرا اصلا خوب داستانو درک نمیکنم :|

زیر نویسا خیلی داغونه یا من زیاد دقت نمیکنم یا داستان پیچیده شده؟؟؟

الان برای مثال:
فقط از کل سیزن 5 اینو فهمیدم که سایلس میخواست اونورو نابود کنه و با عشقش در آرامش اونور زندگی کنه که اصلا نفهمیدم یعنی چی این حرکت :|

الان برام سوال بوجود اومده:
آگوستین دقیقا چیه؟؟
این آخر قسمت 8 چی شد؟؟؟ کد چی بود؟ قضیه رو نگرفتم کلا!
کلا قضیه لنگر که میگن چیه! فقط اینو فهمیدم که هر موجود سوپر نچرالی که میمیره باید از لنگر رد بشه!
دنیای اونوری چیه الان؟؟؟ چیه سایلاس میخواست اونورو نابود کنه؟؟

کلا یکی برام یک توضیح کامل از فصل 5 بده که ما هم متوجه بشیم!
سیزنای قبلی کامل واسم مفهموم بود و هیچ نکته ای نبود که متوجه نشم ولی این سیزن هزار تا سوال برام بوجود اومده :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر