LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
کسی اینجا هست با من هم عقیده باشه که بهترین سیزن GOT همون سیزن 1 بود و 2 تا سیزن بعدی افت کرده؟ یا من فقط این حسو دارم؟:D

J o K e R

کاربر سایت
May 19, 2011
346
نام
مهدی
کسی اینجا هست با من هم عقیده باشه که بهترین سیزن GOT همون سیزن 1 بود و 2 تا سیزن بعدی افت کرده؟ یا من فقط این حسو دارم؟:D
موافقم , فصل دوم خیلی افت کرده بود ولی اخرش خوب تموم شد
فصل 3 هم کم کم داره اوج میگیره :d

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
دوستان این سریال داوینچی چی جوریه؟قراره چندتا سیزن باشه

قسمت اولش رو که من چند دقیقه پیش دیدم چندان جالب نبود ، به نظرم باید Pilot خیلی قوی تر از این میبود ، به هر حال باید چند قسمت رو دید تا بشه نظر قطعی داد ، فعلا هانیبال رو از بین سریال های جدید پیشنهاد میکنم . یه چندتا سریال جدید دیگه هم هستن که زیاد ارزش دنبال کردن ندارن .

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
منم همین حسو دارم:D البته بخاطر کتابه فصل1رو با تغییرات کم ساختن شاهکار بود ولی فصل 2و3رو دیگه ترکوندن تغییراتش وحشتناکه براهمین دیگه کتاب رو نمیخونم چون کتابش خیلی بهتره و سریالش مثل قبل خوندن کتاب حال نمیده

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
دوستان این سریال داوینچی چی جوریه؟قراره چندتا سیزن باشه
راستش من یکمی ازش دیدم بنظرم کسل کنندس...
بعدشم انگار این استارز حالش خوب نیس تو اسپارتاکوس یه فیلم نیمه پ*و - ر ن تحویل داده بودن ولی یکمی محدودیت ایجاد کرده بودن تا واکنش بیننده هارو ببینه ولی تو این خیلی دیگه پیش رفته (هم*جن*س بازیش که دیگه افتضاحه ) ولی از اونجایی که اینجانب با این تریپ سریالا حال نمیکنم به ادامه supernatural و house پرداختم
در کل نظر شخصیه ولی اگه سریال بهتری داری بهتره اونو ببینی حتی اگه قدیمیه چون وقت تلف کردنه دیدن این سریال

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
موافقم , فصل دوم خیلی افت کرده بود ولی اخرش خوب تموم شد
فصل 3 هم کم کم داره اوج میگیره :d

فصل 1 و 2 خوب بود ولی این فصل سوم ( من تا قسمت 4 دیدم ) هیچی نداره. تعدد شخصیت های فیلم نمی ذاره که داستان درست روایت بشه. خیلی افت داره.

J o K e R

کاربر سایت
May 19, 2011
346
نام
مهدی
فصل 1 و 2 خوب بود ولی این فصل سوم ( من تا قسمت 4 دیدم ) هیچی نداره. تعدد شخصیت های فیلم نمی ذاره که داستان درست روایت بشه. خیلی افت داره.
واقعا من نمیدونم با این همه شخصیت و گستردگی داستان چطوری قراره توی 4 فصل تموم بشه :|

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
من اگه بدونم کدوم شیر پاک خورده ای روز اول انداخت تو دهن ملت که این سریال تو 4 فصل تموم می شه

داش خون خودتو کثیف نکن. :d
اینا صفحه imdb رو باز میکنن میبینن لیست تا فصل چهارو نشنون میده فکر میکنن همون فصل تموم میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر