ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

Sherlock creator Steven Moffat has revealed the three key themes of Series Three will be

RAT
WEDDING
BOW

کم کم داره تم های اصلی فصل سه شرلوک مشخص میشه.مثل فصل پیش که سه کلمه گفته شد و رفرنس های بین شرلوک کلاسیک و مدرن وجود داشت.
Rat حدس زدنش از همه آسون تره و احتمالا به داستان The Boscombe Valley Mystery اشاره داره. پرونده ی به قتل رسیدن چارلز مک آرتی درحالی که شرلوک سعی میکنه بیگناهی پسر مک آرتی رو ثابت کنه و " موش های مرده " هم مدام تو پس زمینه ی داستان به چشم میان.

Wedding هم قطعا به عروسی جان واتسون اشاره داره و شاید داستان The Sign of Four. بعد از اون واتسون از خونه شرلوک و خیابون 221B Baker میره و شرلوک تنها می مونه. البته گاهی سر میزنه و داستان هایی از سر میگذرونن.
Moffat هم قبلا بارها گفته بود دوست داره شرلوک رو تنها بذاره و تاثیر ازدواج جان واتسون روی زندگی شرلوک منعکس بشه.

و اخر از همه BOW که کمی ترسناک هست چون فقط یه داستان وجود داره که به Bow اشاره داره و اون His Last Bow ، اخرین پرونده ی شرلوک هلمز و پایان نهایی ماجراجویی هاش هست.
داستان عجیبیه که شکل روایت داستان عوض میشه و دیگه واتسون داستان رو روایت نمیکنه و برا اولین بار روایت سوم شخص میشه. نقش منفی یه جاسوس آلمانی به نام Von Bork هست.
داستانیه با پس زمینه های سیاسی فراوان که میتونه یه پایان فوق العاده باشه.

S@eEd

کاربر سایت
May 1, 2008
255
خلاصه هر چی صلیغه ای هستش . من خودم به شخصه با صلیغه خودم میگم حتی منو تیکه تیکم کنن مشکلی نیست ولی سریال مزخرف فرندو نگاه نکنم. اصلا ازین لوده بازیا جلف خندیدنا خوشم نمیاد . برا من ارزشش از 10 همون حولو حوش 5/. هستش .

اتفاقا امام جمعه ی علی آباد هم هفته ی پیش آمریکا رو محکوم کرد ! :))

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
califsgig.jpg

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
فصل2 هوملند رو هم دیدم قسمت اخرش خیلی خوب بود ولی نه به اندازه یک
اشارات مذهبی خیلی زیاد شده و مقداری هم یه طرفه هست ولی خوشبختانه منصف تر از بقیه سریالها بود اما بازم همون حرف تکراریشون رو میزنه
با این پیشینه داستانی که اینا درست کردن راحت میتونن تا 5-6 فصل ادامه بدن

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
Sherlock creator Steven Moffat has revealed the three key themes of Series Three will be
یکی از بهترین خبراست...تاریخش پخشش مشخص نشده؟
حیف بود که موریارتی حذف شد،موریارتی و شرلوک در حال حاضر بهترین تاثیر از فیلم TDK یا همون تقابل بین بتمن و جوکر بود...منظورم تم اصلی داستان شرلوک هلمز نیست،کلا خیلی از دیالوگا مارو یاده TDK مینداخت.

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
دوستان حتما TMNT رو ببینید. ( عجیب سرگرم کنندست! ):d

ویرایش : البته باید تو تاپیک خودش میگفتم! :|

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
میگم این Fringe ترکیده ؟ :D می خواستم شروع کنم به دیدنش چن نفر گفتم از فصل سوم انقد مزخرف میشه دیگه بیخیالش شو وقتتو بزار رو یه چیز دیگه .

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
میگم این Fringe ترکیده ؟ :D می خواستم شروع کنم به دیدنش چن نفر گفتم از فصل سوم انقد مزخرف میشه دیگه بیخیالش شو وقتتو بزار رو یه چیز دیگه .
روند نزولی قطعا داره اما بازم جذاب هست. فصل سوم درسته به اندازه ی فصل اول و دوم خوب نیست اما بازم ارزش دیدن داره. فصل چهارم هم روند صعودی داره اما هیچ وقت به اندازه ی دو فصل اول قشنگ نمیشه.

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
939
نام
هادی
Game of Thrones و Dexter در صدر دانلودها

طبق گزارش سالیانه سایت TorrentFreak سریال های Dexter و Game of Thrones بیشترین دانلود غیر قانونی در میان سریال های پخش شده در سال 2012 را داشته اند.

با توجه به لیست ارائه شده، قسمت آخر از فصل دوم سریال Game of Thrones بیش از چهار میلیون بار دانلود شده است. این در حالی است که طبق گزارش Nielsen شمار بینندگان این قسمت چیزی حدود 5 میلیون بوده است.

سریال های The Big Bang Theory ، How I Met Your Mother و Breaking Bad نیز به ترتیب در رده های سوم تا پنجم قرار دارند.

لارم به ذکر است که 80 درصد دانلود های غیر قانونی خارج از آمریکا صورت میگیرد.

لیست کامل

87736905703774530967.jpg

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
Homeland Season final
goodby love .
قسمت اخر دیگه واقعا wtf داشت . یه سوال اینجا پیش میاد saul دستش با تروریستا تو یه کاسه بود ؟ نفهمیدم چی شد اخرش . اخه تو جمع شلوغ سریال رو تماشا کردم بعضی دیالوگ ها رو از دست دادم .
یه جا خوندم که saul برادر abu nazir هست . :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
Homeland Season final
goodby love .
قسمت اخر دیگه واقعا wtf داشت . یه سوال اینجا پیش میاد saul دستش با تروریستا تو یه کاسه بود ؟ نفهمیدم چی شد اخرش . اخه تو جمع شلوغ سریال رو تماشا کردم بعضی دیالوگ ها رو از دست دادم .
یه جا خوندم که saul برادر abu nazir هست . :d

در این حد یعنی؟:d خلاصه یه مشکلی داره این ساول اگه اون تست دروغ سنج یادت باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر