ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
i405573_134.jpg

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
کسی میتونه لینک های 60 50 مگی از The Spectacular Spider Man برا ما جور کنه ؟ تورنتش هم اگه سید داشته باشه بدید مشکلی نی . :D واقعا در به در دنبالش گشتم چیزی پیدا نکردم :|

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
کسی میتونه لینک های 60 50 مگی از The Spectacular Spider Man برا ما جور کنه ؟ تورنتش هم اگه سید داشته باشه بدید مشکلی نی . :D واقعا در به در دنبالش گشتم چیزی پیدا نکردم :|
هر دوفصل، هر قسمت زیر 100 مگ، کلا 2.44 گیگ.

--------------------------------------------------------------
کسی جایی میشناسه بشه ازش سریال خرید؟ یه جای درست و حسابی. The Sopranos رو میخوام و شاید چند تا سریال دیگه. اگه کسی بتونه خودش بفروشه که خیلی خوبه :D
من تا حالا از اینترنت هیچ جنس فیزیکی نخریدم و واقعا هیچ جایی رو نمی شناسم!

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
كسي اين Suits رو ديده؟تو چه مايه هايي است؟ارزش وقت گذاشتن داره؟

من فصل اول رو دیدم ولی دوم رو هنوز شروع نکردم.
سریال بیش تر روی مسائل حقوقی میگذره.هر قسمت یک پرونده مورد بررسی قرار میگیره و شخصیت های اصلی سریال که وکیل هستند باید در پرونده پیروز بشند.
کمی طنز هم در سریال هست.به نظر من ارزش دیدن داره فقط باید با دقت نگاه کنی چون اگر نفهمی پرونده در مورد چی هست داستان اصلی رو از دست میدی.

این داستان سریال که اگر بخونی فقط کمی قسمت اول سریال برات مشخص میشه :

سریال روایت «مایک» جوانی نابغه است که از دانشگاه اخراج شده و روزگار خود را با فروش مواد می گذراند و ناگهان در یکی از معامله های خود هنگامی که از دست پلیس در حال فرار است خود را در میان مصاحبه ای برای گرفتن یک شغل می بیند، آن شغل چیزی نیست جز دستیاری یکی از بزرگترین وکلای آمریکا «هاروی اسپکتر». با اینکه مایک هیچ تحصیلاتی ندارد اما با نبوغ خارق العاده خود هاروی را مجبور به انتخاب خود می کند، هر قسمت از سریال اتفاقاتی که برای این دو رخ می دهد را به نمایش می گذارد... بزرگترین عامل جذب کننده سریال از نظر منتقدین شخصیت جذاب و تاثیر گذار مایک (با بازی پاتریک جی آدامز) است که به خوبی از پس نقشش بر آمده.

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
بعد شصت سال اومدم اینوری،
تمامی عوامل و چیزهای دیگه BB و همچنین طرفدارهای اینجاش تو حلقم...:D
فقط من همیشه 2تا چیز واسم تو این سریال جای سوال گذاشت بد.....
1. کی اون بچه رو مسموم کرد تو سیزن 4...؟!!؟
2. نشون میده دوتا جسد دم در خونه والتر میزارن تو کیسه، اونا چی ؟!

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
بعد شصت سال اومدم اینوری،
تمامی عوامل و چیزهای دیگه BB و همچنین طرفدارهای اینجاش تو حلقم...:D
فقط من همیشه 2تا چیز واسم تو این سریال جای سوال گذاشت بد.....
1. کی اون بچه رو مسموم کرد تو سیزن 4...؟!!؟
2. نشون میده دوتا جسد دم در خونه والتر میزارن تو کیسه، اونا چی ؟!

1. خوده والتر دیگه! با اون گیاهه تو حیاط خونش
2. اینو خودمم نمیدونم

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
بریکینگ بد دوباره با سبک و سیاق خاص خودش و گذاشتن نشونه ها و سر نخ ها در تصاویر شروع شد .
در فلش فوروارد اول سریال به نظر میاد والتر تغییر هویت داده باشه و بیماریش برگشته باشه . در صحنه ی معاوضه در دستشویی می بینیم که قرص می خوره و سرفه می کنه .

rn9yav9nfcbyk8e11we.jpg

والتر در فصل اول 50 ساله بود و در فصل قبلی 51 ساله . هر سال 52 هفته داره یعنی با بازگشت بیماریش فقط یک سال فرصت زنده موندن داره ؟
ضمن اینکه حلقه ای والتر رو نمی بینیم . اسکایلر از والتر جدا شده ؟

=======

lbmefh2vym9esgh46itb.jpg

روی پلاک ماشین live free or die عبارت معروف و البته عنوان قسمت اول رو می بنییم !

5s2hacqpkwwqvn7u1c.jpg

اسلحه ی m60 که والتر خریده و در پوستر رسمی سریال هم قرار داره . ( روی پایه ها روی زمین نصب شده )

با توجه به اینکه گفته شده این فصل قراره bloodbath باشه و تایتل روی پلاک ماشین ، کشتاری در راهه ؟

=======================

z5lv7j0pd3zuozbwfebm.jpg

matt feight اسم یکی از شاگردهای شر والتر تو دبیرستان بود . توی سالن ورزشی هم موقع سخنرانی برامون حرف زد . به نظر میاد کار دست خودش داده . شایدم در آینده سر و کله اش دوباره تو سریال پیدا بشه .

========================

یکی از نکات مبهم فصل قبلی هم که جوابش داده شد اما خب واقعا قابل تصور نیست که در عرض 30 ثانیه هیول با اون انگشت های گنده اش تونسته باشه پاکت سیگار جسی رو عوض کرده باشه . به هر حال خیال همه راحت شد !

آخرین ویرایش:

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
Louie فصل اول رو دیدم فوق العاده بود . مخصوصا اون تیکه که دختره رو می ترکونه . اونجا دیگه رسما داشتم ریسه میرفتم.

LongMire هم دیدم. خیلی خوب بود.شخصیت پردازی خوده لانگمایر خیلی قوی بود.

میخوام The Wire رو شروع کنم.

پ.ن.یه سوال بی ربط. بعضی از فیلمام مثل همین The Wire تو KMP اجرا نمیشن. یعنی میخونه اما پلی نمیکنه.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
والتر در فصل اول 50 ساله بود و در فصل قبلی 51 ساله . هر سال 52 هفته داره یعنی با بازگشت بیماریش فقط یک سال فرصت زنده موندن داره ؟
ضمن اینکه حلقه ای والتر رو نمی بینیم . اسکایلر از والتر جدا شده ؟

11502528630453457977.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• H^D^
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر