*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,426
این دکستر چرا انقدر خوبه؟ فعلا تا قسمت 10 فصل اول دیدمش و واقعا خوشم اومده ازش، مخصوصا خود کاراکتر دکستر که عالی بوده.
قاتل نبودن پری تقریبا قابل حدس بود برام. فقط یه سوالی ذهنم رو مشغول کرده، اونم اینه که دکستر چرا از ماسک یا نقاب استفاده نمی کنه موقع بیهوش کردن اهدافش! اگه استفاده می‌کرد دیگه سر جریان کایوتی اون جوری هول نمی شد.

یکی از موارد مهم سریال از قبل دیدن برام اسپویل شده بود، اینکه خواهرش کشته می‌شه! :(
لطفی به خودت کن ،فصل آخر که نیو بلاد هست کلا نبین .
دکستر یک سریال فوق‌العاده برای من بود ،بازم میگم دوستدارم تو یک اتاق اون کارگردا،تهیه کننده و نویسنده و اون پسر ،فصل آخر نیو بلاد باشیم :|

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
لطفی به خودت کن ،فصل آخر که نیو بلاد هست کلا نبین .
دکستر یک سریال فوق‌العاده برای من بود ،بازم میگم دوستدارم تو یک اتاق اون کارگردا،تهیه کننده و نویسنده و اون پسر ،فصل آخر نیو بلاد باشیم :|
این رو که این‌جا بچه ها همش ازش تعریف میکردن، فقط قسمت آخر نظراتشون به شدت منفی بود. :-?

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
این رو که این‌جا بچه ها همش ازش تعریف میکردن، فقط قسمت آخر نظراتشون به شدت منفی بود. :-?
خب دیگه 9 قسمتو ببینی نمیتونی بیخیال قسمت آخر بشی، اونو که ببینی قشنگ گند میزنه کل تجربت، وگرنه خود سیزن که بنظرم جز بهترین سیزنای دکستر میتونه باشه.
گرچه پایان اصلی سریالم تعریفی نداره بالاخره با یکیش باید کنار بیای، خلاصه نهایت لذتو الان ازش ببر و انتظاراتت در حد شِت از پایانش بیار پایین :D
---

Obi Wan شروع خوبی داشت، ولی این بالانس نبودن اکتینگش جالب نیست، از یک طرف میگی چقد کیفیت سریالا رفته بالا و به فیلم نزدیک شده از طرف دیگه همچین مواردی میزارن توش:
اون صحنه فرار لیا چی بود آخه :-" قشنگ در حد فیلمای ایرانی! اکتینگ تو دیوارش هم باز بدترش کرده بود، مشکل اینجاس اصلا نیازی هم به وجود این صحنه نبود.

آخرین ویرایش:

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395

صلح...!!!
زبان قاصره از این حجم چرت بودن...!!! چرا cgi انقد تو دیوار اخه لعنتیا...!!!
من که بعد از اون صحنه حماسی کلا سریال رو دراپ کردم.
به شما هم توصیه می کنم دراپ کنید.

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
مثل اینکه بهترین سریال ساخته شده از دنیای جنگ ستارگان سریال ماندولوریان هست . اوبی وان همچنان نمرش در حال سقوطه و به 8 رسیده . به زودی زیر 8 هم میاد .

باید فکری به حال فیلم نامه ها و انتخاب بازیگرها برای آینده بکنند

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
سریال Witcher سریال ضعیفی هست و اصلا در حد و اندازه کتاب و گیم های خودش نیست ( کلا نتفلیکس سریال هاش اکثرا در حال افت هست). امیدوارم تابستان امسال که دو سریال خاندان اژدها و ارباب حلقه ها شروع می شوند هر دو ( مخصوصا دومی) عالی ظاهر شوند .

از خاندان اژدها تا حدود زیادی خیالم راحت هست .

• Like
Reactions: hitman68

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
مثل اینکه بهترین سریال ساخته شده از دنیای جنگ ستارگان سریال ماندولوریان هست . اوبی وان همچنان نمرش در حال سقوطه و به 8 رسیده . به زودی زیر 8 هم میاد .

باید فکری به حال فیلم نامه ها و انتخاب بازیگرها برای آینده بکنند
برا سریال باید نمره هر قسمتو ببینی. ۳ قسمت پخش شده برا کل سریال نمره تعیین میکنی ؟

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
برا سریال باید نمره هر قسمتو ببینی. ۳ قسمت پخش شده برا کل سریال نمره تعیین میکنی ؟
معلومه چی هست . بعد ۵۰ ۶۰ تا سریال خارجی دیدن از سال ۲۰۰۵ به اینور . یک کمی تجربه شخصی در خوب و بد بودن سریال ها پیدا کردم ‌‌. نمره اش در حال افت هست و به زودی زیر ۸ میاد . با نمره ماندالوریان مقایسه کن

• Poker Face
Reactions: Irisviel Ackerman

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• 779
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر