darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
عالی بی صبرانه منتظر این سریالم مطمعنم میزنه رو دست got برای فصل اول حدود ۴۵۵ میلیون یورو خرح کردن کاش یه تاپیک حدا برای این سریال زده بشه ۱۰۰ درصد پتانسیلش رو داره
واقعا فکر میکنید ارباب حلقه ها ی تالکین چیزیه که این چپ ها بتونن بسازند؟؟ از همین الان فاتحه اش خواهنده است دوست من. اصلا بی احترامی به همه چیزه که تالکین اعتقاد داشت. تمامش میشه شعار های چپی و فار لفتیست ها. ارباب حلقه ها همش درس اخلاقیات بود مردانگی بود پهلوانی بود خدا پرستی بود چپ برعکسه میگه مرد خوب وجود نداره به جدای خدا پرستی هم همش نارسیسیت بازی ! زن هم که در دین چپی ها میشه مرد مرد خوب هم که زن است و........ این نهایتش میشه کلون gotشماره 2،. به احتمال زیاد بزرگترین فلاپ خواهد بود.
از همین الان پر شده با سیاهپوست ها که قصدم بی احترامی نیست به نژاد خاصی ولی سیاه پوست هیچ ربطی نداره به جهان شناسی میدل ارث که حول محور افسانه های شاید بشه گفت مرکز و شمال اروپاست. مثل ویچر که برداشتن الف سیاه پوست اوردند در سری که اصلا ماهیت الف پوست بسیار سفید شونه- برای LOTOR هم که از LGBTQ++ هم دعوت کردن که بیان تالکین رو نبش قبر کنند. باید خیلی خوش خیال بود که این ها بتونن ارباب حلقه بسازند.اربا ب حلقه ها یک جهان بینی خاصی نیاز داره که هر کسی نمیتونه برداشت درستی ازش داشته باشه پیتر جکسون افسانه ای کار کرد و به عمق وجودی کار تالکین پی برد.اون سه گانه همه چیزی بود که تالکین میخواست .
هرچی از این wokenessها به قول خودشون ساختن شکست خورده اترنالز نمونه اش چند تا کار دیگه هم رفتن همینطور شکست خورد. شعار داریم در این باره
Go woke Go broke!

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
این Legend of Korra در مقابل آواتار اصلاً اونقد خوب نبود ولی بازم لذت بخش بود. مشکل اصلیش یه خرده شخصیت‌های جانبی تیم آواتار جدید بودن که خیلی نچسب بودن و چیزی اضافه نمیکردن به داستان و ستینگ. ولی یه سری از شخصیت‌های فرعی داستان خیلی خوب بودن مثل تنزن یا لی بیفانگ.

خلاصه خیلی خوشالم با یونیورس آواتار آشنا شدم واقعاً. بسیار بسیار یونیورس زیبا و جالبیه و پیشنهاد اکید میکنم حتماً یه شانسی بهش بدید اگه درصدی علاقه‌مندید به دنیای انیمیشن.

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,068
نام
Ali
واقعا فکر میکنید ارباب حلقه ها ی تالکین چیزیه که این چپ ها بتونن بسازند؟؟ از همین الان فاتحه اش خواهنده است دوست من. اصلا بی احترامی به همه چیزه که تالکین اعتقاد داشت. تمامش میشه شعار های چپی و فار لفتیست ها. ارباب حلقه ها همش درس اخلاقیات بود مردانگی بود پهلوانی بود خدا پرستی بود چپ برعکسه میگه مرد خوب وجود نداره به جدای خدا پرستی هم همش نارسیسیت بازی ! زن هم که در دین چپی ها میشه مرد مرد خوب هم که زن است و........ این نهایتش میشه کلون gotشماره 2،. به احتمال زیاد بزرگترین فلاپ خواهد بود.
از همین الان پر شده با سیاهپوست ها که قصدم بی احترامی نیست به نژاد خاصی ولی سیاه پوست هیچ ربطی نداره به جهان شناسی میدل ارث که حول محور افسانه های شاید بشه گفت مرکز و شمال اروپاست. مثل ویچر که برداشتن الف سیاه پوست اوردند در سری که اصلا ماهیت الف پوست بسیار سفید شونه- برای LOTOR هم که از LGBTQ++ هم دعوت کردن که بیان تالکین رو نبش قبر کنند. باید خیلی خوش خیال بود که این ها بتونن ارباب حلقه بسازند.اربا ب حلقه ها یک جهان بینی خاصی نیاز داره که هر کسی نمیتونه برداشت درستی ازش داشته باشه پیتر جکسون افسانه ای کار کرد و به عمق وجودی کار تالکین پی برد.اون سه گانه همه چیزی بود که تالکین میخواست .
هرچی از این wokenessها به قول خودشون ساختن شکست خورده اترنالز نمونه اش چند تا کار دیگه هم رفتن همینطور شکست خورد. شعار داریم در این باره
Go woke Go broke!
آقا شرافتاً فاز ملت رو نمی‌فهمم. اللخصوص توی توئیتر. این جا هم پر شده!
زن و فمینیست و همجنسگرایان و رنگین پوست بودن چه ارتباطی به افکار چپ داره؟!؟!
نمی‌دونم کدوم پدر بیامرزی این چند ساله فاز چپ بودن رو اینجوری جلوه داده!
والا تا جایی که من خوندم و اطلاع دارم، چپ یا همون سوسیالیست حوصله‌ی فمینیست بازی و رنگی منگی بازی رو نداره و یه داستان دیگه‌ای داره!
این که ایرانی جماعت توسط چندتا توئیت؛ عامل بدبختی تمام این چهل سال رو احزاب چپ و بایدن رو چپ می‌دونه کم کم آدم رد میده!
آقا از کی آمریکا چپ شده و ما نمی‌دونیم؟!
والا به پیر به پیغمبر اینا از دم کاپیتالیستن. یعنی جون به جونشون کنی همینن!
این که برای حفظ قدرت و اقتصاد با چین و روسیه دوستن دال بر چپ بودنشون نیست!
مشکل سینمای عصر حاضر برمیگرده به همین جَو و سوشال مدیا. نه چپ!
چپ جماعت اتفاقاً فاز قلدری و مرد بودن داره، نه تیتیش مامانی بودن! اصلا امضای چپ بودن سیبیله:D

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
آقا شرافتاً فاز ملت رو نمی‌فهمم. اللخصوص توی توئیتر. این جا هم پر شده!
زن و فمینیست و همجنسگرایان و رنگین پوست بودن چه ارتباطی به افکار چپ داره؟!؟!
نمی‌دونم کدوم پدر بیامرزی این چند ساله فاز چپ بودن رو اینجوری جلوه داده!
والا تا جایی که من خوندم و اطلاع دارم، چپ یا همون سوسیالیست حوصله‌ی فمینیست بازی و رنگی منگی بازی رو نداره و یه داستان دیگه‌ای داره!
این که ایرانی جماعت توسط چندتا توئیت؛ عامل بدبختی تمام این چهل سال رو احزاب چپ و بایدن رو چپ می‌دونه کم کم آدم رد میده!
آقا از کی آمریکا چپ شده و ما نمی‌دونیم؟!
والا به پیر به پیغمبر اینا از دم کاپیتالیستن. یعنی جون به جونشون کنی همینن!
این که برای حفظ قدرت و اقتصاد با چین و روسیه دوستن دال بر چپ بودنشون نیست!
مشکل سینمای عصر حاضر برمیگرده به همین جَو و سوشال مدیا. نه چپ!
چپ جماعت اتفاقاً فاز قلدری و مرد بودن داره، نه تیتیش مامانی بودن! اصلا امضای چپ بودن سیبیله:D
داری راست میگی یا شوخی میکنی؟ تمام ایالت های چپی امریکا حتی پالسی توالت های عمومی شون رو هم جندر فلویید کردند ترنس ها بیداد میکنن تمام ورزشکا رهای قهرمان زنشون مرد هستند ! چپ سرکاره قدرت میده به این افکار بایدن میاد مستقیم و غیر مستقیم دفاع میکنه از ای بحث ها !!سیبل خخخخخخخ فاز چپ رو خودشون جلوه دادن امریکا چپ نشده چپی ها دارن پیشروی سنگین میکنن در تزریق افکارشون به همه بخش ها که خیلی هم جلوششون ایستادن-فاز قلدری !!!؟؟ برداشتن قهرمان شنای زنان و ufc زنان رو مرد اوردن هی خانم ها رو کتک میزنه !کلا در اشتباهید یادرک درستی از سیستم هاشون ندارید .wokeness رو چپ پشتش قرار داره نه کنسروتیو ها . هر چی هم ساختن باwokenss شکست خورد. کلاً چپیها که همیشه شکست میخورن همین الان بایدن امریکای پسا ترامپی رو با اقتصاد بسیار قوی حتی با وجود کرونا گرفت ببین چه کرده ! افغانها که بدبخت شدن . اقتصاد امریکا داغون کرونا هم که بیداد میکنه قرار بود بیان کرونا رو جمع کنند . اون امضای چپ هم سبیل یک خانم ترنسه .تویتر خودش زمین بازی چپه تمام بحث کریتکال ریس تئوری و ایدئولوژی ترنسجندری و ریس و ...همه توسط چپ داره پوش میشه. همین الان کسی بر خلاف شون تو تویئتر نفس بزنه بن میشه .من توئیتری نیستم دوست من .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Reza779

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
screenshot_2022-02-06-19-57-40-578_com.instagram.android_ub14.jpg

دختر آقای سولشر مربی سابق منچستر یونایتد به همراه پدرشون در حال تماشای سریال پهلوانان😅

به نظرم تا همینجا هم موفق ظاهر شدیم.

پ.ن: عکس کراشش هم گذاشته بود خیلی ایرانی میزد😂

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
داری راست میگی یا شوخی میکنی؟ تمام ایالت های چپی امریکا حتی پالسی توالت های عمومی شون رو هم جندر فلویید کردند ترنس ها بیداد میکنن تمام ورزشکا رهای قهرمان زنشون مرد هستند ! چپ سرکاره قدرت میده به این افکار بایدن میاد مستقیم و غیر مستقیم دفاع میکنه از ای بحث ها !!سیبل خخخخخخخ فاز چپ رو خودشون جلوه دادن امریکا چپ نشده چپی ها دارن پیشروی سنگین میکنن در تزریق افکارشون به همه بخش ها که خیلی هم جلوششون ایستادن-فاز قلدری !!!؟؟ برداشتن قهرمان شنای زنان و ufc زنان رو مرد اوردن هی خانم ها رو کتک میزنه !کلا در اشتباهید یادرک درستی از سیستم هاشون ندارید .wokeness رو چپ پشتش قرار داره نه کنسروتیو ها . هر چی هم ساختن باwokenss شکست خورد. کلاً چپیها که همیشه شکست میخورن همین الان بایدن امریکای پسا ترامپی رو با اقتصاد بسیار قوی حتی با وجود کرونا گرفت ببین چه کرده ! افغانها که بدبخت شدن . اقتصاد امریکا داغون کرونا هم که بیداد میکنه قرار بود بیان کرونا رو جمع کنند . اون امضای چپ هم سبیل یک خانم ترنسه .تویتر خودش زمین بازی چپه تمام بحث کریتکال ریس تئوری و ایدئولوژی ترنسجندری و ریس و ...همه توسط چپ داره پوش میشه. همین الان کسی بر خلاف شون تو تویئتر نفس بزنه بن میشه .من توئیتری نیستم دوست من .
چپ آمریکا یعنی دموکرات ها بهش میگن corporate progressivism که در واقع راست میانه‌رو میشه تو کشورهایی که احزاب چپش هنوز قدرت دارن مثل آلمان مثلاً. این که برنی سندرز چارتا جک سوسیالیستی گفته دلیل نمیشه چپ آمریکا چپ باشه.

خلاصه کل صحبت‌های شما یه سری حرف‌های بی‌ربط بود به سری تالکین. جف بزوز و امثالهم هم از راست و کاپیتالیسم بیشتر نفع میبرن تا این که بخوان آرمان‌های سوسیالیستی رو دنبال کنن قطعاً.:D

مشکل اصلی این سریالی که داره میاد دقیقاً همین فاز کاپیتالیستیه که باید از یه اسم مثل LOTR استفاده کنن تا یه محصول مناسب برای احوالات سیاسی امروز بسازن. در واقع ته فرصت طلبی و سرمایه‌داریه این به صورت کاملاً طعنه‌آمیزی.:D دقیقاً قضیه همون آدم پولدارس که بچه خودشم برای پول بیشتر میفروشه.:D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
تدریس سیاسی ات ون یک ریال نمی ارزید این
تعریف ها رو همه بلدن از ویکی کپی کنند 🤣بحث ما عدم حضور ترنس ها و سیاها و کرتیکال ریس تیوری در اثر تالکینه ما نمیخواهیم الف ها با دوراف گیی مریج 🤣🤣🤣🤣 داشته باشند و پادشاه روحان سیاه blm باشه . توصیفات ویکی رو برداشتید کپی کردید داستان میگید؟ مثلا حرفتون حالا خیلی ربط داشت ؟؟جف بزوز و داستان برنی تو هم هیچ ربطی نداره به عدم حضور گاندلف سیاه پوست در کتاب تالکین .چپ امریکا من گفتم فار لفتیست ها چپ رادیکال استاد ادبیات علوم سیاسی که هالیوود دستشونه دارن ریس تئوری رو بزور میکنن تو حلق ملت . تمام فیلم ها و سریال دارن خراب میشن شما اگر طرفدارشونی بگو هستم دیگه نرو کپی ویکی بزن و به منی بی احترامی کن که با تالکین و لوتور بزرگ شدم و فقط نمیخوام این ها خراب کنن داستان مورد علاقه ام رو .متوجه شدید ؟؟؟
خدا رو شکر مچمو گرفتی واقعاً داشتم خوشال می‌شدم که کسی نیست اینجا با عینک تیزبینی دقیقش بفهمه چه خبره تو پستای سطحی من.:D

میگم که، یه سری چیزا سر هم میکنی یه حرفی زده باشی فقط. شما هم تنها کسی نیستی لوتور!!!!‌ خونده باشی. انحصار IP اگه دستته بگو ما نظر ندیم.:D

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
تدریس سیاسی ات ون یک ریال نمی ارزید این
تعریف ها رو همه بلدن از ویکی کپی کنند 🤣بحث ما عدم حضور ترنس ها و سیاها و کرتیکال ریس تیوری در اثر تالکینه ما نمیخواهیم الف ها با دوراف گیی مریج 🤣🤣🤣🤣 داشته باشند و پادشاه روحان سیاه blm باشه . توصیفات ویکی رو برداشتید کپی کردید داستان میگید؟ مثلا حرفتون حالا خیلی ربط داشت ؟؟جف بزوز و داستان برنی تو هم هیچ ربطی نداره به عدم حضور گاندلف سیاه پوست در کتاب تالکین .چپ امریکا من گفتم فار لفتیست ها چپ رادیکال استاد ادبیات علوم سیاسی که هالیوود دستشونه دارن ریس تئوری رو بزور میکنن تو حلق ملت . تمام فیلم ها و سریال دارن خراب میشن شما اگر طرفدارشونی بگو هستم دیگه نرو کپی ویکی بزن و به منی بی احترامی کن که با تالکین و لوتور بزرگ شدم و فقط نمیخوام این ها خراب کنن داستان مورد علاقه ام رو .متوجه شدید ؟؟؟
حرفتون رو قبول دارم که این کارا در راستای سیاست‌های سرمایه‌داری فعلی دنیاست، ولی حقیقتا انقدر فشار خوردن نمی‌طلبه :D
اصلا بردارن کل الفا رو گی و سیاهپوست کنن، چه ضرری به من و شما می‌رسه؟ ما که کتابا رو قبلا خوندیم و داریم، این یه اثر جدیده برای مخاطبای جدید، انقدر سخت نگیرین :-"

• Like
Reactions: Sega_genesis

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,411
نام
مسلم
حرفتون رو قبول دارم که این کارا در راستای سیاست‌های سرمایه‌داری فعلی دنیاست، ولی حقیقتا انقدر فشار خوردن نمی‌طلبه :D
اصلا بردارن کل الفا رو گی و سیاهپوست کنن، چه ضرری به من و شما می‌رسه؟ ما که کتابا رو قبلا خوندیم و داریم، این یه اثر جدیده برای مخاطبای جدید، انقدر سخت نگیرین :-"
اگه اثر جدیدی هست، پس باید اسم جدید هم داشته باشه، نه اینکه بیای از محبوبیت یه مجموعه برای ترویج دادن افکار خودت سواستفاده کنی و آخر سر شباهتشون فقط در حد یه اسم باشه.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,362
نام
محمد
خب با این استدلال الان تمام کرکترا توی Middle Earth مسلمون و محجبه باشند گندالف قرآن 24 ساعته دستش باشه و یک آیه بخونه هم باید اوکی باشه، نه؟

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
خب با این استدلال الان تمام کرکترا توی Middle Earth مسلمون و محجبه باشند گندالف قرآن 24 ساعته دستش باشه و یک آیه بخونه هم باید اوکی باشه، نه؟
اگه اثر جدیدی هست، پس باید اسم جدید هم داشته باشه، نه اینکه بیای از محبوبیت یه مجموعه برای ترویج دادن افکار خودت سواستفاده کنی و آخر سر شباهتشون فقط در حد یه اسم باشه.
واقعا خیلی سخت می‌گیرید. LOTR یه شاهکار فانتزی بود که با یه سه‌گانه سینمایی فوق‌العاده به اوجش رسید و همه مون هم شدیدا ازش لذت بردیم و تمام. این پروژه جدید از اولش هم معلوم بود که در اصل قراره با استفاده از یه اسم گنده پول زیادی رو عاید آمازون کنه. حرف من اینه چرا انقدر حرص می‌خورین بابتش؟ خب اگه کار بدی بشه نمی‌بینیم حداکثر. سو استفاده امثال آمازون از فرنچایزای پرفروش که بر کسی پوشیده نیست.

Reza779

کاربر سایت
Oct 5, 2021
324
به علاقه مندان سریال Dark پیشنهاد میکنم سریال Raised by Wolves رو ببینن.
موسیقی متن و تم مشابهی دارن. موسیقی متنی که بن فراست میسازه واقعا دل انگیزه
کاکا یعنی دسخوش بهترین سریال یک سال اخیرم بود یعنی اینقدر این تم اخر الزمانی به اضافه ارجاعات مذهبی جذابه که نشستم 12 قسمت تو یه روز دیدم این هانیبال آشغال رو شست برد اگه سریال اینطوری میشناسی معرفی کن خود دارک رو تا حالا 3 بار دیدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر