Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
این همه تو تاپیک مووی سنتر گیسو گیس گشی کردیم که تهش یه کالای ملی رو تو IMDB بولد کنیم؟!

پ.ن: الان قطعا مطمئن هستم که در تویین پیکس زندگی میکنم!

• Like
Reactions: bayern_vahid

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
حالا اصلا بولدم میشه مگه؟ :D اگه تو لیست 250 TV Show ـه IMDb میوفتاد فان میشد چهار نفر اونور پشماشون میریخت میرفتن دانلود میکردن با سطح انتظارات در حد Breaking Bad مینشستن نگاه میکردن :)) الان که یا باید طرف سرچ کنه بره داخل پیجش یام اشتباهی دنبال یک چیز دیگه باشه دستش بخوره بره توش که خاصیتی نداره، فک کنم عناوین هندی زیاد هست ریت بالا که تو هیچ لیستی نیستن.

ادیت: خب الان نگاه کردم تعداد رایاش از 30 هزار تا رد کرده با همین سرعت پیش بره شاید واقعا بره تو یک لیستی =))

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,176
نام
احمد
خدایش حرکت ضایعی هست. چه به این که الکی برین 10 بدید و چه اونایی که مثلا میرن بخاطر امبر هرد 1 میدن
دیگه به این IMDB هم نمیشه اعتماد کرد
ولی به خود امبرهرد باید یک داد! هر بلایی که خواست سر جانی دپ و تخت خوابش و انگشتش در اورد ولی اونی که از همه جا محروم شد جانی دپ بود.
IMDB کلا مرجع خیلی خوبی برای انتخاب نیست و خیلی از شاهکارها اصلا تو لیست نیستن و بعضی ها برای جو گیری و فن بازی سریال ها و فیلم هاشون رو بالا پایین میکنن. همین الان طرفدارای اتک و برکینگ بد دارن الکی یک میدن!

• Like
Reactions: soltanmasoud

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
حالا این پهلوانان گذشته از اینکه میم شده، خوب هم هست واقعاً؟! :D من یه قسمت هم ازش ندیدم و کلاً توی اینترنت باهاش آشنا شدم و نمی‌دونستم انقدر طرفدار داره! :| :D
من با این که سالها پیش نگاش میکردم خیلی قسمتاشو یادمه چون داستاناش واقعا جالب بودن
دوبله و انیمیشن خوبی هم داشت

تخیلی هم هست تازه
یک قسمتشو یادمه آدم بده کارتون (که فکر کنم اسمش اسکندر بود) یه درخت شیطانی میکاره که فقط با یه شمشیر خاص قطع میشه، میخواست خودش با این شمشیر درختو قطع کنه که به چشم مردم یه قهرمان بشه، خلاصه درختو میکاره این درخته سریع رشد میکنه و شروع میکنه به داغون کردن کردن شهر ( فکر کنم آدمم کشت ولی درست یادم نیست) بعد اسکندر سعی میکنه با شمشیر خاصه قطعش کنه ولی نمیتونه و درخت شمشیرو ذوب میکنه
آخرش پوریا از راه میرسه و با یه شمشیر تقلبی قطعش میکنه
پیامش این بود که قدرت به آدم بستگی داره و نه به اسلحه و از این جور مزخرفات :D
حالا من نسخه خیلی فشردشو گفتم خودش خیلی بهتره

‌شاید با استاندارد IMDB امتیازش 10 نباشه ولی با استاندارد ایران به نظر من 10 از 10
این و شکرستان به راحتی بهترین کارتونهای ایرانین

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
حالا اصلا بولدم میشه مگه؟ :D اگه تو لیست 250 TV Show ـه IMDb میوفتاد فان میشد چهار نفر اونور پشماشون میریخت میرفتن دانلود میکردن با سطح انتظارات در حد Breaking Bad مینشستن نگاه میکردن :)) الان که یا باید طرف سرچ کنه بره داخل پیجش یام اشتباهی دنبال یک چیز دیگه باشه دستش بخوره بره توش که خاصیتی نداره، فک کنم عناوین هندی زیاد هست ریت بالا که تو هیچ لیستی نیستن.

ادیت: خب الان نگاه کردم تعداد رایاش از 30 هزار تا رد کرده با همین سرعت پیش بره شاید واقعا بره تو یک لیستی =))
بیا اینجارو ببین مجید برگات بریزه

img_20220131_213126_587_r0du.jpg

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
بیا اینجارو ببین مجید برگات بریزه

img_20220131_213126_587_r0du.jpg

خب این پست تنها میتونه کار یک ایرانی با اختلال چند شخصیتی باشه! جامعه ایرانی با ردیت غریب نیست!
ولی به خود امبرهرد باید یک داد! هر بلایی که خواست سر جانی دپ و تخت خوابش و انگشتش در اورد ولی اونی که از همه جا محروم شد جانی دپ بود.
IMDB کلا مرجع خیلی خوبی برای انتخاب نیست و خیلی از شاهکارها اصلا تو لیست نیستن و بعضی ها برای جو گیری و فن بازی سریال ها و فیلم هاشون رو بالا پایین میکنن. همین الان طرفدارای اتک و برکینگ بد دارن الکی یک میدن!

این مورد هم در Letterboxd هم موجود هست. یه نفر تمام کارهای ایرج ملکی رو ثبت کرده و امتیازات تمام کارهای کوتاهش زیر 3.7/5 پایین نمیاد!

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
خب این پست تنها میتونه کار یک ایرانی با اختلال چند شخصیتی باشه! جامعه ایرانی با ردیت غریب نیست!

این مورد هم در Letterboxd هم موجود هست. یه نفر تمام کارهای ایرج ملکی رو ثبت کرده و امتیازات تمام کارهای کوتاهش زیر 3.7/5 پایین نمیاد!
بابا
اینترنت رو اینقدر جدی نگیرید!
این سایت ها و رتبه بندی ها و نمرات رو هم جدی نگیرید!
مخصوصا تو فیلم! تو سریال یکم قضیه فرق میکنه. همین صفحه قبل دنبال سریال کره ای با نمره خوب میگشتم خودم!
ولی تو فیلم نه.
من خودم از کسایی بودم که به کارای ملکی تو لترباکس نمره بالا دادم!
کلی خندیدیم با رفقا.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
بابا
اینترنت رو اینقدر جدی نگیرید!
این سایت ها و رتبه بندی ها و نمرات رو هم جدی نگیرید!
مخصوصا تو فیلم! تو سریال یکم قضیه فرق میکنه. همین صفحه قبل دنبال سریال کره ای با نمره خوب میگشتم خودم!
ولی تو فیلم نه.
من خودم از کسایی بودم که به کارای ملکی تو لترباکس نمره بالا دادم!
کلی خندیدیم با رفقا.

بابا شما ها هم رتبه بندی صدسریال برتر BBC هم بهش خرده گرفتین و جدیش نگرفتین.

پ.ن؛ گاهی اوقات بعضی چیزا شوخی شوخی جدی میشن!

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین

اومده تو لیست 250 تایی IMDB :D.

الان 34مه.

یه سریال ترکی هم اون بالا مالا ها با رتبه 30 هست به اسم Persona.

دیگه راه رو باز کردن منتظر بقیه آثار ایرانی هم باید بود.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
آقا دلیل اینکه تا این سیزن زیاد حرفی از Succession زده نمیشد تو تاپیک چیه؟
هنوز با اینکه 4 قسمت بیشتر ندیدم و لو ریتینگ ترین اپیزوداشم همین اولاشه بازم شدید حال کردم :D دلم واقعا واسه یک درام سطح بالا تنگ شده بود.
حس Madmen ـو داره زنده میکنه برام.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر