SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
Narcos یکی از بهترین سریالهای توی ژانر خودش هست و دیدنش بسیار لذت‌بخش هست فصل جدید هم عالیه دو قسمت مونده تمامش کنم و تا اینجا کاملا عالی بوده
زبان اسپانیولی هم یاد گرفتیم این وسط 😅

تو مایه های چه سریالیه؟ منظورم نسخه اصلی هست نه مکزیک، مثل Ozark هست؟ چون این خیلی کند بود و اکشن کمی هم داشت.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
بین the wire و این narcos کدوم رو شروع کنم اقا؟
Narcos داستانش مشخصه و روایت تقریبا سریعی داره و ازوناییه که میشه پشت سر هم دید.
اگه هم درام باز هستی حاضری بشینی پای یک سریال که به همه چیز دید عمیق داره the wire ـو ببین.

حالا نمیدونم چرا باید مقایسه بشن با هم اصلا، ولی ارزش معنوی که The Wire داره اصلا قابل مقایسه نیست :D

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,624
Narcos داستانش مشخصه و روایت تقریبا سریعی داره و ازوناییه که میشه پشت سر هم دید.
اگه هم درام باز هستی حاضری بشینی پای یک سریال که به همه چیز دید عمیق داره the wire ـو ببین.

حالا نمیدونم چرا باید مقایسه بشن با هم اصلا، ولی ارزش معنوی که The Wire داره اصلا قابل مقایسه نیست :D
ممنونم.برای مقایسه نگفتم راستش.فقط دنبال یه سریالم شروع کنم الان چندوقته این دوتا تو ذهنمه کدوم رو شروع کنم.پس فکر کنم the wire رو اول شروع کنم :D

• Like
Reactions: majidred2011

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,712
نام
وحید
بین the wire و این narcos کدوم رو شروع کنم اقا؟
خلاصه بگم اگر دنبال درام هستی the wire
اگر دنبال هیجان هستی narcos
از قدیم گفتن هر گل یه بویی داره ولی از نظر ارزش هنری the wire سریال بهتری هست

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
عزیزانی که دیدن که هیچ مارو ببخشن که دیر رفتیم سراغش . عزیزانی هم که ندیدن و دنبال یک سریال جذاب هستن که هم درام داشته باشه هم درگیری و تعلیق سریال sons of anarchy رو از دست ندن . واقعا سریال جذابیه و شخصیت پردازی های سریال فوق العاده است . ران پرلمن در نقش کلی مارو یکی از اون ضدقهرمان های جذاب رو خلق میکنه

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,624
خیلی خوب بود، ببین.
خیلی عجیب بود بعد سال ها دکستر دیدم واقعا حال داد نوستالوژی بود.این خواهرش یادمه یه فصلی یه حرکتای ناجوری با هم میکردن.:|منتها یادم نیست آخر سر خواهر ناتنی دکستر بود؟؟؟

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
خیلی عجیب بود بعد سال ها دکستر دیدم واقعا حال داد نوستالوژی بود.این خواهرش یادمه یه فصلی یه حرکتای ناجوری با هم میکردن.:|منتها یادم نیست آخر سر خواهر ناتنی دکستر بود؟؟؟
تا جایی که یادم میاد نه حرکتی نمی زدن . یعنی سریال اومد از طریق یک روان شناس این موضوعات رو مطرح کنه ولی دیدن بر خلاف چیزی که فکر می کنن گندش در میاد و ایده ی خوبی نیست سریع جمعش کردن رفت

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,624
تا جایی که یادم میاد نه حرکتی نمی زدن . یعنی سریال اومد از طریق یک روان شناس این موضوعات رو مطرح کنه ولی دیدن بر خلاف چیزی که فکر می کنن گندش در میاد و ایده ی خوبی نیست سریع جمعش کردن رفت
ممنون و اینکه خواهر ناتنی اش نبود؟اومدن هریسون هم جالبه.احتمال داره بیماری پدرش رو داشته باشه چون یادمه قدیم تو بچگی انگار یه حرکت های خشنی کرده بود که dexter بهش شک کرد البته فکر کنم بعدش اطمینان پیدا کرد که بچه اش نرماله ولی خوب دستشون بازه.

• Like
Reactions: barneysawyer

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
ممنون و اینکه خواهر ناتنی اش نبود؟اومدن هریسون هم جالبه.احتمال داره بیماری پدرش رو داشته باشه چون یادمه قدیم تو بچگی انگار یه حرکت های خشنی کرده بود که dexter بهش شک کرد البته فکر کنم بعدش اطمینان پیدا کرد که بچه اش نرماله ولی خوب دستشون بازه.
تا جایی که یادم میاد ناتنی بود دیگه . دبرا دختر هری مورگان بود . هری هم به خاطر نقشی که به صورت غیر مستقیم در قتل فجیع مادر دکستر داشت سرپرستی دکستر رو قبول کرد. و با مادرش هم رابطه ای نداشته که دکستر بخواد بچش باشه

• Like
Reactions: Rohshen

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر