گفتگو درباره سریال ها (قوانین پست اول خوانده شود)

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
2,372
نام
مهراد
دقیقا به نکته خوبی اشاره کردی منم همین رو میگم باید یه نفربه اون شکل کشته میشد تا بتونیم قبول کنیم نمیشد از روی میله ها رفت آخه بازی یه بازی مرگ بود نفرات اول حداقل تا شماره 8 الی 9 تقریبا هیچ شانسی برای رد شدن از پل نداشتن باید برای رد نشدن از روی میله یه دلیل منطقی میاورد کارگردان مثلا دقیقا عین مثالی که زدی مثلا از میله ها جریان الکتریسیته رد میشد تا پاشون رو روی میله نزارن

بنده خدا از روی جنس و رنگ شیشه میتونست بفهمه که مقاوم هست یا نه بعد سریع برقا رو خاموش کردن! شما توقع داشتید کسی از اون وسط بره و همچین ریسکی بکنه که پاهاش پیچ بخورن و سقوط کنه؟ منم بودم همچین کاری نمیکردم ترجیح میدادم بپرم روی شیشه که حداقل 50 درصد شانس اینو داشته باشم که شیشه مقاوم باشه.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,519
نام
محمد
بنده خدا از روی جنس و رنگ شیشه میتونست بفهمه که مقاوم هست یا نه بعد سریع برقا رو خاموش کردن! شما توقع داشتید کسی از اون وسط بره و همچین ریسکی بکنه که پاهاش پیچ بخورن و سقوط کنه؟ منم بودم همچین کاری نمیکردم ترجیح میدادم بپرم روی شیشه که حداقل 50 درصد شانس اینو داشته باشم که شیشه مقاوم باشه.
اگه نفر سوم یا چهارم هم بودی ریسک نمی کردی ؟فقط کافی بود برگردی پشت سرت رو نگاه کنی و ببینی پشت سریات همونایی هستن که شب وقتی خاموشی زده میشه قصد جونت رو داشتن و خیلی ها رو قبل از اینکه اصلا بازی انجام بشه کشتن با خودت نمی گفتی چرا من باید راه رو برای اینا باید باز کنم ؟بازم میگم این بازی برای نفرات اول چیزی به جز مرگ نداشت چون حتی یک درصد هم امکان نداشت بشه 10 ردیف شیشه رو با خوش شانسی و 50-50 کردن رد کنی و با این کار فقط راه رو برای پشت سریات باز می کردی که از روی جنازت رد شن. در مورد اون شیشه سازه هم تا قدم آخر روی علم خودش جلو رفت دقیقا 2 متر مونده به پایان بازی گیر کرد نمیگم منطقی بود می پرید ولی اونم یکی از گزینه ها بود وقتی دیده بود نفرات عقبی برای رد شدن از مرحله نفرات جلوشون رو هل میدن پایین قبول کن منطق این بازی یکم مشکل داشت و مقصر هم کارگردان بود

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
10,029
نام
Majid
Arrested development فصل اولشو تا یک جاهاییش دیدم خیلی خوبه واقعا :D
فقط دو فصل آخر به همون بدیه که میگن؟ خیلی شدید افت میکنه یا قابل تحمله؟

eggman

کاربر سایت
Aug 28, 2010
58
نام
علیرضا
Arrested development فصل اولشو تا یک جاهاییش دیدم خیلی خوبه واقعا :D
فقط دو فصل آخر به همون بدیه که میگن؟ خیلی شدید افت میکنه یا قابل تحمله؟

تا آخر فصل ۳ خیلی خوبه به نظرم. اتفاقا جای خوبی هم تموم میشه. یعنی میشه تا اخر فصل ۳ دید و بعدش ول کرد.

به نظرم تا اخر فصل ۳ رو ببین اگه راضی بودی و وقت اضافه هم داشتی و سریال دیگه‌ای هم نبود میشه دو فصل اخرش هم ببینی.

فصل ۴ انچنان بد نیست ولی به نظرم فصل ۵ نا امید کننده بود.

• Like
Reactions: majidred2011

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
2,372
نام
مهراد
نت‌فلیکس اعلام کرد که پروژه بعدی «دیوید فینچر» در نت‌فلیکس یک سریال مستند تحت عنوان «ووآر» (Voir) خواهد بود. توییت نت‌فلیکس در مورد این پروژه هواداران فینچر را به گمانه‌زنی واداشته بود. بسیاری از کاربران توییتر پیش‌بینی می‌کردند که این پروژه شاید فصل سوم سریال «شکارچی ذهن» (Mindhunter) باشد، اما چنین نبود. فینچر پیش‌تر گفته بود که بر روی سریالی در مورد «تجلیل از سینما و فیلم‌هایی که دوست دارم، با مهمانانی که دوست دارم، در مورد فیلم‌هایی که آن‌ها دوست دارند» کار می‌کند.

:/

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
3,167
نام
سپهر
شورانر سریال مایندهانتر، فینچر نیست. فقط تهیه کننده ارشد سریال بوده و چند اپیزود سریال رو کارگردانی کرده. سریال کنسل شد و رفت. چون میزان بینندگانش پایین بود و صدتا دلیل دیگه.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
3,167
نام
سپهر
کست Dopesick قشنگ انگشت به دهان میزاره. خدایی ست این مایکل کیتون

نظرم به قصه صفر و صدی است. ببینم تا آخر این بحران تا کجا ادامه میده...

• Like
Reactions: Evil

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر