Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
جالبه. بعد از این که یه بار سعی کردن اقتباس سینمایی کنن و رفت توی دیوار، فکر نمی‌کردم دوباره برن سراغش.
یکی از اولین مشکلاتش این بود که اون موقع کریس کلمبوس تازه از کارگردانی دوتا فیلم اول هری پاتر اومده بود، میخواست کار متفاوتی بکنه برای همین پرسی و دوستاش رو ۵-۶ سال بزرگ‌تر کرد که دیگه با بازیگرهای یازده دوازده ساله سر و کله نزنه، ولی خط داستانی پرسی جکسون واقعا برای سن YA نمی‌خونه و باید همون سن اصلی کتاب بمونن.

کلا هم زمان انتشارش بد بود، هم همه عواملی که روش کار می‌کردن. قشنگ نصفه نیمه و بی‌انگیزه باامید اینکه خب داریم یک هری پاتر دیگه می‌سازیم به کار نگاه می‌کردن

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,623
نام
Leo Fitz
چندوقت پیش تو یه سایتی سریال Katla رو گذاشته بودن و تو قسمت نظرات یکی به سریال Dark تشبیه ـش کرده بود که منو مجاب کرد تا ببینمش...
علیرغم موضوعی که میتونست جذاب و درگیر کننده باشه خیلی "لِفت‌اُوِرز طور" کسل کننده بود!
تا داستان میومد تو یه قسمتی جذاب شه، تو شروع قسمت بعد با چندتا دیالوگ ناله برانگیز و احساسی، هیجان در نطفه خفه میشد!

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
دنبال دو تا سریال قدیمی میگردم برا دانلود
سریال آشنایی با مادر
و سریال چشم عزیزم

سریال کامل باشن و زیر نویس فارسی داشته باشن
یا دوبله باشه چه بهتر

آخرین ویرایش:

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
bestsitcom.ir
سریال آشنایی با مادر با زیر نویس فارسی چسبیده

سپاسگزارم

برا آشنایی با مادر دوبله هم پیدا کردم برا مرحوم فارسی ۱
اما کامل نیست کلا چنتا قسمت تونستم پیدا کنم

یه کلیپ کوتاه برش خورده از دوبله اش
100730340_106579264327711_8037455754575153206_n.mp... - یو آپلود

👈 سریال آمریکایی چشم عزیزم
از ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۶ بوده
اونم جایی میشناسید داشته باشه با زیر نویس فارسی ؟

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,586
نام
mohammad

در مورد R&M من هنوز این فصل رو ندیدم...
اما، حقیقتا من از فصل قبل ناامیدیم شروع شد...و این حس زمانی اومد سراغم که چند فصل جلوجلو کارو تمدید کردند...!(اثر رو دیگه کامل تجاری کردنش)
درسته کمدی جزوی از این اثر بوده همیشه اما تو فصل های ابتدایی جز ارجاعات به اثار معروف یا اتفاقات گذشته...خوده اثر از خودش حرف تازه ای داشت...اما هرچی جلوتر رفت...این اثر فقط داشت خاطره بازی با چیزایی که قبلا تجربه اش کرده بودیم میکرد...

امیدوارم بهتر بشه...

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,145
نام
پویان
امی امسال چه آش شلم شورباییه!
دان چیدل برای حضور 3 دقیقه ای تو سریال مارول، نامزد بازیگر مهمان شده!
خودش توییت زده نمیفهمم چرا نامزد شدم! :D :|
وانداویژن بیست و اندی نامزدی آورده!
همه چیز متنوعه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر