HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
آقا دوستانی که after life رو دیدن بگن که ارزش دیدن داره؟
سیزن 2 ش رو ندیدم و نخواهم دید، ولی سیزن 1 ش از بهترین مینی سریال های کمدی بود که دیدم... البته بگم موقعیت خاصی دیدم و حالمم خوش نبود ولی در انتها از تاثیر گذار ترین چیزایی بود که دیدم...
و اینکه گفتم سیزن 2 ش رو ندیدم بخاطر اینه که سیزن 1 خیلی کامل تموم میشه و دلیلی نداره بخوام سیزن 2 رو شروع کنم :D

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
آقا دوستانی که after life رو دیدن بگن که ارزش دیدن داره؟
سیزن 2 ش رو ندیدم و نخواهم دید، ولی سیزن 1 ش از بهترین مینی سریال های کمدی بود که دیدم... البته بگم موقعیت خاصی دیدم و حالمم خوش نبود ولی در انتها از تاثیر گذار ترین چیزایی بود که دیدم...
و اینکه گفتم سیزن 2 ش رو ندیدم بخاطر اینه که سیزن 1 خیلی کامل تموم میشه و دلیلی نداره بخوام سیزن 2 رو شروع کنم :D
من هم توصیه به دیدن فصل اول و تاکید بر ندیدن فصل دوم میکنم.
فصل دومش واقعا تکرار نسخه اوله؛ فقط ضعیف‌تر.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
چند ساعت پیش اعلام شد نسخه کپی و ایرانی سریال «دکستر» با بازی «امیر آقایی» ساخته خواهد شد!
اسمشو بزاریم ریمیک دکستر و در تیتراژ آغازین based on dexter..... اشاره بشه. دیگه رعایت کپی رایت انجام شده.

• Like
Reactions: barneysawyer

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
FX هم طبق معمول زور نکرده و حمایت هم کرده
Louie, IASIP, Atlanta. واقعا دم این FX گرم! :D این Mr Inbetween هم واقعا سریال خیلی خوبیه. خبر نداشتم فصل سومش اومده. برم ببینم چه کردن.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
چند ساعت پیش اعلام شد نسخه کپی و ایرانی سریال «دکستر» با بازی «امیر آقایی» ساخته خواهد شد!
با توجه به تابوهای اخلاقی و خود سانسوری های آثار ایرانی با فاجعه ای طرف خواهیم بود که گند میزنه به سریال اصلی و هر ایده ی احتمالا خلاقانه ای که با نیم نگاهی به این سریال هم خلق می شد رو در نطفه خفه می کنه. امیدوارم نویسنده اش اون حامد عنقای (عناقا )توهمی نباشه . نمی دونم چرا با خوندن این خبر ناخوداگاه تیم کارگردانی بهرنگ توفیقی و عنقا اومد تو ذهنم . انشالله شاهد آشخوری دکستر ایرانی نباشیم :))
اصلا ایده اش هم غیر ممکنه . نقش اصلی امون قاتل سریالی باشه ؟ دنبال گیر انداختن قاتلینی باشه که از قانون فرار کردن ؟ تو ایران ؟ مگه داریم ؟ قانون و مامورین قانون و قوه قضاییه ما کاملا مو رو از ماست می کشن بیرون و هیچ فرد قانون شکنی از زیر دستشون در نمیره . نقش اصلی پلیسی باشه که آدم بکشه ؟ چی ؟ اصلا این ایده ی مزخرف رو کدوم فردی تایید میکنه ؟ تو این گیر و دار که اکبر خرمدین یک پا دکستر بوده که اصلا نمیشه همچین سریالی رو ساخت چون ترویج خشونت می کنه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
با توجه به تابوهای اخلاقی و خود سانسوری های آثار ایرانی با فاجعه ای طرف خواهیم بود که گند میزنه به سریال اصلی و هر ایده ی احتمالا خلاقانه ای که با نیم نگاهی به این سریال هم خلق می شد رو در نطفه خفه می کنه. امیدوارم نویسنده اش اون حامد عنقای (عناقا )توهمی نباشه . نمی دونم چرا با خوندن این خبر ناخوداگاه تیم کارگردانی بهرنگ توفیقی و عنقا اومد تو ذهنم . انشالله شاهد آشخوری دکستر ایرانی نباشیم :))
اصلا ایده اش هم غیر ممکنه . نقش اصلی امون قاتل سریالی باشه ؟ دنبال گیر انداختن قاتلینی باشه که از قانون فرار کردن ؟ تو ایران ؟ مگه داریم ؟ قانون و مامورین قانون و قوه قضاییه ما کاملا مو رو از ماست می کشن بیرون و هیچ فرد قانون شکنی از زیر دستشون در نمیره . نقش اصلی پلیسی باشه که آدم بکشه ؟ چی ؟ اصلا این ایده ی مزخرف رو کدوم فردی تایید میکنه ؟ تو این گیر و دار که اکبر خرمدین یک پا دکستر بوده که اصلا نمیشه همچین سریالی رو ساخت چون ترویج خشونت می کنه

داستان این سریال درمورد یک مامور پلیسِ درجه دار است که یک پرونده قتل سلسله ای را بدست میگیرد همینطور این مامور در پزشکی قانونی نیز رفیقی دارد که بر گند های او ماله کشی میکند، اما بعد از چند وقت همه متوجه میشوند تمامی این بکش بکش ها و قتل ها کار خود آن مامور بوده !

• Like
Reactions: barneysawyer

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
داستان این سریال درمورد یک مامور پلیسِ درجه دار است که یک پرونده قتل سلسله ای را بدست میگیرد همینطور این مامور در پزشکی قانونی نیز رفیقی دارد که بر گند های او ماله کشی میکند، اما بعد از چند وقت همه متوجه میشوند تمامی این بکش بکش ها و قتل ها کار خود آن مامور بوده !
بیشتر به نظر کپی یک اثر تازه اکران شده هالیوودی میزنه ماشالله چه سریع اماده به کپی بودن :)) .

• Like
Reactions: bayern_vahid

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی

فصل دوم با حضور باب ادنکرک :D
همین الان اپیزود اولش رو دیدم و اومدم ازت تشکر کنم بابت معرفیش!‌ :)) فوق العاده بود اندینگ اولین قسمتش.

فصل سوم Mr Inbetween رو هم تا جایی که اومده دیدم و طبق معمول خیلی خوب بود. به نظرم خیلی بهش کم لطفی شده.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
دوستان manifest ارزش دیدن داره؟
چند دقیقه ابتدایی قسمت اولش رو دیدم برام جالب بود ولی متوجه شدم کنسل شده ...
تو آخرین خبرهاش نوشتن خالق سریال اصرار داره که یه پایان به مخاطباش بده.
..........
cheers رو شروع کرده بودم و علیرغم اینکه زیرنویس نداشت تجربه لذتبخشی بود.
دو فصل ابتدایی رو شاید بگم اندازه "سینفلد" ازش لذت بردم تا اینکه رسیدم فصل سوم، فکر کنم همین نداشتن زیرنویس و تک لوکیشن بودن سریال باعث شده که الان دو روزی بشه نرفته باشم سراغش، یعنی قشنگ ازون سریالاست که تعداد محدودی از قسمت هاش رو تو یه روز باید ببینی مگرنه زده میشی. درعین حال یه مقداری کم لطفی شده بهش بین سریال بازهای ایرانی.
اگه زیرنویس میداشت شاید اندازه فرندز و سینفلد طرفدار پیدا میکرد.
........
یه سیتکام جدیدی اومده بنام United States of Al...

Untitled.jpg

داستان یه سرباز آمریکایی هست که وقتی برمیگرده کشورش یه مترجم افغان که باهاش خدمت کرده رو تو خونوادش راه میده. سریال چندان با کیفیتی نیست ولی میتونه واسه یه خاورمیانه ای جالب باشه :D البته کارکتر افغان زبونش فارسی نیست و پشتون حرف میزنه...
خود بازیگرش هم چهره، حرکات دست و لحجه ـش شبیه هندی هاست:|

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
دوستان manifest ارزش دیدن داره؟
چند دقیقه ابتدایی قسمت اولش رو دیدم برام جالب بود ولی متوجه شدم کنسل شده ...
تو آخرین خبرهاش نوشتن خالق سریال اصرار داره که یه پایان به مخاطباش بده.
..........
cheers رو شروع کرده بودم و علیرغم اینکه زیرنویس نداشت تجربه لذتبخشی بود.
دو فصل ابتدایی رو شاید بگم اندازه "سینفلد" ازش لذت بردم تا اینکه رسیدم فصل سوم، فکر کنم همین نداشتن زیرنویس و تک لوکیشن بودن سریال باعث شده که الان دو روزی بشه نرفته باشم سراغش، یعنی قشنگ ازون سریالاست که تعداد محدودی از قسمت هاش رو تو یه روز باید ببینی مگرنه زده میشی. درعین حال یه مقداری کم لطفی شده بهش بین سریال بازهای ایرانی.
اگه زیرنویس میداشت شاید اندازه فرندز و سینفلد طرفدار پیدا میکرد.
........
یه سیتکام جدیدی اومده بنام United States of Al...

View attachment 214813

داستان یه سرباز آمریکایی هست که وقتی برمیگرده کشورش یه مترجم افغان که باهاش خدمت کرده رو تو خونوادش راه میده. سریال چندان با کیفیتی نیست ولی میتونه واسه یه خاورمیانه ای جالب باشه :D البته کارکتر افغان زبونش فارسی نیست و پشتون حرف میزنه...
خود بازیگرش هم چهره، حرکات دست و لحجه ـش شبیه هندی هاست:|

منیفست کنسل شد. چند روز پیش خبر کنسل شدنش درز کرد! دیدن یه سریال کنسل شده با پایانی باز بسیار اعصاب خردکن است. ما با تماشای سریال های کنسل شده ای Low Winter Sun، Those Who Kill و Intrudes (با بازی میلی بابی براون) و کارناوال سرمون به باد رفت.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mahdi-xbox

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر