majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
Adult swim همیشه فول اپیزودو آپلود میکرد یوتیوب؟ :D دُومه تو trending

دیگه نیاز به پایریت نیست :-" :D
شروعشم عالی بود، بقیه اپیزودا هم در این حد باشه راضیم.

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
View attachment 214249

آقا فقط من دیووانه وار عاشق bojak شدم؟ :D اصلا فصل 6 تموم کردم افسردگی گرفتم:D
خبری از فصل بعد نیست؟
بوجک شاهکاره، شدیدا جای خالیش داره حس میشه، فک نکنم چیزی مشابهش ببینیم به این زودیا.
فصل 6 فصل آخرش بود تموم شد رفت :D خوب بود بنظرم کشش ندادن تقریبا هر سیزن بهتر میشد و تو اوج تموم شد، چندتا از بهترین اپیزودای عمرم مال این سریاله.
--
ادیت: یاد بوجک انداختی منو، رفتم اپیزود Free churro رو دیدم دوباره، داغون میکنه آدمو.

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,705
نام
وحید
View attachment 214249

آقا فقط من دیووانه وار عاشق bojak شدم؟ :D اصلا فصل 6 تموم کردم افسردگی گرفتم:D
خبری از فصل بعد نیست؟
فصل بعدی وجود نداره تمام شد
یکی از بهترین سریالهایی که تا بحال دیدم
قسمت خاطره انگیز زیاد داشت ولی من اپیزود زیر ابش خیلی باحال بود برام

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,482
نام
سپهر
بوجک یکی از سریال هایی است که دیگر برای ریواچ به سمتش نمیرم! چون برای دیدنش باید اعصاب فولادین داشته باشی. بوجک انعکاس خود انسان های امروزه است. انسان های مغرور که از طریق تصمیم های اشتباهشون مجازات میشن.

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
508
امسال سریال‌های خوبی به پایان می‌رسه:

Bosch که چند ساعت دیگه میاد.
Ozark
Peaky Blinders
Gomorra
Mr Inbetween که دو هفته دیگه تموم می‌شه و تصمیم خود اسکات رایان هم بوده که سریال با فصل سوم به پایان برسه و FX هم طبق معمول زور نکرده و حمایت هم کرده :D اسکات رایان، نابغه استرالیایی که خودش رو صرفاً نویسنده می‌دونه تا بازیگر، بااین‌حال از بهترین بازی‌های تلویزیون رو ارائه می‌ده، برای من همرده دونالد گلاور و فیبی والر-بریج قرار می‌گیره و مشتاقانه منتظرم در آینده باز هم ازش کار ببینم.

قطعاً سریال‌های دیگه‌ای هم هست، ولی این‌ها، کم‌طرفدار یا پرطرفدار، برای من بااهمیت‌ترین آثار چند سال اخیرن که بعیده به این زودی‌ها نظیرشون ساخته بشه.

نظر شما چيست :D

ویرایش: Atypical

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,482
نام
سپهر
امسال سریال‌های خوبی به پایان می‌رسه:

Bosch که چند ساعت دیگه میاد.
Ozark
Peaky Blinders
Gomorra
Mr Inbetween که دو هفته دیگه تموم می‌شه و تصمیم خود اسکات رایان هم بوده که سریال با فصل سوم به پایان برسه و FX هم طبق معمول زور نکرده و حمایت هم کرده :D اسکات رایان، نابغه استرالیایی که خودش رو صرفاً نویسنده می‌دونه تا بازیگر، بااین‌حال از بهترین بازی‌های تلویزیون رو ارائه می‌ده، برای من همرده دونالد گلاور و فیبی والر-بریج قرار می‌گیره و مشتاقانه منتظرم در آینده باز هم ازش کار ببینم.

قطعاً سریال‌های دیگه‌ای هم هست، ولی این‌ها، کم‌طرفدار یا پرطرفدار، برای من بااهمیت‌ترین آثار چند سال اخیرن که بعیده به این زودی‌ها نظیرشون ساخته بشه.

نظر شما چيست :D

ویرایش: Atypical

فصل آخر Bosch منتشر شد. فصل آخر در قالب هشت قسمت هست. بریم ببینیم که خوب می بندنش یا نه!

• Like
Reactions: barneysawyer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Jaw
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر