Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,133
نام
پویان
The Wire
Mad Men
Deadwood
Six Feet Under
Brotherhood
Crash
Master of Horror
Bloodline
Bosch
Mad Dogs UK and US
Luther
The Killing
House of Cards
Treme
Sons of Anarchy
Boardwalk Empire
Dexter
Master of S@x
Hell on Wheels
Newsroom
Sneaky Pete
Carnivale
Leftovers
Halt and Catch Fire
Big Love
Mindhunter
The Following
Hannibal
Ozark
Narcos
The Bridge
Justified
Ray Donovan
Fringe
Broadchurch
Top of the Lake
Rectify
Channel Zero
Banshee
The Shield
Fear Itself
Fortitude
Friday Night Lights
Sucession
Homeland
سوپرانوز رو چون 1999 شروع شده جا انداختی؟! :D
تا 2007 پخشش ادامه داشت!
آقا، The Sopranos رو هم داشته باش. :D

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,193
The Wire
Mad Men
Deadwood
Six Feet Under
Brotherhood
Crash
Master of Horror
Bloodline
Bosch
Mad Dogs UK and US
Luther
The Killing
House of Cards
Treme
Sons of Anarchy
Boardwalk Empire
Dexter
Master of S@x
Hell on Wheels
Newsroom
Sneaky Pete
Carnivale
Leftovers
Halt and Catch Fire
Big Love
Mindhunter
The Following
Hannibal
Ozark
Narcos
The Bridge
Justified
Ray Donovan
Fringe
Broadchurch
Top of the Lake
Rectify
Channel Zero
Banshee
The Shield
Fear Itself
Fortitude
Friday Night Lights
Sucession
Homeland
Nip/Tuck
The Knick
Southland
Rome
Lost
Mr Robot
Stranger Things
Handmaid tale
Hap and Leonard
Damages
Person Of Interest
Westworld
Hand of God
Goliath
StartUp
تشکر و سپاس

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
سوپرانوز رو چون 1999 شروع شده جا انداختی؟! :D
تا 2007 پخشش ادامه داشت!
آقا، The Sopranos رو هم داشته باش. :D
شاهکار سریال سازی . دیر رفتم سراغش ولی واقعا از اون کارهایی بود که رفت تو لیست محبوب هام .

• Like
Reactions: saeed_sg

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,533
شاهکار سریال سازی . دیر رفتم سراغش ولی واقعا از اون کارهایی بود که رفت تو لیست محبوب هام .
عجیبه من برعکسم
با این که فیلمای سبک a bronx tale goodfellas godfather ,..... خوشم میاد فصل اول سوپرانوس دیدم خسته شدم (خیلی یکنواخت بود , به جز چند صحنه از قسمتای پایانی)

• Like
Reactions: Origami 2008

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
این Jupiter`s legacy عجب چیز مزخرفی بود.
فقط منم که گریم و کاستوم بازیگر‌ها اینقدر روی مخم بود؟ یعنی واقعا بعضی از Cosplayerهای توییچ هم از کارکتر‌های این سریال بهتر گریم شدن.
ریشاشون رو انگاه پشم گوسفند چسبوندن به صورتشون.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
دوستان ببخشید اینجا مطرح می کنم . کسی زیرنویس هماهنگ با نسخه های 720 -480 سریال two and a half men رو سراغ داره ؟ برای نسخه های x64 رو میخوام . ولی زیرنویس موجود قدیمه و با فرمت idx هست

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,453
نام
سپهر
[/QUOTE
دوستان ببخشید اینجا مطرح می کنم . کسی زیرنویس هماهنگ با نسخه های 720 -480 سریال two and a half men رو سراغ داره ؟ برای نسخه های x64 رو میخوام . ولی زیرنویس موجود قدیمه و با فرمت idx هست

برای فرمت idx، عنوان فایل اپیزود دانلود شده رو با عنوان فایل زیرنویس idx مثل هم کن و بعد به طور اتوماتیک زیرنویس روی پلیرت نمایش داده میشه.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
[/QUOTE

برای فرمت idx، عنوان فایل اپیزود دانلود شده رو با عنوان فایل زیرنویس idx مثل هم کن و بعد به طور اتوماتیک زیرنویس روی پلیرت نمایش داده میشه.
ممنون به خاطر راهنمایی اتون . مشکل اینه با این نسخه های جدید هماهنگ نیست . و عحیبه برام که چرا سراغ این سریال نرفتن و یک زیرنویس مناسب ازش ندادن البته خب خیلی هم عجیب نیست با این همه سریالی که هر روز میاد و سریال های خیلی بهتری که دیده نشده و زیرنویس نشدن به نظر میاد که باید بیخیال زیرنویس شم

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
ممنون به خاطر راهنمایی اتون . مشکل اینه با این نسخه های جدید هماهنگ نیست . و عحیبه برام که چرا سراغ این سریال نرفتن و یک زیرنویس مناسب ازش ندادن البته خب خیلی هم عجیب نیست با این همه سریالی که هر روز میاد و سریال های خیلی بهتری که دیده نشده و زیرنویس نشدن به نظر میاد که باید بیخیال زیرنویس شم
سلام
منم واسه دومرد و نصفی همین مشکلو داشتم...
تورنت یه نسخه داره که فکر کنم تا فصل 5 یا شیش هماهنگه (یا اینکه یه تاخیر یکی دو ثانیه ای داره که با km میتونی راحت تنظیم کنی...)
برو تو Piratebay
و اینو سرچ کن:
Two and a Half Men Season 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 + Extras HDT
هم کیفیتش قابل قبوله و همون تنها نسخه ای هست که با زیرنویس های موجود تقریبا هماهنگه.(تا فصل 5 یا 6)
فقط یه قسمتش رو بزار برا دانلود ببین چطوره (چون 100 درصد مطمئن نیستم!)
سرعتش هم خوبه!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,453
نام
سپهر
2132312.png

خب تقریبا قصد دارم مثل دنیای گیم، از دنیای سریال هم بیرون بکشم و اعتقاد دارم که در ظرف این پنج سال اخیر (1395 به بعد که سریال خورگیم گل کرد!)، آن سریال هایی که میخواستم رو دیدم و به نظرم دیگه کافی ست (بماند که ندیدن جاستیفاید، وید، شیلد، روم، پیکی بلایندرز و سیتکام های فرندز و ساینفیلد و آفیس آمریکایی لطمه ای به آرشیوم نمیزنه. (کلا سیتکام باز نبودم، چون واقعا زور زدم تا درک فرهنگی شوخی هاشون رو بفهمم ولی باز هم ترجیح دادم که بارها قهوه تلخ، شب های برره و سه در چهار به جای آن ها تماشا کنم.) این ها آخرین سریال هایی هستند که با بسته شدن پرونده هاشون ما هم پرونده هامون رو می بندیم.)

*فصل آخر سریال Bosch ماه دیگه میاد و پرونده این بسته میشه.
*مینی سریال کیت وینسلت چند هفته دیگه به پایان میرسه.
*فصل ششم BCS هم که رفت سال 2022 تا ما یکم بازنشستگی مون عقب بیفته. با این که می دونم تهش چه طور تموم میشه یا اینکه گیلیگان برگه آسش رو برای سورپریز کردن ما رو کنه.
*بیتمن اوزارک رو به دو قسمت مساوی برای فصل نهایی تقسیم کرد و قشنگ میزاره تو خماری. به نظرم اوزارک مهم تر از بقیه هست. اینم که یکم داره شل ممد بازی درمیاره و بهتره زود فیلم برداری شروع کنه تا حداقل نیم فصل اول رو تو زمستون 2022 ببینیم.
*استرنجر تینگز که داره مسیر شیردوشی نتفلیکس رو طی میکنه. دیگه نه علاقه ای به بابی براون اووریت و کلانتر از گور برخاسته رو دارم و نه فضای تکراری قصه. احساس می کنم که یه جوری شبیه TWD ای ام سی میشه.
*خداشکر واکینگ دد سال دیگه به پایان میرسه. فصل قبل رو ندیدم و با Sneak Peak کارم راه میوفته. قسمت آخرش مهمه و بعد سه فیلم ریک گرامز که کلا میره تو فاز سینمایی.
*به احتمال زیاد مثل نارکوز اورجینال که سه فصل بود، فصل بعدی مکزیکو فصل آخر سریال خواهد بود. چون دیگه چیزی تو چنته نداره. یا اینکه سازندگانش میخوان این جنگ بی پایان مواد آمریکا و مکزیک تا زمان حال کش بدن.
*این سریال Truth Be Told هم که مینی بود که لامصب به همون دلیل مینی بودنش رفتم سراغش ولی فصل دوم هم داره میاد. خیلی کم سریال دراپ کردم و مجبورم این فاجعه رو در حالت اسکیپ نگاه کنم. هرچند فکر کنم پس از فصل دوم کنسل بشه.
*یه Party Down میمونه که اونم قالب شش قسمت تولید میشه و اونم در حد خوشگذرانی احتمالا امسال میاد و پرونده اش بسته میشه.
* ACH هم که گویا رایان مورفی با مضمون های LGBTQ حال میکنه و اصلا شوق نداره که فصل سوم حالا حالاها بده بیرون.

شاید تنها به یک دلیل سریال دیدن رو دنبال کنم که دیوید لینچ سریال عجیبش رو معرفی کنه، با این که لینچ کارهاش خیلی طول میکشه (فیلم نامه فصل سوم تویین پیکس رو تو ده سال نوشته بود)، باید در سن سی سالگی منتظر کارش باشم.

والسلام.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
به عنوان کسی که داشت تنفر پیدا میکرد نسبت به سوپر هیرویی ها (واقعا این چند وقت میلک کردنشون تو تلویزیون دیگه :D) این Invincible خیلی چسبید.
ویلین به این خوبی سال ها بود ندیده بودم، J.K. Simmons رو هرچی دست بزاره طلا میشه لعنتی :D همین که محدودیتی تو نشون دادن خشونت نداشتن قشنگ یک چند لول کیفیتو برده بالا.
نمیدونم چرا ولی اون حس نوستالژی زمان بچگی رو میداد که با اشتیاق منتظر لاک پشت های نینجا مینشستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر