گفتگو درباره سریال ها (قوانین پست اول خوانده شود)

Prince78

ناظم انجمن
Jul 18, 2011
3,517
نام
عارف
Fleabag فصل 3 ـی در کار هست یا کلا کنسل کردن؟
همون فصل دو شم قاچاقی ساختن :D قرار بود یک فصل باشه. که ایده خفن به دستشون میرسه و میسازن ولی فصل دوشم یک پایان کامله برای سریال :D
در نتیجه فصل سه ای در کار نیست متاسفانه :(

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
2,169
نام
مهراد
واقعا فالکون قسمت 4 برای خودش فیلم سینمایی بود ... یعنی هیجان خالص بود و چیزی ساخته بودن که هیچوقت توی اونجرز ها نمیشد به این خوبی درش آورد اون هم روابط بین کاراکتر هایی هست که همیشه تو حاشیه بودن. شدیدا از اینکه فقط 6 قسمت داره ناراحتم و عمیقا دوست دارم فصل دومی هم داشته باشه.

پ.ن: خدا میدونه لوکی چقدر قراره بترکونه دیگه ...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
9,721
نام
Majid
همون فصل 2 هم قرار نبود ساخته بشه. توی اوج کنار رفت و جاودانه شد :D

تئاترش رو دیدی؟
فصل دو رو هنوز 2-3 قسمت آخرش ندیدم نمیدونستم پایان داره، چون بیس سریال اینقد خوب هست فک میکردم حداقل 4-5 سیزن تو برنامشون بوده ولی کنسل شده :D
این تئاترشو از کجا میتونم ببینم؟

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
2,789
نام
سپهر
فصل دو رو هنوز 2-3 قسمت آخرش ندیدم نمیدونستم پایان داره، چون بیس سریال اینقد خوب هست فک میکردم حداقل 4-5 سیزن تو برنامشون بوده ولی کنسل شده :D
این تئاترشو از کجا میتونم ببینم؟

لینکاش در سایت YIFY در دسترسه. شاید تو سایت های فارسی هم باشه!

مثلا این:
National.Theatre.Live.Fleabag.2019.1080p.AMZN.WEBRip.DDP2.0.x264-NTG[TGx]

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,842
نام
parham
shameless هم تموم شد
پایان نسبتا خوب بود هرچند هوادارا خیلی راضی نبودن
من صرفا دوست داشتم فرانک اخر سر کنار خانوادش بمیره نه تو بیمارستان
سریال بالا پایین زیاد داشته ولی برای من بهترین سریال کمدی بود که تا الان دیدم
فرانک هم بهترین کارکتر رو مخ دوست داشتنی تاریخه، دلم براش تنگ میشه=((

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
6,832
نام
ali
بعد از سالها و از بی سریالی (درواقع کمبود سریال درست حسابی و با کیفیت) مجددا دِ وایر رو از سیزن یک استارت زدم!
و همچنان بر این عقیدم که بعد از گذشت چیزی حدود یکی دو دهه، سریالی رو دست این شاهکار نیومده
همه چیز بسیار باورپذیره و به نظرم جزو معدود سریال هایه که نه تنها افت نمیکنه ، بلکه عین یک طعمه آدمو دنبال خودش میکشونه!

thewire-449x304.jpg

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
672
نام
میلاد
بعد از سالها و از بی سریالی (درواقع کمبود سریال درست حسابی و با کیفیت) مجددا دِ وایر رو از سیزن یک استارت زدم!
و همچنان بر این عقیدم که بعد از گذشت چیزی حدود یکی دو دهه، سریالی رو دست این شاهکار نیومده
همه چیز بسیار باورپذیره و به نظرم جزو معدود سریال هایه که نه تنها افت نمیکنه ، بلکه عین یک طعمه آدمو دنبال خودش میکشونه!

الحق که حق گفتی در مورد این سریال شاهکار - هنوز که هنوزه لذتی که موقع دیدن قسمت هاش رو میبردم یادمه - عالی بود

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
9,721
نام
Majid
آقا من 3 سال پیش narcos دیدم بعد فصل 2 گذاشتم کنار به نظرتون فصل 3 ارزش داره یا نه؟
با اینکه داستان پابلو نیست بنظرم چیزی از فصل قبلی کمتر نداره اگه بهتر نباشه، من که خیلی لذت بردم.
چند اپیزود اول شاید یکم کند باشه بعدش راه میوفته.

Prince78

ناظم انجمن
Jul 18, 2011
3,517
نام
عارف
این قسمت Falcon and Winter soldier قسمتی بود که قبل شروع سریال، چند بار دیدم که سازندگان دارن هایپ میکنن "منتظر قسمت 5 باشید" و "قسمت 5 بهترین چیزیه که مارول درست کرده" و "قسمت 5 بهترین اپیزود ماست" و "قسمت 5 ..." و ...
منتظر بودم یسری اتفاقات شدیدا mind blowing رخ بده بعد به اپیزودی رسیدیم که بجز 5 دقیقه اولش هیچ هیجانی نداشت :D

البته اتفاقا شخصا این قسمتو بیشتر از همه قسمتا دوست داشتم. شاید باورتون نشه ولی خط داستانی فالکون و ساخت قایقشون و اینترکشنش با WS واقعا جذاب بود (یاد اواخر RDR 2 افتادم :D )
همچنین فالکون این قسمت خیلی خیلی بهتر شد.

اون Cameo این قسمت جالب هم بود :D ولی در حد یک cameo بود :D برای این هم خیلی تیز کردن ولی چیز ارضا کننده ای نبود :D هرچند بنظر قراره یک نقش خیلی بزرگ رو توی ادامه MCU ایفا کنه. و همچنین قرار بوده ابتدا توی فیلم بلک ویدو معرفی شه ولی خب به دلیل کرونا نمیتونن فیلم برداریش کنن و معرفیش میاد به این فیلم. (بنظر توی اون فیلم دیگه حضور نداره :-?). جولیا لویی درایفوس از همین اول جذاب نشون داد کاراکترو...

تنها علامت سوال قسمت برام اون 10 ثانیه حضور شارون کارتر بود ...
نکنه شارون power brooker معروفه؟؟ :| هولی شعت...

در کل این قسمتو دوست داشتم. شاید نه در حد تعریف و تمجیدای سازندگانش، ولی بنظرم جذابیت خاصی داشت. بر خلاف بقیه اثر های مارول قابل لمس تر بود و به کاراکتر ها خیلی خیلی بهتر پرداخته شد. مخصوصا خود فالکون و WS

پ.ن. فقط بولد کردن و شعاری کردن ظلم به سیاه پوستاش رو اعصابه :/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر