barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
خب قورباغه هم بعد 15 هفته به اتمام رسید و میشه راحت پرونده اش رو بست
سریالی که شروع بد میانه خوب و پایانی سرسری و احمقانه داشت. این اپیزود آخر زده بود تو گوش فیلم لاتاری . شخصیت پردازی صفر منطق داستانی تو دیوار . یک چند تا سکانس خوب داشت که بیش از همه یادآوری میکنه سینمای ایران کارگردان تکنیکی خوب زیاد داره ولی فیلم نامه نویس خوب نه. در کل نسبت به مزخرفات دیگه ی شبکه نمایش خانگی و همین طور کلا صنعت سریال سازی داخلی جلوتر حساب میشه و ارزش دیدن داره ولی امیدوارم سیدی در آثار بعدی اش پخته تر عمل کنه . این آفت خودمولف پنداری کارگردان های ایرانی هم از بین بره .

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
یا سازنده ها توانایی اش رو ندارن یا آثار نیل گیمن بر خلاف موفقیت اشون تو دنیای ادبیات در دنیای فیلم و سریال توفیقی پیدا نمی کنند . یادش بخیر چه شوقی داشتم قبل ساخته و پخش شدنش . ترکیب برایان فولر بعد هانیبال و در اوج با نیل گیمن و البته حضور یان مک شین دلایل خوبی برای هایپ شدن بود ولی خود سریال با تمام نکات مثبت اش یک جاهایی اش می لنگید که باعث شد ادامه اش ندم. این از این سریال . از اون good omens که بر اساس یک کتاب دیگه ی گیمن ساخته شده هم امیدی به ادامه اش نیست .

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,815
نام
نریمان
بهترین بخش قسمت ۳ فالکون و وینتر سولجر

xnww_zemo-dance.gif

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
بهترین بخش قسمت ۳ فالکون و وینتر سولجر

xnww_zemo-dance.gif
اپیزود چهارم یا چگونه با یک اپیزود دو شخصیت فرعی و نخودی یک فیلم 2 ساعته رو به لول جدیدی از شخصیت پردازی ببریم . کاراکتر زیمو رسما از یک اسم معمولی تو سیویل وار به یکی از شخصیت های جذاب تبدیل شده که پتانسیل داره لوکی بعدی mcu بشه

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بعد از دو اپیزود meh و خیلی معمولی بالاخره جذاب شد Falcon & the Winter Soldier
اولا خیلی با بازی دنیل برول حال نکردم :D یک خشکی خاصی داره که نمیدونم مال نقششه یا مشکل از بازیگره :D
دوما شرون کارتر :x \m/ چقدر من با این بشر حال میکنم و آندرریت ترین کاراکتر mcu عه :D
سوما هرچقدر سباستین استن خوب داره بازی میکنه، کاراکتر فلکون واقعا واقعا نچسبه :/

درکل این قسمت نشون داد خیلیم الکی نیست سریال و قراره مهم و جذاب باشه :D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
دارم سریال Deadwood رو نگاه میکنم. سلوبرن تر از Hell On Wheels هه اما داره جالب میشه.

پ.ن: از بین 200 کلمه از حرفشون، 160 تاش فحشه!
کلا بیشتر بر پایه درام و روابط بین کاراکتر ها می چرخه تا اکشن و درگیری و هیجان. بین 160 تا فحش هم اکثرش یک کلمه است که به شکل خیلی خفنی با لحجه خاصی توسط یان مک شین گفته میشه :)) . کلا سریال رو باید به خاطر اون دید. تو نقش ال سورنجن گل کاشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر