Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
هدف از ساخت WandaVision چی بوده؟!
واقعا فکر کردن با صدای خنده تماشاگران بیننده پشت مانیتور یا تی وی هم از خنده روده بُر میشه؟! مازا فازا؟

بردارد سیتکام دیدی تاحالا؟ اگر ندیدی برو ببین چون این موضوع پیشینه دراز داره.
خیلی وقت هم هست اعلام کردن قسمت های اولیه سریال سیتکام اه. توی تریلر ها هم به وضوح نشونش دادن.

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
خیلی وقت هم هست اعلام کردن قسمت های اولیه سریال سیتکام اه. توی تریلر ها هم به وضوح نشونش دادن.
سیتکام بَده؟ نه. ولی اینا خیلی لوس و بی مزه ساختن

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
سیتکام بَده؟ نه. ولی اینا خیلی لوس و بی مزه ساختن
سریال اصلا سیتکام نیست قربون شکلت. یکم بیشتر نگاه کنی متوجه میشی! حتی تو تریلرها هم صراحتا اشاره شده که واندا و ویژن مثل Truman Show، تو یک موقعیت سورئال قرار گرفتن. MCU چه صنمی با سریال کمدی داره آخه

• Like
Reactions: Destro and Empyrium

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
هدف از ساخت WandaVision چی بوده؟!
واقعا فکر کردن با صدای خنده تماشاگران بیننده پشت مانیتور یا تی وی هم از خنده روده بُر میشه؟! مازا فازا؟
هدفشون ساخت سیتکام نبوده. به قول دوستان هدف ساخت یک فضای سورئال بوده .که البته بیشتر از این که هیجان انگیز باشه خسته کننده و بی مزه از آب در اومده . حالا بحث فقط اینه چند درصد حجم کار قراره این طوری ادامه پیدا کنه . پایان اپیزود دوم نوید این رو میداد که قراره قسمت های بعدی کمتر از این ننر بازی ها ببینیم . ولی خب چون خیلی از سکانس هایی که تو تریلر بود رو هنوز تو این دو قسمت ندیدیم متاسفانه نمیشه با قطعیت گفت چقدرش قراره به این ایده اختصاص پیدا کنه .
تنها کاری که باید کرد صبر کردنه برای اپیزود های بعدی . لعنتیا این سبک شروع داستان به درد سریال هایی میخوره که یک جا همه اپیزود اشون بیاد. فکر کنم سازنده هاش یک دستی تو ساخت فصول آخر واکینگ دد داشتن
نگفتن تا اپیزود چند ؟

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
یعنی کل فصل می خوان این ایده ی سیر کردن کاراکترا تو دوران سیتکام های دمده رو ادامه بدن ؟ عالی شد

نه نگفتن چند قسمتش اینجوریه. ولی کل فصل نیست.
بعدم همین الان یک Hint اساسی توی این سریال دادن و سریال نقش کلیدی توی آینده MCU بازی می کنه:
S.W.O.R.D
S.W.O.R.D نقش کلیدی توی آینده MCU بازی می کنه و WandaVision به نظر می خواد شروع رسمی معرفی S.W.O.R.D رو بزنه. تا قبل از این فقط Hint بود.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
نه نگفتن چند قسمتش اینجوریه. ولی کل فصل نیست.
بعدم همین الان یک Hint اساسی توی این سریال دادن و سریال نقش کلیدی توی آینده MCU بازی می کنه:
S.W.O.R.D
S.W.O.R.D نقش کلیدی توی آینده MCU بازی می کنه و WandaVision به نظر می خواد شروع رسمی معرفی S.W.O.R.D رو بزنه. تا قبل از این فقط Hint بود.
ممنون . امیدوارم در اپیزود های بعدی بیشتر از این موارد نشون بدن و بخش زیادی از روایت رو به این مورد ها اختصاص بدن .

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
حضور بانوElizabeth Olsenهر فیلم و سریالی رو تبدیل به شاهکار میکنه.
چرا بجای دیدن و لذت بردن از نعمت های پروردگار دارید سر چیزای الکی بحث میکنید؟
جدای از این اگر با comicهاشون آشنا باشید کاستوم‌هایی که نشون دادن عالیه! هر دوره‌ای که تایم‌لاین سریال جلو میره لباس‌هاشون هم منطبق با کامیک‌های همون دوره میشه. اتفاقا من نگرانیم اینه که همه سریال fan service باشه، ولی تا اینجا واقعا جالبه

• Like
Reactions: u_2

Muhammadreza

The High Priest of Chaos
Gold User
Oct 24, 2020
286
سریال هایی که تو یکی دو ماه اخیر دیدم:

191051
اگه از من بپرسید که آندرریتد ترین و آندراپریشیتد ترین و اورلوکد ترین سریال چند وقت اخیر کدومه؟ قطعا جواب من این سریاله. این تریلر رازآلود تئوری توطئه ای، همون اندازه که میخکوب کنندست، تفکربرانگیزه. جهان اورولی سریال ترسناک و نگران کنندست: به جهان کنونی ما بی اندازه نزدیکه و اگه همین الان در اون نقطه قرار نداشته باشیم، با سرعت داریم به سمتش حرکت میکنیم. این سریال 6 قسمته وقت چندانی از بیننده خودش نمیگیره و قطعا و قطعا ارزش دیده شدن رو داره.

191059

روایت دارک کمدی ضدتاریخی هولو از صعود کاترین کبیر به تاج و تخت، گرچه بینقص نیست، اما نوآورانه و شجاعانه ست و به مثابه خون تازه ای برای ژانر درام-کمدی میمونه. بازی بازیگرهای اصلی، چه ال فانینگ، که قبلا در گلوستون و شیطان نئونی بازی بینظیرش رو ستایش کرده بودم، و به خصوص نیکلاس هولت، که تا قبل از این هر موقع در فیلمی میدیدمش میگفتن اَه باز این مردک نچسب، من رو تحت تاثیر قرار داد. کبیر مسلما بینقص نیست اما قطعا قابل ستایشه.

191061
من هم مثل اکثریت، از این سریال لذت بردم؛ بله، پروداکشن ولیو اثر بالائه، کارگردانی استادانست، بازی بازیگرا، به خصوص آنیا تیلور جوی - که قبلا هم در اثر دارک کمدی تروبردز از هنرنماییش لذت برده بودم و به نظرم بازیگر آینده داریه - عالیه. از جنبه غیر ملی گرایانه و ضد ناسیونالیستی فیلم هم لذت بردم؛ که شطرنج چیزیه که این آدما رو به هم پیوند میده و نه ملیت و دسته بندی های سیاسی، از این نظر به نظرم صحنه آخر سریال یکی از زیباترین و قوی ترین صحنه های سریاله. اما جدا از این موارد سریال نسبت به مسئله اعتیاد شخصیت اصلی، خیلی سطحی و سرسری گذر کرد و چندان بهش نپرداخت، که به نظرم این مورد یکی از ایراد های اصلی سریاله و از ارزشش کم میکنه.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
سریال Louie رو شروع کردم. چند قسمت دیدم واقعا جالبه. فقط میخوام بدونم کلا روند سریال همینه؟ آخه به نظرم داستان خاصی نداره و صرفا تمرکزش بیشتر روی استنداپ کمدی هست.
تقریبا همینه.

این وانداویژن رو هم فقط به خاطر خانم اولسن شروع کردم! و لذت میبرم از تماشای سریال!

• Like
Reactions: Anakin

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دیشب ده دقیقه از وانداویژن رو دیدم و واقعا نمیتونستم ببندمش (واقعا زورم میاد بخوام هر هفته منتظر بمونم :D معمولا پلنم اینه که دو هفته اخر شروع میکنم و پشت هم میبینم و قسمت آخرشو با پخش جهانی میبینم)
همین 10 دقیقه خیلی عالی بود :D قشنگ منو برد تو حال و هوای سیتکامای قدیمی دهه 1980 تا 2005. :D شدیدا خوشم اومد من :D و فکر کنم انتظار سختیه که 6 هفته منتظر بمونم تا نزدیک به اواخر پخشش بشه و شروع کنم به دیدن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر