گفتگو درباره سریال ها (قوانین پست اول خوانده شود)

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
1,491
کتاب نیست! :D
منظور از Book همون سریال هست و چون به اپیزودهای The Mandalorian میگن Chapter یا فصل، اینجا هم نوشتن Book. :D
ولی هنوز معلوم نیست دقیقاً جریانش چیه. احتمالاً یه اسپین آف با حضور Boba Fett باشه، ولی یه عده هم میگن شاید ادامه همین The Mandalorian باشه و دیگه ماجراهای شخصیت اصلی این فصل‌هایی که دیدیم تموم شده و فصل‌های بعدی میریم سراغ Boba Fett.
ولی بعید می‌دونم Din Djarin رو راحت کنار بذارن و به نظرم همون اسپین آف منطقی‌تره. :D
ماندو با این رونمایی که از چهره داشت (البته برای بار دوم بود) و سمت جانشینی برحق :D که ناخواسته بهش داده شد باید بره ماندالور رو نجات بده حیفه چنین داستانی رو ول کنن بچسبن به بوبا فت، ولی احتمالا فصل بعد در مورد بوبا فت باشه و تو بعضی قسمتها ماندو/Din Djarin سروکله اش پیدا بشه

Last edited by a moderator:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,398
نام
nucky thompson
ای بابا:/
خوندن داستانشون کفایت میکنه؟ دیگه نببنم اونارو
آره . اگه خواستین حتی خودم هم تو دو سه جمله بخش های به درد بخورش رو می گم بهتون ولی چون هنوز دو فصل اول رو ندیدین جاش نیست

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
5,057
موچکر:D پیشنیاز که نمیخواد؟ من فیلمای سوپرهیرویی رو دیدم کامل
تا جایی که یادمه فصل اول هیچ پیش نیازی نداره
فصل دوم هم اگه فصل اول پانیشر ببینی شاید بهتر باشه گرچه بازم مشکلی پیش نمیاد
فصل سوم ولی اتفاقات بعد از دفندرز هست که بنظرم بهتره اونو ببینی :-?
اینطوری یادم میاد

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,398
نام
nucky thompson
تا جایی که یادمه فصل اول هیچ پیش نیازی نداره
فصل دوم هم اگه فصل اول پانیشر ببینی شاید بهتر باشه گرچه بازم مشکلی پیش نمیاد
اینطوری یادم میاد
نه برعکس گفتید . فصل دوم دردویل پیشنیاز سریال پانیشره. چون برای اولین بار در فصل دوم دردویل کاراکتر پانیشر معرفی میشه و سریال تکی پانیشر ادامه ی مستقیم فصل دوم دردویل هست

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
دیزنی هرچقدر با سه گانه جدید استاروارز گند زد ولی یه کامبک حسابی با مندلورین زد!همین قسمت اخر ۴۰ ۵۰ دقیقه ای به کل چندساعت ۳گانه جدید می ارزه!
قسمت اخر فصل ۲ رو قشنگ میشه جزو اپیک ترین و بیادموندنی ترین قسمتای کل تاریخ سریالها درنظرش گرفت!
برید ری اکشن مردومو تو یو.تو.ب ببینید خیلی خوبه واکنشا!موی تن ادم سیخ میشه اون ۱۰ ۱۵ دقیقه اخر لعنت بهشون!:D

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,068
نام
Leo Fitz
بعد از اینکه توی "لویی"، "فلادلفیا همیشه آفتابیه"، "Community" و "curb your..."
چیز بخصوصی پیدا نکردم تنها گزینه باقی مونده برام دیدن مجدد "Friends" بعد از دوسال بود.
با اینکه بار دومه که نگاش میکنم ولی هنوزم شوخی هاش تازه ـگی داره ...عالیه!:x

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
بعد از اینکه توی "لویی"، "فلادلفیا همیشه آفتابیه"، "Community" و "curb your..."
چیز بخصوصی پیدا نکردم تنها گزینه باقی مونده برام دیدن مجدد "Friends" بعد از دوسال بود.
با اینکه بار دومه که نگاش میکنم ولی هنوزم شوخی هاش تازه ـگی داره ...عالیه!:x
ساینفلد ببین.اصل جنس همینه

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,161
نام
El Duderino
درود

میبینم اینجا بین کمدی های پیشنهادی کمتر از scrubs یاد میشه، من همیشه ۲تا پیشنهاد ها و سریال های اول all time ام اسکرابز و مد من ان.

این ted lasso هم احتمالا در موردش صحبت شده ولی پست هاش به چشمم نخورد.
بعد از what we do in the shadows بهترین کمدی جدید بود که ۲ سال اخیر دیدم و از اپیزود اولش هم که اپل پخش کرد بخاطر bill lawrence که خالقشه -اسکرابز- شروع کردم و حتی کسی از فوتبال خوشش نیاد هم بنظرم بهش فرصت بده hook میشه.

Last edited by a moderator:

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
979
نام
احسان
درود

میبینم اینجا بین کمدی های پیشنهادی کمتر از scrubs یاد میشه، من همیشه ۲تا پیشنهاد ها و سریال های اول all time ام اسکرابز و مد من ان.

این ted lasso هم احتمالا در موردش صحبت شده ولی پست هاش به چشمم نخورد.
بعد از what we do in the shadows بهترین کمدی جدید بود که ۲ سال اخیر دیدم و از اپیزود اولش هم که اپل پخش کرد بخاطر bill lawrence که خالقشه -اسکرابز- شروع کردم و حتی کسی از فوتبال خوشش نیاد هم بنظرم بهش فرصت بده hook میشه.

scrubs واقعن یکی از اندرریت ترین سریال هاست نه فقط تو ایران بلکه تو دنیا و دقیقن برای منم جزو تاپ 3 محسوب میشه.من اینقدری که سر scrubs خندیدم و گریه کردم سر هیچ سریال دیگه ای نکردم.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,365
نام
iMAN
من واقعا فکر نمیکردم ماندولاریان رو دنبال کنم.
همون اپیزود اول لعنتی منو گرف...واقعا عالی بود.
در کل چهاربار دیدیم درمیاره کلاه خود رو. یه جا تو فصل اول تو اون روستا که رفتن کمکشون( که برای صرف غذت بو و مهم نبود)
بار دوم قسمت اخر فصل اول که رباته سرشو درمان میکنه
بار سوم همراه با میفیلد تو اون پالایشگاه
بارچهارمم اپیزود اخر

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
831
نام
محمد
اینطوری یادم میاد
من فصل سه رو دیدم، هی میگفتم چرا اتفاقات با آخر فصل دو نمیخونه ها....
فکر کردم من فراموش کردم
یه خلاصه ای میتونی بهم بگی ما بین فصل دو و سه...???
......
من تقریبا داستان کمیک بویز رو در جریانش بودم و چون دیگه تو فاز و حس و حال سریال نبودم مثل قبل، تو این چند سال فقط این رو تازگی دیدم
فصل یکش که خیلی دلچسب نبود
فصل دو هم اون اولش نشون داد که یکم جدیه ولی هر چی رفت جلوتر یکم مضحک شد (از دید من) و از اون جو جدی یکم فاصله گرفت
با این تفاسیر کمیک واچمن در حد فیلمش هست (تاریک و وفادار به کمیک) که برم سراغش؟

• Like
Reactions: saeed_sg

HIGH DEVS

Blanc
ناظم انجمن
Jul 18, 2011
3,918
نام
عارف
من بر خلاف بقیه دوستان خیلی با فصل اول مندلورین حال نکردم. یعنی اوکی بودا ولی meh بود بنظرم. خیلی با این استایل اپیزودیک بودنه حال نمیکردم. حتی خیلیم جذب اون عزیز دل وسط داستان نشدم (الان بگم کی اسپویله؟ :D) بنظرم صرفا یک سری فرمول تا حدی جواب داده شده بود بدون هیچ خلاقیت خاصی...

این فصل 2ش ولی خیلی بهتر شروع شد. اواسط فصل قشنگ عاشقش شدم. اخرا و مخصوصا این قسمت اخر دیگه نابودم کرد :D خیلی عالیه :D

اشکم درومد اقا اون لحظه وداع :((
واقعا بدون بیبی یودا قراره ادامه بدن؟ من همونطور که گفتم فصل 1 خیلی مجذوب این شخصیت نشدم ولی این فصل قلبمو برد :( واقعا بنظرم قلب این داستان این رابطه پدر-فرزندی بود و بدون این قضیه برای من دیگه جذابیتی نداره این داستان :(

این که یهویی 4 تا اسپین اف هم براش معرفی کردن قشنگ یاد اور arrow verse عه برام :D امیدوارم اونجوری گند نزنن. دقیقا کاری که 2015 تا 2019 با فیلم ها کردن و همینجور از این پتانسیل (که خیلیم زیاده الحق) استفاده کردن و فیلم دادن و مردم دیگه استاروارز براشون عادی شده بود (الان داستان پیش زمینه Rouge one، کتاب بوبا فت-اسم سریال-، اسوکا -آسوکا تانو-، و رنجز های نیو ریپابلیک هستن که این اخری احتمالا اون خانوم یوقوره شخصیت اصلیشه که بنظرم یکمی نچسب و مصنوعیه :D)

در کل این اسپین اف ها و حتی ادامه مندولرین برای من مهم بودنشون خیلی مبهمه :D امیدوارم داستان های خیلی جذاب و خفن وارد کنن
جدای اینا کاشکی ادامه Solo رو بسازن -_- واقعا من با اون فیلم خیلی حال کردم و خیلی بد داستانش نصفه موند :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• M4JiD
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر