Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,501
من 7-8 قسمت فصل اول سوپرانوسو دیدم
هنوز منو نگرفته به نظرتون درست میشه یا همینه؟
یه خرده با شخصیت ها آشنا بشی بهتر میشه. ولی کلا مدل سریالش همینه دیگه. توقع مافیا بازی مثل پدرخوانده یا صحنه های اکشن نداشته باش.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
یه خرده با شخصیت ها آشنا بشی بهتر میشه. ولی کلا مدل سریالش همینه دیگه. توقع مافیا بازی مثل پدرخوانده یا صحنه های اکشن نداشته باش.
بیشتر دوست دارم مثه DEXTER یا PEAKY باشه یهو هیجانی بشه
همه چیز اینجا آرومه

• Like
Reactions: BlUe PhOeNiX

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
بیشتر دوست دارم مثه DEXTER یا PEAKY باشه یهو هیجانی بشه
همه چیز اینجا آرومه
از نظر هیجان و ریتم اندازه پیکی نمیشه. بیشتر به نظر میاد پیکی بلایندرز رو یک سری جوون کله خر که با انرژی زیادشون وارد فاز گنگستری شدن ساختن . در مقابل سوپرانوز و بوردواک رو پیرمردا و قدیمیای مافیایی ساختن . در سطح خودش هیجان و تعلیق داره طوری که خود من شده بود بارها پشت هم اپیزود هاشو دیدم ولی در کل اون طوری حادثه محور نیست

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
از نظر هیجان و ریتم اندازه پیکی نمیشه. بیشتر به نظر میاد پیکی بلایندرز رو یک سری جوون کله خر که با انرژی زیادشون وارد فاز گنگستری شدن ساختن . در مقابل سوپرانوز و بوردواک رو پیرمردا و قدیمیای مافیایی ساختن . در سطح خودش هیجان و تعلیق داره طوری که خود من شده بود بارها پشت هم اپیزود هاشو دیدم ولی در کل اون طوری حادثه محور نیست
من به امید این دیدم که مثه فیلمای A BRONX TALE GOODFELLAS GODFATHER و..... باشه
الان هم 2 قسمت دیگشو دیدم
نمیگم بده
ولی خوب من یکم دنباله یکم هیجانم
نه این که آهسته آهسته وقایعه یه زندگیو بیان کنه
ترسم هم اینه MAD MEN هم همینطوری باشه
پس احتمالا بین DARK و MIAMI VICE و FARGO موندم

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
334
این Schitt's Creek تا آخرش همین جوری میمونه یا عوض میشه روند سریال؟
فصل اولش رو دیدم به امید اینکه جلوتر بره و بهتر بشه ولی خیلی فرقی نکرد برام .
موندم که این همه جایزه چی بود که برد و نامزد شد!
اگه جلوتر بهتر میشه بگید که تحمل کنم.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
ولی خوب من یکم دنباله یکم هیجانم
نه این که آهسته آهسته وقایعه یه زندگیو بیان کنه
دراپش کن :D قطعا جلوتر بهتر میشه اما هیچ وقت اون چیزی که فک میکنی نمیشه، بیس سریال زندگی یک ماب باس هست که کلا روایت آرومی داره و ممکنه هر کسی با این مدل روایت حال نکنه.
ترسم هم اینه MAD MEN هم همینطوری باشه
اینم همینطور، البته من آخر فصل دوم هستم ولی اینم تا اینجایی که من دیدم با اون چیزی که تو دوس داری خیلی فاصله داره، کند هست و بشدت به روایت مسائل خانوادگی و ... میپردازه و هیجانی نمیشه فک نکنم جلوترم خیلی فرق کنه.
پس احتمالا بین DARK و MIAMI VICE و FARGO موندم
miami vice ـو نمیدونم اما اون دوتا دیگه بدردت میخوره، فارگو که هر فصل یک موضوعی هست، داستان سریع و هیجانی پیش میره و تو همون فصل سر و ته قضیه هم میاد، دارک ـم روند سریعی داره و یک سره تو داستان میپیچونت.
این دوتا فک کنم بیشتر به سلیقت بخوره.
SON OF ANARCHY چطوره؟
من 3 سال پیش 3 قسمتشو دیدم البته کیفیت تصویرش خوب نبود
خوشم نیومد
اون درست میشه یا نه؟
یک اپیزود قدیم دیدم نمیدونم اونو :D

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
دراپش کن :D قطعا جلوتر بهتر میشه اما هیچ وقت اون چیزی که فک میکنی نمیشه، بیس سریال روایت زندگی یک ماب باس هست که کلا روایت آرومی داره و ممکنه هر کسی با این مدل روایت حال نکنه.

اینم همینطور، البته من آخر فصل دوم هستم ولی اینم تا اینجایی که من دیدم با اون چیزی که تو دوس داری خیلی فاصله داره، کند هست و بشدت به روایت مسائل خانوادگی و ... میپردازه و هیجانی نمیشه فک نکنم جلوترم خیلی فرق کنه.

miami vice ـو نمیدونم اما اون دوتا دیگه بدردت میخوره، فارگو که هر فصل یک موضوعی هست، داستان سریع و هیجانی پیش میره و تو همون فصل سر و ته قضیه هم میاد، دارک ـم روند سریعی داره و یک سره تو داستان میپیچونت.
این دوتا فک کنم بیشتر به سلیقت بخوره.
SON OF ANARCHY چطوره؟
من 3 سال پیش 3 قسمتشو دیدم البته کیفیت تصویرش خوب نبود
خوشم نیومد
اون درست میشه یا نه؟

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,098
نام
سالار
بعد از وقفه اي طولاني mr.robot رو تموم كردم
فقط ميتونم بگم شاهكاري بود به ياد ماندني
بدون هيچگونه اضافه كاري به بهترين شكل ممكن خط داستاني شروع شد ، ادامه پيدا كرد و در نهايت به اتمام رسيد

Samus

کاربر سایت
Feb 18, 2016
8
این Schitt's Creek تا آخرش همین جوری میمونه یا عوض میشه روند سریال؟
فصل اولش رو دیدم به امید اینکه جلوتر بره و بهتر بشه ولی خیلی فرقی نکرد برام .
موندم که این همه جایزه چی بود که برد و نامزد شد!
اگه جلوتر بهتر میشه بگید که تحمل کنم.
جوایز رو البته فصل اخر برده که بهترین فصلشه.
اگه خوشت نیومده دراپ کن، تقریبا حال و هواش تا اخر همینه.

• Like
Reactions: NightKing

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553
تو سریالای گانگستری حتما بوردواک رو هم دریابید! HBO خیلی زیاد خرج این سریال کرد و اون زمان 20 میلیون دلار فقط هزینه قسمت اولش بود که اسکورسیزی کارگردانی کرد. خیلی خوب فضا و حال و هوای prohibition era رو درآورده و دیالوگا و کاراکتراشم فوق العادن. یکی از بهترین سریالایی که تا حالا دیدم

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,501
تو سریالای گانگستری حتما بوردواک رو هم دریابید! HBO خیلی زیاد خرج این سریال کرد و اون زمان 20 میلیون دلار فقط هزینه قسمت اولش بود که اسکورسیزی کارگردانی کرد. خیلی خوب فضا و حال و هوای prohibition era رو درآورده و دیالوگا و کاراکتراشم فوق العادن. یکی از بهترین سریالایی که تا حالا دیدم
من تا فصل دوم دیدم. زیرنویس خیلی خوبی نداشت و اینکه یه احمقی برام انتهاش رو اسپویل کرد کلا پاکش کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر