گفتگو درباره سریال ها (قوانین پست اول خوانده شود)

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
230
بچه ها چند تا سریال خوب و جذاب معرفی می کنید ؟
برا خانواده میخوام
مسايل اخلاقی اونقدر مهم نیست ولی دیگه در حد فیلمای لارس ون تیر نباشه :D
بیشتر اینکه ادم رو جذب کنه مهمه ارزش سینماییش اونقدر ملاک نیست
24 و Money Heist و Killing و Prison Break اینا رو دیدن و یه چیزی هم تو همین مایه ها میخوام
ممنون

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
792
نام
هادی
برا خانواده میخوام
24 و Money Heist و Killing و Prison Break اینا رو دیدن و یه چیزی هم تو همین مایه ها میخوام
ممنون

بدون ترتیب

Safe
See
Stranger Things
The Handmaid's Tale
The 100
The Blacklist
Breaking Bad
Chernobyl
Person of Interest

wiy2011

کاربر سایت
Feb 17, 2013
1,754
فارگو فصل 4 رو دیدم. خیلی معمولی بود. به نظرم باید بعد از فصل یک دیگه نمیساختنش. ولی هر سری بازیگرای خوبی رو میارن باز ما وسوسه میشیم ببینیم :D

• Like
Reactions: saeed_sg

navid+267

عضو جدید
Apr 23, 2019
0
فارگو فصل 4 رو دیدم. خیلی معمولی بود. به نظرم باید بعد از فصل یک دیگه نمیساختنش. ولی هر سری بازیگرای خوبی رو میارن باز ما وسوسه میشیم ببینیم :D
فصل 4 تا قسمت 5 6 داشت خیلی خوب پیش میرفت ... قسمت 7 به بعد خراب کرد.
-----
شخصیت منفیای فارگو بینظیره ولی خداییش .

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid! Y nada más!
کاربر فعال
Apr 5, 2012
5,666
فعلا Black Mirror رو چند وقتیه شروع کردم خرد خرد میبینم ... دیشب قسمت سوم فصل سومش رو دیدم.
تا اینجا خیلی لذت بخش بوده، البته قسمت 4 جذبم نکرد تقریبا از اواسطش یهو از دست دادم که چه اتفاقاتی افتاد و در کل بعد اون قسمت طوفانی سومش، چنگی به دل نزد. (البته نقد ها کاملا نسبت به این قسمت خوب و بشدت تحسین کننده بود )
بریم ببینیم در ادامه چه میکنه.

کسایی که مثل من دایال آپ وارانه سریال میبینند :D گزینه خوبیه.
خوبیش اینه که هر قسمت کاملا جدا با سایر قسمت هاشه.

من فصل دومش رو هم خیلی خوشم اومد.
فصل سه و چهار رو ندیدم ولی.

آخرین ویرایش:

wiy2011

کاربر سایت
Feb 17, 2013
1,754
فصل 4 تا قسمت 5 6 داشت خیلی خوب پیش میرفت ... قسمت 7 به بعد خراب کرد.
-----
شخصیت منفیای فارگو بینظیره ولی خداییش .
کلا من با فضای سردش و برفا خیلی حال میکنم. و انتخاب بازیگراشون هم خوبه. همین کریس راک رو فکر نمیکردم خوب دربیاد تو این نقش ولی خوب بود.

captainyellow

کاربر سایت
Nov 14, 2014
21
نام
حسین
فارگو فصل ۲ هم کم از فصل ۱ نداشت به نظر من، فصل سه خیلی افت داشت ولی همچنان اون المان‌هایی که از فیلم تا فصل ۱ و ۲ بود تو فارگو رو داشت ولی این فصل خیلی بد بوده. نه شخصیت منفی درست حسابی‌ای داره، نه پلیسی، نه خبری از اون رندوم بودن اتفاقا توش هست.
اسپویل قسمت آخر:
این قسمت آخر فضای خوبی داشت و یجورایی شروع شخصیت مایک میلیگان رو هم نشون داد و میتونست واقعا قسمت خوبی باشه ولی خب انقد کاراکترها از اول فصل بد پرداخته شدن که تو این قسمت هم اهمیتی نمیده آدم به اتفاقایی که براشون می‌افته.

Last edited by a moderator:

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
برا خانواده میخوام
ممنون
Person of interest سریال بشدت جذابیه که دورهمی هم میشه دید

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
3,165
نام
سپهر
فرار از زندان با اینکه پس از تماشای دفعه N فصل های اول الی چهارم، گاف هایی در تدوین و فیلمبرداری یافته می شود ولی همچنان جذاب و نفس گیر است. کاربری را دیدم که زیاد هم اینجا فعالیت می کند گفت که سریال رو ندیده. تعجب کردم، چون سریال بازان قدیم که از کلوپ و مغازه سریال های رایتی با زیرنویس های درشت زردرنگ میخرند، با فرار از زندان، لاست و 24 شروع کردند و یک لحظه با خودم گفت که چه قدر ما پیر شدیم! حتما بیخیال آن پیام گل درشت ونتثورت میلر شو و از آن تصور کنونیش خارج شو و بشین فرار از زندان را ببین. فصل پنجم رو بیخیال شدی ایراد نداره! آدرنالین در این سریال می جوشد حتی برای بار N و تماشای آن هنگام خوردن ناهار یا شام. اشتهات با کلیفهنگرهاش باز میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر