captainyellow

Gold User
Nov 14, 2014
22
نام
حسین
این فصل آخر Curb واقعا خوب بود و خیلی برام عجیبه این بشر بعد از این همه سال و ساختن دو تا سیت‌کام سوپر هیت اینجوری می‌درخشه. کرب و سانی در کنار Arrested Development به نظرم هوشمندانه‌ترین و خفن ترین سیتکامای تلویزیون‌ان.

• Like
Reactions: Empyrium

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
دوستان والکینگ دد ارزش دنبال کردن داره؟
من تا این قسمتش دیدم,میشه بگید فصل چند بود:
تا اونجایی که ریک نیگن رو میگیره دیدم
اگه وقت آزاد داری ببین، یکی دو فصلش میره رو اعصاب که اگه بگم بدجوری اسپویل میشه ولی در کل خوبه
الان وسط فصل 10 هست که به یک نقطه هیجان انگیز رسیده
فقط دنبال خوندن داستان هر فصل نباش چون اسپویل بشه دیگه ارزش دیدن نداره

سریال son of anarchy چطوریه؟ ارزش داره؟ تمش شبیه چه سریالیه؟
سریال خیلی خوب شروع میشه و خیلی خوب هم روندش ادامه داره ولی من پایانش رو نپسندیدم، مثل Fringe میمونه که کلا خوب بود ولی فصل آخر نمیدونستن چطور تمومش کنن. البته این مشکل تو اکثر سریالها هست

شبکه‌ی HBO ساعاتی پیش از اولین کانسپت آرت House of the Dragon به نویسندگی مارتین و رایان کاندال رونمایی کرد
خانه ی اژدهایان از روی کتاب آتش و خون (Fire & Blood) مارتین اقتباس شده و داستانش هم راجب خاندان تارگرینه(300 سال قبل از وقایع تاج‌وتخت)
بی صبرانه منتظرشم فقط امیدوارم آخرش مثل got نشه هنوز هم نمیتونم اتفاقات قسمت آخر رو هضم کنم!

مندلورین دیگه به نقطه اوجش رسید تو قسمت ۶! پتانسیلی که این سریال داره، میتونه سرویس دیزنی پلاس رو از این هم فربه‌تر کنه. قشنگ پتانسیل ۵-۶ فصل رو هم داره
mando از قسمت اول خوب شروع کرد این فصل بهتر شده فصل قبل انگار یه بازی بود که هر قسمت یه مرحله با باس فایت خودش رو داشت، کلا اگه بچسبن به داستان اصلی خیلی جذاب تره قبلا هم تو سریال Supernatural همین وضعیت بود که داستان های فرعی فقط تعداد قسمتها رو زیاد میکرد ولی داستان اصلی جذاب و دیدنی بود

با دیدن چهره ی لعنتیِ فردی چه خاطراتی که زنده نشد!!:D
اولش فکر میکردم stranger things یه سریال بچگانه است برای سنین کم ولی هرچی سریال رفت جلو بهتر و بهتر شد فصل بعد با فردی چه شود

پر بیننده ترین سریال های خارجی زبان نتفلیکس در سال 2020

1. Barbarians (آلمان)
2. The Rain (دانمارک)
3. Dark (آلمان)
4. Money Heist (اسپانیا)
5. Dark Desire (مکزیک)
6. Ragnarok (نروژ)
7. Always a Witch (کلمبیا)
8. To the Lake (روسیه)
9. The Seven Deadly Sins: Imperial Wrath of the Gods (ژاپن)
10. The Protector (ترکیه)

فک کنم 2 دقیقه هم نگاه کنی حساب میکنه :|

Money Heist عالیه اصلا انتظار نداشتم

------------

سریال Fargo چرا به این روز افتاده؟ فصل اولش کولاک کرد، فصل دومش خیلی خوب بود، سومی متوسط بود، فصل چهار وسطش بیخیال شدم دیگه!

این چندتا رو پیشنهاد میکنم ببینید:
Banshee
Person of Interest
Boys
See
Westworld

• Like
Reactions: Anakin

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
دوستان سریال the office ارزش داره دیدنش
فصل اولشو سعی کن گذری ببینی و زیاد روش زوم نشو چون اصل قضیه از فصل دوم شروع میشه و کل سریالو از رو فصل اولش قضاوت نکن (کلا ۶ قسمته فصل اولش) چون شروع سریال واقعا بده.
باید حداقل ۲ فصل بهش وقت بدی تا با کاراکترها و نوع کمدی برات جا بیفته و بعد اون میشه بهترین سیتکام برات جوری که دلت نمیخواد هیچوقت تموم شه :x=((

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
624
فصل اولشو سعی کن گذری ببینی و زیاد روش زوم نشو چون اصل قضیه از فصل دوم شروع میشه و کل سریالو از رو فصل اولش قضاوت نکن (کلا ۶ قسمته فصل اولش) چون شروع سریال واقعا بده.
باید حداقل ۲ فصل بهش وقت بدی تا با کاراکترها و نوع کمدی برات جا بیفته و بعد اون میشه بهترین سیتکام برات جوری که دلت نمیخواد هیچوقت تموم شه :x=((
امیدوارم همینطوری باشه مثل سریال big bang theory واقعا دوست نداشتم تموم بشه

• Like
Reactions: master_hate

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
Helstrom هم کنسل شد....
با این حساب Marvel هیچ گونه سریالی در هیچ شبکه ای به سرویس Disney+ نداره و فقط انیمشن M.O.D.O.K. برای پخش توی Hulu برنامه ریزی شده که اونم احتمالا بعد از فصل اولش کنسل می شه.

با وجود این که تریلر های Loki و Wanda Vision بسیار امیدوار کننده بوده ولی به هر حال خاک تو سرشون به خصوص واسه Netflix Series.
ABC Series و Cloak and Dagger به درک ولی حیف Runaways که انقدر زود سر و تهش رو هم آوردن, Adventure into Fear که شروع نشده Ghost rider کنسل شد بعدم Helstrom کنسل شد. Netflix Series هم ما نفهمیدیم چی شد اینا به تیپ هم زدن اما طبق معمول همه دیزنی رو مقصر می دونستند به خاطر دینزنی پلاس ولی بعید بدونم دیگه Universe ای به ابهت و وسعت Netflix Series توی دنیای سریال ببینیم.

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,641
نام
وحید
ارزش که داره . هیجان نان استاپ میخای بسم الله. یه ذره لول لاجیک رو بیاری پایین خیلی جذاب میشه.
این دوبله هایی که ازش اومده چطوریه؟ بدون سانسورش هست؟ خوشم نمیاد سانسوری داشته باشه
معمولا زبان اصلی میبینم ولی اسپانیولی رو مخه
دوبله بدون سانسورش رو اگر سایتی بلد هستید معرفی کنید از اونجا بگیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر