Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
عزیزان house of cards چه شد؟ بگیریم ببینیم؟ یعنی تهش مشخصه یا نیمه تمام
House of Cards (TV Series 2013–2018) - IMDb
نمرات فصل آخرو نگاه کن خدایی، قسمت آخر 2.5/10 =))
من که عشقش بودم جرئت نکردم فصل آخرو ببینم منتظر روزیم که از خر شیطون پیاده شن فصل آخرو حذف کنن و دوباره با حضور کوین فیلمبرداری کنن (که یعنی هیچوقت :p)

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
‘The Outsider’ Season 2: HBO Cancels Stephen King Series, But Could It Find a Home Elsewhere?

اوتسایدر کنسل شد. قمپازهایی استیون کینگ درمیکرد که فیلمنامه فصل دوم نوشته شده و عالی هست. انگار HBO فاز مخالفت برداشته. در کل احتمالا شیپ میشه به شبکه دیگه!
کلا کینگ تو دنیای سریال برگ برنده ای حساب نمیشه گویا . شاید بشه گف جز یکی دو مورد نسبتا موفق که البته خیلی هم سر و صدا نکردن مثل مستر مرسدس و 11.22.63 بقیه آثاری که مستقیم یا غیر مستقیم به کینگ مربوط میشدن نصفه نیمه ول شدن یا موفقیتی کسب نکردن . نمونه اش همین اوتسایدر که کنسل شد اونم توسط شبکه ای که معمولا زیاد کنسل نمی کنه یا کسل راک و آندر د دام

• Like
Reactions: Deliverer

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
عزیزان house of cards چه شد؟ بگیریم ببینیم؟ یعنی تهش مشخصه یا نیمه تمام

یادش بخیر. چهارسال پیش یه تعداد کاربری برای این سریال سر و دست میشکوندن و به حدی پیش بردن که شد چهارمین سریال برتر دهه اخیر از سوی بازی سنتر.

در مجموع

فصل اول و دوم = عالی
فصل سوم = متوسط
فصل چهارم = خیلی خوب
فصل پنجم = نیم فصل اول خیلی خوب، نیم فصل دوم متوسط
فصل ششم = فاتحه الصلوات!

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
سلام
این بحث قبلا هم باید شده باشه ولی بیشترین سریالی که از کنسل شدنش ناراحت شدید چی بود؟
کنسل شدن اخیر mindhunter باعث شد بهش فکر کنم، همینم خیلی نراحتم کرد ولی بدترین ها برای من mozart in the jungle و bored to death بودن.

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
سلام
این بحث قبلا هم باید شده باشه ولی بیشترین سریالی که از کنسل شدنش ناراحت شدید چی بود؟
کنسل شدن اخیر mindhunter باعث شد بهش فکر کنم، همینم خیلی نراحتم کرد ولی بدترین ها برای من mozart in the jungle و bored to death بودن.
تو این زمینه، بعید می‌دونم رو دست هانیبال و یوتوپیا چیزی باشه.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,705
نام
وحید
سلام
بدون شک و در رتبه اول لیستم فلش فوروارد
یکی از سریالهایی که پتانسیل بسیار بالایی داشت کنسل شدنش شوک بزرکی برام بود چون ژانر مورد علاقه م هست

هانیبال رو من جزو کنسلی های حساب نمیکنم چون پایانش حداقل قابل قبول بود و تهشو جمع کردن

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
سلام
Santa Clarita Diet.

• Like
Reactions: koorosh

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
سلام

Sneaky Pete
Low Winter Sun

• Like
Reactions: koorosh

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
سلام
Hannibal اولین چیزیه که بنظرم میاد و واقعا ناراحت شدم.

الان دیدم یکی از بچه‌ها اشاره کرده، Utopia هم قطعا تو تاپ ۳ هست

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
شاید خیلی حساب نباشه چون اون موقعی که پخش شد من خیلی کوچیک بودم، ولی حدودا یه سال پیش Firefly رو دیدم و فکر کنم اونایی که دیدنش باهام هم عقیده باشن که کنسل شدنش بزرگترین ظلم تاریخ تلویزیونه. =((

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,646
نام
iMAN
House of Cards (TV Series 2013–2018) - IMDb
نمرات فصل آخرو نگاه کن خدایی، قسمت آخر 2.5/10 =))
من که عشقش بودم جرئت نکردم فصل آخرو ببینم منتظر روزیم که از خر شیطون پیاده شن فصل آخرو حذف کنن و دوباره با حضور کوین فیلمبرداری کنن (که یعنی هیچوقت :p)
دقیقا
ماهم اشتباه کردیم و فصل6 رو دیدیم و مث سگ پشیمونیم. هرکس که میخاد ببینه همون 5 فصل روببینه و فصل 6 رو اونجاشم حساب نکنه~X(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر