گفتگو درباره سریال ها (قوانین پست اول خوانده شود)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,083
نام
Ali
الان که بحث the boys داغه،
من حدود 1 هفته پیش سریال Banshee رو شروع کردم، بیشتر بخاطر اینکه بازیگر نقش اصلیش همون بازیگر Homelander هست...
سریال 4 فصل هست و هر فصل هم 10 قسمت، امروز تموم شد :(
خیییلی خوب بود،، جدا از خود antony starr که بازیگر خیلی خوبیه، بقیه بازیگرهای سریال هم همگی شخصیت پردازی های خیلی خوبی داشتن و میشه گفت اصلا شخصیت بد یا روی اعصاب نداشت سریال!

سریال بی نقصی نیست، مشکلات خودش رو داره ولی با وجود مشکلاتش خیلی خوش ساخت و دوست داشتنی هست :-"
اگه تا الان ندیدینش، پیشنهاد میشه...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
13,372
نام
نـــــــویـــــــــد
با تشکر از ابراهیم عزیز @Miss Valentine برای معرفی Marianne. سریال بسیار خوبی بود تو سبک ترسناک. خیلی خوش ساخت بود بدون ذره‌ای کش دادن و وقت تلف کردن. داستان و روایت خیلی ساده و قابل فهم، بدون پیچیدگی اما خیلی جذاب. شخصیت‌های خیلی خوب همراه با بازیگرای خیلی خوب و مناسب برای نقشاشون. حیف که کنسل شده چون دوس داشتم ببینم برای سیزن بعد چیکار میکنن، البته اگر دلیل کنسل شدنش افت کیفیت و نبود ایده‌ی مناسب بود هیچ اشکالی نداره :D چون ادامه دادنش همراه با حفظ کیفیت خیلی سخت بود. حتما ببینید ارزش وقت گذاشتن داره. زبان شیرین فرانسوی هم که نیاز به توضیح نداره. مغزت گره میخوره اما همزمان لذت میبری از گوش دادن بهش :D

برای سریال بعدی Watchmen ببینم؟ خوب است؟

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,396
نام
nucky thompson
با تشکر از ابراهیم عزیز @Miss Valentine برای معرفی Marianne. سریال بسیار خوبی بود تو سبک ترسناک. خیلی خوش ساخت بود بدون ذره‌ای کش دادن و وقت تلف کردن. داستان و روایت خیلی ساده و قابل فهم، بدون پیچیدگی اما خیلی جذاب. شخصیت‌های خیلی خوب همراه با بازیگرای خیلی خوب و مناسب برای نقشاشون. حیف که کنسل شده چون دوس داشتم ببینم برای سیزن بعد چیکار میکنن، البته اگر دلیل کنسل شدنش افت کیفیت و نبود ایده‌ی مناسب بود هیچ اشکالی نداره :D چون ادامه دادنش همراه با حفظ کیفیت خیلی سخت بود. حتما ببینید ارزش وقت گذاشتن داره. زبان شیرین فرانسوی هم که نیاز به توضیح نداره. مغزت گره میخوره اما همزمان لذت میبری از گوش دادن بهش :D

برای سریال بعدی Watchmen ببینم؟ خوب است؟
واچمن سریال خوبیه . ولی قبلش پیشنهاد میشه فیلم اش رو ببینید . با این که سریال ادامه ی مستقیم فیلم اش نیست . اما چون کارگردان فیلم زک اسنایدره که علاقه داره فریم به فریم کمیک ها رو تو سینما بازسازی کنه فیلم نه کاملا اما اقتباس نسبتا وفاداری از کتابه که سریال بر اساس اون و به عنوان ادامه ای بر اون ساخته شده . خود سریال سریال خوبیه ولی با دید باز و دقت باید به دیدنش بنشینید . شاید اوایلش پس بزنتون

آخرین ویرایش:

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
357
دوستان
سریال طنز چی هست برای دیدن
فرندز و هایمیم دیدم
الان به پیشنهاد یکی از دوستان همینجا office دارم میبینم بشدت با استیو کرل و طنز کلی سریال حال میکنم همون قسمت اول اسم ریکی گرویس تو کست دیدم حدس زدم سریال خوبی باشه

• Like
Reactions: IMANOKA

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,067
نام
Leo Fitz
سیزن دو The Boys رو هم دیدم...
با احترام به نظر دوستان بی شماری که ازین سریال خوششون اومده بود...
7 تا اپیزود طولانی کسل کننده رو فقط واسه اون چرخش داستانی خفنی که میگفتید دیدم و آخرم بنظرم اتفاق عجیبی نیفتاد :|
ساینفلد رو هم پیش تر تموم کردم و مرسی از دوستانی که گفتن در ادامه بهتر میشه که شد.
بیش تر ازین که گیر خنده دار بودنش باشم همین که هیچوقت جدی نمیشه و موضوعاتش حول محور چیزای احمقانه میچرخه، بیشتر برام لذت بخش بود.
اگه کمدی که مثل ساینفلد باشه و هیچ وقت جدی نباشه در چنته دارید مارم بی نصیب نزارید:D
curb your enthusiasm رو شنیدم خیلی ارتباط باهاش سخته..نه؟
iasip رو چندبار تلاش کردم ببینم ولی هردفعه موفق نشدم باهاش کانکت شم...حتی تو یوتیوب لحظات فانش رو جست و جو کردم ولی بنظرم اصلا خنده دار نیومد.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
3,165
نام
سپهر

انگار اندینگ فاجعه بار برای شورانر توی این هفت سال براش کابوس بوده و برای رهایی از این کابوس، اومده گند رو بشوره و ببره. تصمیم درست پیرامون احیای یک مجموعه هست که 3 سال پیش هم شورانر فرار از زندان چنین حرکتی زد ولی اوت کامش برعکس دراومد. گند زد به خاطرات من و مایکل و گروه سیلا!

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,396
نام
nucky thompson
انگار اندینگ فاجعه بار برای شورانر توی این هفت سال براش کابوس بوده و برای رهایی از این کابوس، اومده گند رو بشوره و ببره. تصمیم درست پیرامون احیای یک مجموعه هست که 3 سال پیش هم شورانر فرار از زندان چنین حرکتی زد ولی اوت کامش برعکس دراومد. گند زد به خاطرات من و مایکل و گروه سیلا!
دقیقا حرکت جذابیه . البته اگه به قول شما مثل فرار از بمبئی نشه . لامصب فصل آخر فرار از زندان هندی بازی بود . به نظر می اومد ونتورث میلر و دومینیک پورسل فیلم نامه سریال رو در زمان بازی اشون تو سریال های cw نوشته بودن :D .
البته فاکس یک بار این احیا کردن رو با فصل نهم 24 به درستی انجام دادن و سریال خوبی از آب در اومد . ولی جنبه موفقیت نداشتن با اون اسپین آف در پیت هرچی رشته کرده بودن پنبه شد
این hanibal هم زحمتشو یکی بکشه دوباره احیاش کنه خدایی حیفه
استارز باید به جای این که خالق هانیبال رو به کار بگیره برای امریکن گادز باید ادامه هانیبال رو دست می گرفت . البته خب طبیعیه امریکن گادز بیشتر به سیاست های این شبکه نزدیک بود :))

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
3,606
نام
محمد
ینی بشینیم دکستر ببینیم :D ?
بعد اینکه دو سه سال پیش هانیبال رو تموم کردم، نشستم یک قسمت دیدم جذاب بود ولی دیگه هیچوقت نتونستم سراغش برم.
از من به تو نصیحت، از فصل 5 ببعد کلا اسکیپ کن، فک کن تموم شده اصلا! دو فصل آخر، مخصوصا فصل آخر زباله به تمام معناست! پایانشم وحشتناک داغونه:|

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
13,372
نام
نـــــــویـــــــــد
از من به تو نصیحت، از فصل 5 ببعد کلا اسکیپ کن، فک کن تموم شده اصلا! دو فصل آخر، مخصوصا فصل آخر زباله به تمام معناست! پایانشم وحشتناک داغونه:|

یعنی ۴فصل اول ببینیم و تامام؟ چون منم ندیدمش هنو :D

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid! Y nada más!
کاربر فعال
Apr 5, 2012
5,666
هنوز که ندیدم، ولی چشم... :D
البته اصولا سمت سریالی که افت میکنه نمیرم ... مگر ایتکه افتش در حد خیلی جزئی و مقطعی باشه و دوباره اوج بگیره.

• Like
Reactions: Arima Kishou

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر