misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
چهار فصل the wire رو دیدم الان فصل اخر هستم امتیاز این چهار فصل برام به این شکل بوده
فصلهای اول سریال پلیسی تر هست و خیلی بیشتر بهم چسبید فصل سوم و چهارم بیشتر شبیه درام اجتماعی شده ولی هنوزم خوبه چند قسمتی که از فصل پنج دیدم فکر کنم بتونن اونطور که انتظارم هست جمعش کنن و تکلیف یه سری کاراکترهای فصلهای قبلی روشن بشه
فصل اول : 8.5/10
فصل دوم : 9/10
فصل سوم : 7.8/10
فصل چهارم : 8/10
نمیدونم اسپویل یا نه ولی خب
انتظالر نداشت باش جوری که انتظار داری تمام بشه

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
تو یک حرکت خیلی قیورمندانه بعد رلیز دیفندرز عزممو جزم کردم بشینم کل سریالای نتفلیکس-مارولو ببینم به ترتیب و بعدش دیفندرزو ببینم. لازم به ذکره فقط جسیکا جونزو دیده بودم قبلش...
بین این سریالا فکر کنم جسیکا جونز بهترینشون بود. مخصوصا بخاطر ویلن استثناییش!
جسیکا جونز پایان مناسبی داره؟

• Like
Reactions: che-jaleb

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,640
نام
وحید
چهار فصل the wire رو دیدم الان فصل اخر هستم امتیاز این چهار فصل برام به این شکل بوده
فصلهای اول سریال پلیسی تر هست و خیلی بیشتر بهم چسبید فصل سوم و چهارم بیشتر شبیه درام اجتماعی شده ولی هنوزم خوبه چند قسمتی که از فصل پنج دیدم فکر کنم بتونن اونطور که انتظارم هست جمعش کنن و تکلیف یه سری کاراکترهای فصلهای قبلی روشن بشه
فصل اول : 8.5/10
فصل دوم : 9/10
فصل سوم : 7.8/10
فصل چهارم : 8/10
خب پیرامون این پست قبلی باید بگم فصل اخر هم تمام شد
فصل اخر نسبت به دو فصل قبلی بهتر بود
انتظار هپی اندیگ هم نداشتم پایانش هم از دید من واقعی و همون روال خاکستری کل سریال رو طی کرد دوست داشتم تکلیف دار و دسته یونانی توی یک فصل مشخص بشه که نشد میشد یک فصل بهش پرداخته بشه چون پتانسیل بالایی داشت
شخصیت مورد علاقه من تو این سریال خود مکنالتی بود گرچه همه خوب بودن عمر هم شخصیت بسیار جالبی داشت
در کل این سریال به زیباترین شکل ممکن فساد ساختاری در یک سیستم رو به نمایش میذاره و کاملا نشون میده که اگر سالمترین انسانها وارد یه سیستم فاسد بشن یا باید به فساد رو بیارن یا باید قید موفقیت و پیشرفت رو بزنن چیزی که روزانه خودمون داریم لمسش میکنیم توی همچین سیستمی انسانهای دو رو ، بی لیاقت و حزب باد همیشه مهمترین پستها رو میگیرن و انسانهای سالم و حرفه ای محکوم به شکست یا درجازدن هستن نماهنگ پایانی سریال هم به خوبی اینو نشون داد از رییس پلیس شدن ولچک بی خاصیت تا رییس پلیس ایالتی شدن راولز و شعار زدگی سیاستمداران برای رسیدن به اهداف شخصی خودشون ....
به طور کلی بعد از سریال THE AMERICAN که دنیای واقعی و بدون سر و صدای جاسوسان رو به نمایش گذاشت این دومین سریالی هست که نزدیکترین دید نسبت به یک جامعه رو ارائه میده و قطعا توصیه میشه دیدنش
امتیاز من به فصل پنجم
9/10

آخرین ویرایش:

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
دوستان اهل فن سلام
سوالی داشتم
من تو ایام دور جوونی 2 تا سریال Lost و Prison Break خیلی بهم چسبید
بعد اون موقع به خاطر مشغله نتونستم سریال دیگه ای ببینم
الان سوالم از شما دوستان اینه سریالی با کشش و جاذبه این 2 تا شایدم بیشتر هست معرفی بکنین ؟
یکم کم حوصله شدم به طور مثال Fringe بهم نچسبید و پاکش کردم
دنبال یه چیز Thriller و Mystery هستم
خیلی ممنونم از لطفتون

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
دوستان اهل فن سلام
سوالی داشتم
الان سوالم از شما دوستان اینه سریالی با کشش و جاذبه این 2 تا شایدم بیشتر هست معرفی بکنین ؟
خیلی ممنونم از لطفتون
والا تا دلت بخواد از این مدل سریالا هست حتی بهترشون دوست عزیز narcos و peaky blinders و dark و fargo رو خودم پیشنهاد میدم بهت ولی من زیاد اهل سریال نیستم باز دوستان دیگه شاید بهتر بتونن بهت لیست بدن

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستان اهل فن سلام
سوالی داشتم
خیلی ممنونم از لطفتون
سلام
اینارو از دست نده

The Sopranos
Hannibal
Dexter
Mind hunters
True detective season 1

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
دوستان اهل فن سلام
سوالی داشتم
خیلی ممنونم از لطفتون

Breaking Bad
Low Winter Sun
Person of Interest
Harper Island
The Fall
Luther
The Killing
Sneaky Pete
Justified
The Bridge
Narcos
Narcos Mexico
24
Hell On Wheels
Bosch
Hap and Leonard
Ozark

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,640
نام
وحید
دوستان اهل فن سلام
سوالی داشتم
خیلی ممنونم از لطفتون
جانشین بر حق lost رو ببین
the-leftovers_1.jpg

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
سلام
آشغال خالصه...
در بهترین حالت یه لول از سریال دل بالاتره!
:D
چرا ؟ چون بین مردم سر و صدا کرده و mainstream شده و اکثرا همه دیدن و درباره اش حرف می زدن یک مدت ؟

اين money heist را كامل ديدم و اصلا نپسنديدم،خيلى سريال چيپيه در مقايسه با خيلى سريالا.
واقعا فاز مردمو درك نميكنم :D
شما واسه فاز مردم دیدی یا سلیقه خودت . خب طبیعیه که هرچی سریال بیشتر ببینین دیدتون باز میشه . سریال نکته مثبتت اش لااقل تو دو فصل اول ایجاد هیجان و تعلیق بود . یکم تو نمایش هول بودن کاراکتراش زیاده روی کرده بود که باعث میشد چیپ به نظر بیاد ولی کاراکتر پروفسور و برلین و نقشه هاشون جذاب بود این اخرا یک صور به فصل اخر فرار از زندان زده بود ولی باز هم به خاطر تعلیق اش بیننده که باهاش ارتباط گرفته بود رو تا آخر با خودش همراه می کرد درباره فاز مردم هم طبیعیه مردم هم تو این وضعیت یک مدت خونه نشین شده بودن دنبال یک سریال می گشتن که هیجان انگیز باشه و زیاد هم طولانی نباشه .

آخرین ویرایش:

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
چرا ؟ چون بین مردم سر و صدا کرده و mainstream شده و اکثرا همه دیدن و درباره اش حرف می زدن یک مدت ؟
سلام
نخیر،همه دیدن و دربارش حرف زدن و... که دلیل بر خوب بودن و نبودن یک فیلم یا سریال نیست که!
مثلا
بریکینگ بد رو هم تقریبا همه دیدند،عاشقانه رو هم همینطور...
دلیل اینکه از نظر من این سریال بد بود:
چون
سوژه،فیلمنامه،اتفاقات،کارگردانی،بازی ها،شخصیت پردازی،ارتباطات و روند سریال اغراق آمیز،غیر قابل باور،احمقانه،لوس،چیپ و خسته کننده بود...!
همین :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر