گفتگو درباره سریال ها (قوانین پست اول خوانده شود)

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,646
نام
امین
تو این بی فیلمی و بی سریالی دو تا سریال جدید بود که تازگی تموم شد و شروع خوبی داشتن.
یکی Raised by Wolves بود که سریال خوبیه. با اینکه اپیزود آخرش امتیاز پایینی گرفت ارزش دیدن داره.فصل بعد اگر بتونن جواب سوالات رو دقیق و درست بدن میتونه جای امثال وستوورلد رو بگیره.واسه من سریال خیلی شبیه Lost و Prometheus بود .کارگردان اپیزود اولم خود ریدلی اسکات بود و جز سازنده های سریاله.
Ted Lasso هم سریال خوبی بود.من تا الان سریال خوب در مورد فوتبال ندیده بودم.البته فکر کنم همه تیم سازنده آمریکایی بودن و هیچی از فوتبال نمیدونستن چون یک جاهایی لیگ برتر انگلیس رو در حد لیگ کالج های خودشون آورده بودن پایین.هیکل بازیگرها هم اصلا به فوتبالیست بودن نمیخورد.ولی خود سریال خنده دار و خوب بود.

• Like
Reactions: bayern_vahid

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,083
یکی Raised by Wolves بود که سریال خوبیه. با اینکه اپیزود آخرش امتیاز پایینی گرفت ارزش دیدن داره.فصل بعد اگر بتونن جواب سوالات رو دقیق و درست بدن میتونه جای امثال وستوورلد رو بگیره.واسه من سریال خیلی شبیه Lost و Prometheus بود .کارگردان اپیزود اولم خود ریدلی اسکات بود و جز سازنده های سریاله.
سریال خیلی خوب شروع شد و افتضاح تموم شد، یعنی اگه از قسمت 1 تا 9 بخوام امتیاز بدم میشه 8.5 و قسمت 10 به تنهایی 1 میگیره
شاید بتونند تو فصل دوم اون قضیه رو ماست مالی کنند ولی تجربه و لذت سریالو نابود کردند، یه سری پلات هول هاش عجیب بود با خودت میگی راه های دیگه ای هم بود ولی چرا این

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
497
نام
شهریار
اگه قبلا آرچر‌ می‌دیدین و بخاطر فصلای کما ولش کردین، پیشنهاد می‌کنم دوباره از این فصل جدید شروع کنین. همون حال و هوای آرچر قدیمی رو داره :D

از فصل 7 ندیدم
میشه ندید مان دن لاشو از همین فصل دید:D؟
نه مشکل نداره. همون هفت فصل اصلی کفاف می‌ده :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MAKAV3LI

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,847
نام
parham
اگه قبلا آرچر‌ می‌دیدین و بخاطر فصلای کما ولش کردین، پیشنهاد می‌کنم دوباره از این فصل جدید شروع کنین. همون حال و هوای آرچر قدیمی رو داره :D
از فصل 7 ندیدم
میشه ندید مان دن لاشو از همین فصل دید:D؟

• Like
Reactions: ShahryR

Prince78

ناظم انجمن
Jul 18, 2011
3,621
نام
عارف
سیزن 2 ی بویز رو گذاشتم دو هفته اخر پشت سر هم ببینم. الان 5 قسمت دیدم و نمیتونم جلو خودمو بگیرم برای دیدن قسمت 6 و 7... چقدر داستان بر خلاف سیزن اول جون گرفت (سیزن 1 انتظار بیشتری داشتم ولی سیزن 2 خیلی خوبه)

فارگو رو هم صبر میکنم هفته قبل پخش قسمت اخر شروع میکنم. :D سخته کلا هر هفته صبر کنی برای قسمت جدید. مخصوصا سریال های جدید (ستینگ و کست و شخصیت های جدید)

navid+267

عضو جدید
Apr 23, 2019
0
فارگو فصل 1 و 2ش واقعا حال کردم باشون در حدیکه فک کنم 4 5 بار دیدم هرکدومشو ولی فصل 3 رو نمیدونم چرا هیچ جوره حال نکردم باش ... اون حس و حال و فضای 2 تای قبلی رو نداشت /
-----------------------------------------------

• Like
Reactions: majidred2011

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر