گفتگو درباره سریال ها (قوانین پست اول خوانده شود)

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
6,908
نام
وحید
دوستان. solar opposites از سازندگان ریک اند مورتی هم رلیز شد. همه قسمتا با هم :D
ریت خوبیم داره :D
بیشتر شبیه یه اپیزود تلویزیون‌های دنیای موازی خود R&M هست که آب بسته شده روش. این جاستین بجای پول گرفتن برای ساختن یه شو جدید برای Hulu وقتش رو پر نمیکرد الان R&M وضع پخشش اینجوری نمیشد :|

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
2,946
نام
Ali
دوستان نظرتون راجع به سریال Euphoria چیه ؟
من با s*x edu کاملا حال کردم و سرگرم شدم. تو همون سبکاس ؟!
---------------------------------
و اینکه اگه حسش بود نظرتون رو راجع به Russian Doll هم بگین. ( 97 روتین تومیتوش !! )
euphoria یکم جدی تر از s ex education هست ولی در کل سریال خیلی خوش ساختیه و پیشنهاد میشه...

Russian doll هم خیلی سریال خوش ساختی هست! ایده اولیه داستان ممکنه ساده به نظر برسه ولی کم کم شخصت پردازی سریال و کلا مسیر داستان عوض میشن و اینم باز دیدنش پیشنهاد میشه :-"

SΛDrA-HhH

کاربر سایت
May 5, 2011
12,055
نام
شیخ دکتر صدرا
دوستان یه سریالی تام هاردی 3 سال پیش بود فک کنم بازی کرد.
اسمش taboo یا همچین چیزی بود،این کنسل شد یا یادشون رفته؟ :D

navid+267

عضو جدید
Apr 23, 2019
0
russian doll رو دیدم ... حال نکردم باش. نمیدونم والا ... قضیه چی بود اصن ؟! بازیا خیلی اکی بودا ولی داستان سریال نگرفت منو.
ازونطرف euphoria یه قسمت دیدم و قشنگ میتونم حس کنم که سریال خوبیه ... پیشنهاد میشه.
--------------
اقا اینجا کسی فیلم train-spotting رو دیده ؟ سریالی تو اون مایه ها هست ؟!

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
345
دوستان یه سریالی تام هاردی 3 سال پیش بود فک کنم بازی کرد.
اسمش taboo یا همچین چیزی بود،این کنسل شد یا یادشون رفته؟ :D
یادشون رفته کارگردانش گفته بود فعلا سر من و تام هاردی شلوغه
همیچین جالب نبود

کسی سریال مستر روبات رو دیده؟ قسمت اخرش دقیقا چطور شد؟ من اصلا نفهمیدم

آخرین ویرایش:

saeed_sg

🇱🇴🇳🇪 🇷🇦🇳🇬🇪🇷
کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,097
نام
محمدسـعید
اتفاقاً چقدر این S*x Education قشنگ بود خوب شد بحثش پیش اومد ، هم درامش خوبه ، هم فانش خوبه ، از رنگ بندی و موسیقی های سریال چقدر لذت بردم.

• Like
Reactions: [K1LL3R]

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
525
نام
امیرحسین
خب این چند وقت تونستم Justified رو ببینم ،به راحتی جز بهترین سریالهایی که دیدم قرار میگیره.
همه چیز سریال از داستان و شخصیت پردازی تا بازی بازیگرا توی سطح بالایی قرار داره ، سریال به شدت غیرقابل پیش بینی هست. یکی از موارد سریال که برام جالب بود اینه که شخصیتهای سریال خیر و شر مطلق نیستن و مثل همه آدم ها توی زمانهای مختلف با توجه به شرایطشون تغییر می کنند. با توجه به اینکه بازی تیموتی الیفانت توی نقش ریلن گیونز عالیه و توجه زیادی بهش شده، به نظر من نقطه اوج سریال هنرنمایی بی نقص والتون گاگینز در نقش بوید کراودره. کنار همه این موارد دیالوگهای قوی رو هم بهش اضافه کنید.
در کل سریال به شدت دوست داشتنیه و به دوستان پیشنهاد می کنم از دست ندینش.

I know people like you are used to taking people like me. But there comes a point when people like me can’t take anymore taking. All the things you’ve done, the way you’ve built your fortunes, it might make you criminals. It don’t make you outlaws. I am the outlaw

این 2 موزیک هم به شدت توصیه میشه :
Annabelle by Gillian Welch و You'll never leave Harlan alive by Brad Paisley

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
355
خب این چند وقت تونستم Justified رو ببینم ،به راحتی جز بهترین سریالهایی که دیدم قرار میگیره.
همه چیز سریال از داستان و شخصیت پردازی تا بازی بازیگرا توی سطح بالایی قرار داره ، سریال به شدت غیرقابل پیش بینی هست. یکی از موارد سریال که برام جالب بود اینه که شخصیتهای سریال خیر و شر مطلق نیستن و مثل همه آدم ها توی زمانهای مختلف با توجه به شرایطشون تغییر می کنند. با توجه به اینکه بازی تیموتی الیفانت توی نقش ریلن گیونز عالیه و توجه زیادی بهش شده، به نظر من نقطه اوج سریال هنرنمایی بی نقص والتون گاگینز در نقش بوید کراودره. کنار همه این موارد دیالوگهای قوی رو هم بهش اضافه کنید.
در کل سریال به شدت دوست داشتنیه و به دوستان پیشنهاد می کنم از دست ندینش.

I know people like you are used to taking people like me. But there comes a point when people like me can’t take anymore taking. All the things you’ve done, the way you’ve built your fortunes, it might make you criminals. It don’t make you outlaws. I am the outlaw

این 2 موزیک هم به شدت توصیه میشه :
Annabelle by Gillian Welch و You'll never leave Harlan alive by Brad Paisley
آقا این رو هم اگه ندیدی، ببین. بعد از چند سال هنوز هم هرازگاهی می‌بینم و لذت می‌برم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر