HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
سریع میرم سراق اصل مطلب.
DEVS بهترین چیزی بود که اخیرا دیده بودم. گارلند سر هر کارش شدیدا شگفت زدم کرده. و واقعا فکر نمیکردم این مینی سریال بتونه اینجوری از نظر روحی و فکری منو نابود کنه...

ببینید.
اگه مثل من فن سرسخت Ex machina و Annihilation یین، همین الان دانلود کنین و سریع ببینینش...

پ.ن. چند وقت پیش داشتم میگفتم ویلنوو خفن ترین کارگردان دهه بود برای من. الان با فکر کردن به گارلند دارم شک میکنم به حرفم

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,500
نام
سپهر
یکی از دوستان تئوری دادند که شاید کیم تا پایان سریال BCS زنده نماند. باید بگویم که که فکر نکنم که کیم بمیرد. چون اگه کیم بمیرد، دیگه آن ساول گودمن شاد و شنگولی که در BB دیده ایم، زیر سوال می برد. چون قطعا مرگ روی شخصیت ساول و عزیزترین فرد زندگیش تاثیر می گذارد و این یکم غیر منطقی است. احتمالا خود ساول کیم را مجاب می کند که برای گیر نیافتن در باتلاق کارتل، شهر یا کشور را ترک کند. امکانش هست که کیم، نقطه اتصال پایان BCS باشد (چیزی که فکر می کردم که چاک باشد که مرد!) تا الان می تونم بگویم که مرگ لالو و ناچو وارگا تا حدودی در فصل بعد قطعی است. نمی دونم چه برنامه ای برای فصل نهایی چیده اند ولی امیدوارم که هرچی که باشد ارتباطی با El Camino برقرار کند؛ ینی میشود جسی پینکمن را در اپیزود پایانی ببینیم؟! امیدوارم!

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,348
نام
Matthew
یکی از دوستان تئوری دادند که شاید کیم تا پایان سریال BCS زنده نماند. باید بگویم که که فکر نکنم که کیم بمیرد. چون اگه کیم بمیرد، دیگه آن ساول گودمن شاد و شنگولی که در BB دیده ایم، زیر سوال می برد. چون قطعا مرگ روی شخصیت ساول و عزیزترین فرد زندگیش تاثیر می گذارد و این یکم غیر منطقی است. احتمالا خود ساول کیم را مجاب می کند که برای گیر نیافتن در باتلاق کارتل، شهر یا کشور را ترک کند. امکانش هست که کیم، نقطه اتصال پایان BCS باشد (چیزی که فکر می کردم که چاک باشد که مرد!) تا الان می تونم بگویم که مرگ لالو و ناچو وارگا تا حدودی در فصل بعد قطعی است. نمی دونم چه برنامه ای برای فصل نهایی چیده اند ولی امیدوارم که هرچی که باشد ارتباطی با El Camino برقرار کند؛ ینی میشود جسی پینکمن را در اپیزود پایانی ببینیم؟! امیدوارم!
خیلی دوست دارم این اسپویلر رو باز کنم، ولی حیف هنوز تو شوک قسمت 12 سیزن سوم برکینگ بدم :D و الان یذره صفحه رو بیارم بالا، اسپویلتم تو این ادیتور نشون داده شده :))

دارم کیف دنیا رو میبرم با این سریال :D تازه میتونم فصل 4 و 5 خفن ترین هان.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
این رایان مورفی هم منوچهر هادی هالیووده . ماشالله گونی گونی سریال میده بیرون . حالا هم که سریال جدیدش هالیوود قیمه هارو ریخته تو ماستا . اومده هرچی درونمایه تو سه تا کارش یعنی فصل اول امریکن کرایم استوری که درباره تبعیض نژادی بود و فصل دوم همین سریال که درونمایه اش حقوق همجن##س گراها بود و feud که درباره پشت پرده هالیوود بود رو باهم ترکیب کرده . به شکل عجیبی تریلرش به یک بیانه سیاسی بود که هر ایده ی باب میل این روز های سینما رو توش جا داده . روابط پشت پرده هالیوودی - فساد سیاست مدارها - سیاه پوست های خوب و همجن##س گراهای دوست داشتنی .
هرچند با این تیم بازیگری اش دیدنیه . ولی به نظر میاد قراره خیلی پیام گل درشت ببینیم .

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
334

بعید می دونم که لالو بمیره چون اولین قسمتی که والتر با جسی، ساول رو میبرن وسط بیابون که مثلا تهدیدش کنن اولین چیزی که ساول میگه اینه که :
It wasn't me, it was Ignacio! Lalo didn’t send you
با توجه به اینکه مایک به جیمی گفت که لالو امشب می میره و اینجا تو BrBa این حرف رو جیمی میزنه پس جیمی میدونه که لالو نمرده
مگه اینکه جیمی بفهمه که لالو نمرده تو این قضیه ی مکزیک و بعد دوباره گاس و مایک اقدام به کشتن لالو کن و اینبار موفق باشن و جیمی چیزی از این داستان این بار نفهمه. که یکم بعیده

• Like
Reactions: D@SHR3ZA

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
آقا من انتظارم بیشتر از اینا بود از فصل پنجم... کلا به نظرم سریال اون حس ویرانگری جیمی رو بعد از مرگ چاک از دست داد و هی رفته رفته کمتر شد.... من خیلی تقابل بین دو شخصیت برادر رو دوست داشتم، خیلی ملموسانه رقابتشون تصویر میشد...
فصل پنجم این سریال عملا جز ورود هنک اتفاق خاصی نیفتاد و اون همه کراس اور های خفن سریال به بریکینگ بد خبری نبود.
همچنان اپیزود چیکنری (خفن ترین رقابت توو دادگاه بین برادرا) به نظرم بهترین اپیزود این سری بود

• Like
Reactions: TheGodfather

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
نیکولاس رفن نمیخواد تکلیف Too Old To Die Young رو مشخص کنه؟
تکلیفش روشنه.تموم شد.من دراپ کردم اینو ولی رفن خودش اشاره کره بود که پروژه تک فصله(در واقع یک فیلم سینمایی 13 ساعتست)، بعدا هم که آمازون رسما گفت فصل 2 نخواهد داشت.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
قسمت اول Penny Dreadful: City of Angels در دسترس قرار گرفت.:D

برخلاف اون چیزی که در موردش فکر می کردم، انصافا شروع خوبی داشت!:D

داستان و روایت خوب (در بهترین دوره تاریخ)

کلا هر چیزی در دهه ۳۰ میلادی اتفاق بیفته من دوست دارم.:D

اما به شدت با حضور ناتان لین در چنین آثاری مخالفم؛ ۹۰٪ از کارنامه این بشر کمدیه!:D

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,622
نام
Leo Fitz
در مورد سریال Space Force که نتفلیکس چند ماه پیش معرفی کرد اطلاعاتی دارید؟ بازیگران یا تاریخ انتشارش؟
فعلا فقط حضور Steve Carell مشخص شده.
امروز وقتی داشتم تاریخ انتشار فیلم و سریال های جدید نتفلیکس رو میدیدم، چشمم خورد به Space Force...
تاریخ انتشارش رو زدن 29 می (9 خرداد 99).
بازیگراش اینان:
جان مالکوویچ، دیانا سیلورز، بن شوارتز، لیزا کودراو :D:x، جیمی اویانگ، نوآ امریچ، الکس اسپارو و دان لیک.
خلاصه داستان هم اینجوریه:
ژنرال مارک آر. نارید به عنوان یک خلبان پرافتخار که آرزوی فرماندهی نیروی هوایی ارتش را در ذهن دارد، متوجه می‌شود که به ریاست بخش جدید نیروی فضایی منصوب شده است! مارک وارد یک پایگاه در کولورادو می‌شود، یعنی جایی که مملو از دانشمندان و فضانوردان است، آن ها ماموریت دارند هرچه سریعتر، بر روی ماه فرود آیند (دوباره) و سلطه فضایی را به دست آورند!
اینم عکس هاش... منبعش هم ipiramid.com.

1.jpg 3.jpg
2.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر