ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
376

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,504
نام
سپهر
نصف داستانش توی همین صحنه‌هاشه :D با این وضعیت نبینید بهتره بنظرم:D

حالا چرا کسی میخواد ببینه و همه چی شم مهیاست (از نظر سانسور و زیرنویس درست) جلو پاش سنگ میندازید؟! @HIGH VOLTAGE آقا ببین. توی ایام در کنار خانواده دیدن بهت میچسبه.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
کسی که میخواد سانسور شده ببینه مطمئنن دیگه به این چیزاش اهمیت نمیده.
پس ببینن مشکلی هم پیش نمیاد چون خود داستان سریال به اندازه کافی به خودش گند زده:D

• Like
Reactions: TheGodfather

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,513
رفتم الان تو این لینک یکی نوشته بود "ممنون که سانسور کردید صحنه های خیلی ناجوری داره" یکی نیست بگه ابله مگه مجبوری ببینی :| حالم از هرچی سانسور و طرفدار سانسوره به هم میخوره.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,623
نام
Leo Fitz
من د رعرض دوهفته پیش سه تا فصل Hand made's tale رو دیدم. داستانش اول یک کمی پیچیده شروع میشه ولی بعدش کم کم موضوع باز میشه و جالب میشه.
فصل دوم Timeless هم اومده که خیلی براش مشتاقم. فصل اولش واقعا به دل چسبید.
فصل دومش که 2018 منتشر شده و این سریال هم کنسل شده!
نکنه یه timeless دیگه رو میگی؟

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,525
نام
علی
بحث ندیدنش نیست
حتما میبینم
اگه نمیخواستم ببینم که 1 ترا نمیزدم دان بشه
منتها خواستم ببینم خونواده هم میتونن ببینن یا نه که نتیجش مشخص شد
من میرم اینو میبینم خونواده هم میتونن ستایش ببینن:-??

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
رفتم الان تو این لینک یکی نوشته بود "ممنون که سانسور کردید صحنه های خیلی ناجوری داره" یکی نیست بگه ابله مگه مجبوری ببینی :| حالم از هرچی سانسور و طرفدار سانسوره به هم میخوره.
حالا کاری به گیم ندارم که کل اش بر اساس این چیز ها بنا شده بود . ولی خداییش نصف این فیلم ها و سریال های صحنه دار صحنه هاشون اضافیه . بزنی نزنی فرقی تو روایت و داستان نداره . شخصا به من باشه از خدامه یکی بیاد یک سری کارکتر های lgbt ننر تو سریال هایی مثل سوپر هیرو های سی وی رو سانسور کنه که لازم نباشه سکانس های مثلا رمانتیک آبدوغ خیاری اشون رو ببینم :D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
بحث ندیدنش نیست
حتما میبینم
حالا چون صحنه نمی بینن مجبورشون نکنن بشینن ستایش ببینن . شکنجه میخوای بدی ؟ :D . سریال های کم مشکل هست یکم بگردی پیدا میشه

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,513
حالا کاری به گیم ندارم که کل اش بر اساس این چیز ها بنا شده بود . ولی خداییش نصف این فیلم ها و سریال های صحنه دار صحنه هاشون اضافیه . بزنی نزنی فرقی تو روایت و داستان نداره . شخصا به من باشه از خدامه یکی بیاد یک سری کارکتر های lgbt ننر تو سریال هایی مثل سوپر هیرو های سی وی رو سانسور کنه که لازم نباشه سکانس های مثلا رمانتیک آبدوغ خیاری اشون رو ببینم :D
درسته شاید زیاده روی باشه ولی من با هر سانسوری مخالفم :D

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,623
نام
Leo Fitz
بحث ندیدنش نیست
حتما میبینم
برو مستند مسابقه خانه ما رو دانلود کن...
من چند فصل از همین مسابقه رو نشستم با مامانم دیدم، شاید خودم خوشم نیومده باشه از این برنامه ولی همین که میشینه با اعضای خانواده فیلم و یا سریال میبینی خیلی خوب و لذت بخشه.

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
839
دوستان من سریال دارک رو تازه شروع کردم و همین اوایلش فهمیدیم

میکل پدر یوناس هست خب هانا این رو 33 سال قبل دیده چطور قیافه میکل در سال 2019 رو یادش نمیاره ؟!
یا همون پرستار اینس چطور یادش نمیاره ؟! (قبل از خوندن نامه )
احساس میکنم سریال به همین منوال پیش بره فصل بعدش 100 ها سوال همینجوری پیش میاد که منطق داستانی رو نقض میکنن

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
دوستان من سریال دارک رو تازه شروع کردم و همین اوایلش فهمیدیم

میکل پدر یوناس هست خب هانا این رو 33 سال قبل دیده چطور قیافه میکل در سال 2019 رو یادش نمیاره ؟!
یا همون پرستار اینس چطور یادش نمیاره ؟! (قبل از خوندن نامه )
احساس میکنم سریال به همین منوال پیش بره فصل بعدش 100 ها سوال همینجوری پیش میاد که منطق داستانی رو نقض میکنن
دقیقا به نکته طلایی اشاره کردی
من فصل اولشو چند قسمتشو به زور دیدم بعد شوتش کردم اونور دو تا فحشم خورد از طرفم
انقدرم اسماشون داغونو زیاده که وابیلا
بعد کلی هم شخصیت داره
مثلا رجب تقی ابن قلی
اکبر کچله کرونایی
ادمو خون دماغ میشه
یکی از دلیل های Mystery بودن سریالشم اینه که
بتونی اسما رو پیدا کنی بعد ببینی چیکار کردن بنظرم

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
839
اخطار به کاربر به دلیل عدم رعایت قوانین اسپولر تاپیک سریال
من خودم دو فصل سریال رو دیدم ولی واقعا این سریال اینقدر روند پیچیده و پرجزئیاتی داره که نمیشه به این راحتی توضیحش داد. من پیشنهاد میکنم دو فصل رو کامل با دقت نگاه کنید اگر به جواب هاتون نرسیدید این مطلب رو مطالعه کنید. توضیح کاملی در مورد وقایع و شخصیت ها داده.

سریال Dark: وقایع‌نگاری رویدادهای داستان به ترتیب زمانی و شجره‌نامه شخصیت‌ها - زومجی
راستش این متن زومجی که کل اسپویلر سریال هست برای همین فعلا نگاهش نمیکنم ولی سوال من اصلا در مورد روند پیچیده و جزئیاتش نیست و یجورایی اشتیاق ادامه سریال رو ازم گرفته :-??
الان پایه و اساس سریال اینه که وقایع سال 1986 اتفاق افتادن و بر اساس اون به سال 2019 رسیدیم
هانا در 14 سالگی با یه بچه (میکل) اشنا بشه و بعد ها با هم ازدواج کنن 33 سال بعد هم یه بچه ای دقیقا همون قیافه ببینه همون لحظه ای اول چرا شک نمیکنه که چطور این امکان داره !

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: saeed_sg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر