majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
سریال Kidding جیم‌کری رو کی دیده؟ کمدیه همش؟
با کمدی که از جیم کری انتظار داری فرسنگ ها اختلاف داره، بعضی جاها شدید عمیق میشه بیشتر درام هست و روی مشکلات خانوادگی و شخصیتا مانور میده و حتی ژانرشم Tragicomedy لیست شده.
دو سیزن اومده که تموم شده هم هست فک میکنم چون پایان بسیار کامل و خوبی داشت و هرگونه ادامه دادنش فقط خراب میکنه سریالو، من که از هر دوسیزن لذت بردم اما بازم سبکش جوریه شاید هرکسی خوشش نیاد.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
با پخش نشدن پشت صحنه های جذاب پایتخت، به نظرم باید با آخرین تکه با ارزش صدا و سیما پوسیده خداحافظی کنیم!
البته این سری آخر خیلی افت کرده بود . ولی باز هم ارزش دیدن داشت
مشخص بود که قراره این طوری باهاش برخورد کنن . از همون موقع که در زمان پروسه ساخت سریال تنابنده به کمپین مخالفان صدا و سیما برای اعتراض به سخن اون فرد که به باران کوثری و رخشان بنی اعتماد تاخته بود پیوست و صراحتا اعلام کرد تلویزیون رو تحریم می کنه . مشخص بود که مسئولین تیتیش مامانی صدا و سیما هم بیکار نمی شینن . از همون قسمت اول هم اسباب نقد سریال رو در اینترینت به راه انداختن. جالبه که اصلا کسی به ضعف های سری قبلی اشاره ای نکرد که همه می دونیم چرا . ولی این یکی به شکل عجیبی بولد شد . نه اینکه ضعف نداره که اتفاقا زیاد هم داشت ولی این حجم از مخالفت واقعا عجیب است
البته به نفع سازنده ها . کافیست این ماجرا به درازا بکشد و تیم سازنده تصمیم بگیرد وارد دعوای قانونی شود و حق تولید این سریال رو بدست بیاره . بعد با خیال راحت در شبکه نمایش خانگی اقدام به ساخت سری های بعد بکند

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
آقا کسی اینجا این La Casa De Papel رو می‌بینه؟
حالا از اولم ازش انتظار نویسندگی خیلی خفن نمی‌رفت، ولی این پارت 4 چیه واقعا؟ :| نمی‌دونم چه حکایتیه که سریال تو پارتای زوجش اینجوری سقوط آزاد می‌کنه. این jump the sharkیی که پارت 4 زد فقط از نویسنده‌های فصلای اخیر واکینگ دد بر میومد. :|
و فکر کنم نویسنده‌های سریال با نایروبی خصومت شخصی داشتن. بابا یه ذره dignity می‌ذاشتین بمونه واسه این بدبخت. :))

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
اخطار به کاربر به دلیل عدم استفاده از تگ اسپویلر و قطع دسترسی در صورت تکرار
من قسمت اول tales from the loop رو دیدم.خیلی کم حادثه و آرومه و ریتم کندی هم داره.به درد بینج واچ نمیخوره.
تو اولین گره سریال، دختربچه دنبال مادر گمشده اش میگرده که به یه پسربچه برمیخوره که به روبات سنگ پرتاب میکنه چون معتقده اگه به چشم ربات سنگ بزنی واست خوش شانسی میاره و بعدش همین پسر میشه همراه دختر در پیدا کردن اون شخص و یه کلبه پیدا میکنن که فلان است و غیره:D
این چیزهای کوچیک که سای-فای رو بیشتر از تکنولوژی سمت انسان میاره، زیباست:D
با اون توئیست مدل توایلایت زونی آخر قسمت حال نکردم، اما به شیوه هر یکی دو روز یه قسمت ادامه میدم.

stateless رو هم در حد 40 دقیقه دیدم و رها کردم.محصول استرالیاست و کلا 6 قسمته و فکر کنم پخشش تو خود استرالیا تموم شده.داستانش از این مدلاست که چند تا شخصیت رو موازی جلو میبره و بعد تو یه نقطه به هم میرسن.یکیش یه مهمانداره (ایوان استراهاوسکی) که پناه میبره به یه کالت طور به سردمداری دامینیک وست و کیت بلانشت.یکیش یه خانواده پناهجوی افغانه که میخوان بیان استرالیا و یکیش هم یه باباییست(جی کورتنی) که به دلیل مشکلات مالی میره و مامور پناهگاه مهاجرین میشه.خیلی دغدغه ها و نگاه به مهاجرینش، سفید پوستیه:Dالبته تا اونجا که من دیدم داستان هنوز راه نیوفتاده بود ولی خوب بعیده که نگاه کلیشه ای سفیدپوستیش عوض شه.

پخش فصل جدید هارلی کوئین هم شروع شده.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: saeed_sg

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
من د رعرض دوهفته پیش سه تا فصل Hand made's tale رو دیدم. داستانش اول یک کمی پیچیده شروع میشه ولی بعدش کم کم موضوع باز میشه و جالب میشه.

فصل دوم Timeless هم اومده که خیلی براش مشتاقم. فصل اولش واقعا به دل چسبید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر